آئین معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان مغان برگزار شد

آزادلو : با برگزاری آئین تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی معرفی و منصوب شدند.
حجت‌الاسلام محمدعلی قاصدی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در آئین تودیع و معارفه روسای دادگستری و دادستان‌های عمومی و انقلاب شهرستان گرمی اظهار داشت: اهمیت قضاوت و دستگاه قضا بسیار بالا بوده و با توجه به این اهمتی باید مسئولان قضایی همت و تلاش مضاعفی داشته باشند.
وی افزود: بی شک مسئولیت‌های محوله در نظام ما که امانتی است برگردن ما و برگرفته از شرع و قانون است، ایجاب می‌کند تا در انجام احسن آن همواره خدا را شاهد و ناظر اعمال خود ببینیم و به نحوی عمل کنیم که در شان و منزلت مردم ولایی و انقلابی بوده و تمام عملکردها در راستای حفظ امنیت، بسط عدالت و نیز حفظ دستاوردهای انقلاب باشد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل یکی از مهمترین رسالت دستگاه قضایی را ایجاد امنیت و بسط عدالت در جامعه دانست و گفت: هرچه در این راستا موفق تر عمل کنیم به یقین در جلب رضایتمندی عمومی توفیقات بیشتری حاصل خواهیم نمود.
قاصدی با تاکید بر تلاش برای کاهش آمار جرائم در سطح استان اردبیل بیان کرد: باید در این زمینه با تاکید بر اقدامات و کارهای فرهنگی و اطلاع‌رسانی تلاش کنیم تا میزان جرائم و آسیب‌های اجتماعی در استان اردبیل کاهش یابد و شاهد افزایش امنیت و آرامش اجتماعی در استان باشیم.
در این آئین با قدردانی از تلاش‌های لطیف سروی به عنوان رئیس پیشین دادگستری شهرستان گرمی، عباس عبادی به عنوان رئیس دادگستری این شهرستان معرفی شد و نیز با قدردانی از زحمات جعفر رحیم‌نیا، دادستان پیشین عمومی و انقلاب شهرستان گرمی، محمد حاجی آقا نیامیری به عنوان دادستان گرمی معرفی شد.

http://uupload.ir/files/ion_1.jpg

http://uupload.ir/files/ul16_2.jpg

http://uupload.ir/files/vy4y_5.jpg

http://uupload.ir/files/fle2_4.jpg

http://uupload.ir/files/6q_3.jpg

نظر شما چیست؟

۴ نظر

 1. امیر گفت:

  ضمن ارزوی موفقیت برای دادستان قبلی وفعلی امیدواریم نامه مردادماه سال جاری شهرداری به دادستانی محترم درخصوص جمع اوری دامداران ازشهرک ولیعصر عج که ارزو وپیگیری چندین ساله اهالی بوده بایگانی نشده باشد وریاست محترم جدید باجریمه نقدی درصورت نگهداری این قضیه راپایان دهند چون راههای قبلی هیچ کدام جواب نداده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. سعیدی UNITED STATES گفت:

  جناب آقای رحیم نیادادستان سابق گرمی بزرگ مردی بود که تاریخ گرمی مردی به این ظرافت ، عدالت ، انسانیت وبزرگواری ،علیرغم اجرای قانون ، رفتاری کریمانه که شاخصه انسانهای اصیل وبزرگ است .به شمار انگشتان یکدست بخود ندیده بود . خدایش حفظش کند وبر مراتبش بیفزاید. جناب سروی ریاست سابق دادگستری گرمی خدمات بزرگی درحوزه کاری خود انجام داد. ولی کاش به این زودیها ترک این دیار نمی کردند.
  برمسئولین جدید آرزوی توفیق داریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   جناب اقای سعیدی در باره اقای ارزنگی هم چنین دلنوشته ای داشت حتما بعد از معارفه به سراغش خواهد رفت

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ن... گفت:

    اگر تملق می کند چرابعدازرفتنشان می نویسد موقعیکه اینجابودند می نوشت تاسودی بدست آورد.بنظر منهم این روش صحیح است که از مدیرانیکه میروند باید تجلیل کرد تا بدانند درشهری که خدمت میکردند مردم قدرشناس زحمتهایشان بودند چون زمانیکه درراس کار هستند همه با تملق به پیششان میروند وچاپلوسی می کنند چه بهتر که از مسئولینیکه خوب کار نمی کنند درزمان مسئولیتشات انتقاد شود واز مسئولینکه به مردم خدمت می کنند بعداز رفتنشان تشکر وقدردانی شود تا بوی تملق نداشته باشد.
    درمورد فرماندار سابق هرروز همه تملق کرده ودروصفش می نوشتند اما تا رفت همه دهان به انتقاد گوشدند درحالیکه من درزمان فرمانداریش منتقداو بودم. ویقین داشتم فرماندار شعاری است. ولی بعضیها صبح تاشب پیشش بودند یکی برای فروش بیشتر سبوس یکی برای گرفتن حکم مشاوری یکی برای وام گرفتن و…………………..
    واقعا” ارژنگی هم مرد بزرگی بود وهمه مردم گرمی به نیکی ازاو یاد می کنند بعداز ارژنگی چند دادستان و قاضی عوض شدند چرا از آنها نوشته نشد نه در زمان مسئولیتشان نه زمانیکه ترک پست کردند
    همه میدانند مسئولیکه از یک شهررفت دیگر امکان برگشتش به آن شهر نیست. پس تعریف از مسئول بدرقه شده نشان از تملق ندارد

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید