میرزاده: آزادلو فعال ترین رسانه منطقه است

http://azadlo.ir/wp-content/uploads/h8u7lm3moodv095obxfs.jpg

آزادلو : فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان گرمی مغان گفت: پایگاه خبری آزادلو به عنوان مرجع اصلی خبرهای منطقه شناخته شده است.

میرحمایت میرزاده ضمن تبریک سومین سالگرد تأسیس پایگاه خبری آزادلو، اظهار کرد: این پایگاه با تلاش مجموعه ای از جوانان فعال منطقه توانسته ره چندین ساله را در سه سال طی کرده و در میان مردم جایگاه مناسبی پیدا کند.

وی با بیان اینکه آزادلو فعال ترین رسانه منطقه است، افزود: به راحتی می توان فهمید سایت آزادلو عملکرد بهتری نسبت به سایرین داشته و انتظار می رود در سال های آتی نیز این استقلال فکری و سیاسی حفظ شود.

میرزاده همچنین اتحاد و همدلی را یکی از ضروریات توسعه منطقه دانست و افزود: امیدواریم در سال جدید که مقارن با ایام فاطمیه (س) است، اتحاد و همدلی میان مردم و مسئولان بیش از گذشته مشاهده شود.

این فعال سیاسی با بیان اینکه تاکنون از هراقدامی که باعث تفرقه در منطقه می شود خودداری کرده ام، تصریح کرد: متأسفانه برخی اقدامات که منتهی به منافع فردی می شود، باعث عقب ماندگی شهرستان شده است و انتظار می رود این روند ادامه نداشته باشد.

* خاطر نشان می سازد میرحمایت میرزاده در انتخابات مجلس شورای اسلامی دور نهم شهرستان گرمی با ۱۶۱۴۴ رأی و با اختلاف کمتر از ۲ هزار رأی از نفر منتخب، توانست جایگاه دومین کاندیدا از لحاظ اکثریت آراء را به خود اختصاص داد. وی هم اکنون در سمت معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی فعالیت داشته و همچنان یکی از چهره های فعال سیاسی و اجتماعی منطقه است.

نظر شما چیست؟

۱۶۱ نظر

 1. مردم گفت:

  آقای میرزاده در مجلسی در گرمی گفته که من شهر شما را آباد می کنم
  ولی از من برای جوانانتان کار نخواهید
  به نظر شما مردم آیا اینکار درست است که فرزندان ما همیشه بیکار بمانند
  پس این انتخابات به چه دردی می خورد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. امیر UNITED STATES گفت:

  آقای میرزاده اهل تبریز هستش بچه گرمی نیست؟؟؟؟؟؟آره؟؟؟جالبه پس آقای نصیری ۲۰ ساله کجاست؟؟؟؟هان؟؟تهران.حاج ولی کجاست از وقتی رفته پشت سرشم نگا نکرده اردبیل.همین نمایندتون کجاست رای هارو گرفت و رفت تهران.پس عزیزم اول فکر کن بعد بحرف دقت کرده باشی هیچ کدوم از اینا چندین ساله گرمی نبودن پس دلیل قانع کننده ای نبود شماها از رای بالای میرزاده میترسید فقط ایشان رو تخریب میکنید ولی نظرات ما در مورد ایشان عوض نمیشه دور قبل هم به ایشان رای دادیم اینبارم به ایشان رای میدیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس UNITED STATES گفت:

  با سلام جالبه فقط تخریب ها علیه آقای میرزاده هستش معلومه که همه شما ها که فقط یه گروه خاصی هستید از رای بالای میرزاده هراس دارید چه شما بگید چه نگید مردم میرزاده رو دوس دارن حتی دور قبل هم میرزاده برده بود همین حاج ولیه دوس داشتنیتون به آقای میرزاده زنگ زد گفت آقای میرزاده برو از حقت دفاع کن منم هستم ولی آقای میرزاده گفت نمیخوام مردم فکر کنن تشنه نمایندگی هستم محمدی دبیر زبان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. وحید گفت:

  سید بزرگوار دیگه بسه جوانهایی را که در اوایل انقلاب حتی اجازه ندادید با داشتن نمره عالی به مراکز عالی راه یابند .فکر نکن مردم را نمی شناسند /؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. درد آشنا گفت:

  سلام خدمت تمام همشهریان عزیز بیایید از سیاست زدگی و قومی گرایی که زبانزد تمام مردم استان برای شهرما است دست برداشته و با انتخاب دکتر بهاری جوان و فرزندی از دل این مردم به فکر رفتار حسنه مسئولین شهرستان به مردم شویم چون انتخاب مسئولین جزو وظایف نمایندگان است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. یا امام رضا (ع) - حامیان دکتر نادر بهاری گفت:

  برادرها دکتر نادر بهاری در حال حاضر پیشرو بوده و انشاالله به امید خدا و حمایت مردم بزرگ پیروز میدان خواهد بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ازاد گفت:

  دوستان منطقی باشید از قدیم گفتن ازموده را دوباره ازمودن خطاست بلاشک و این اثبات شده بر همگان اگر منطقی فکر کنید بهترین ثمره را میگیرید مگر موسوی و اسماعیلی و نصیری ازمونشان را ندادند ؟ً!چه گلی به سر شهرمان زدند جز عقب ماندگی و کار نامه شان را دیدیم که صفر بود من قصد طرفداری از کاندیدایی را ندارم اما یقین دارم منطقا و اصولا باید چهره جدید را مورد ازمون قرار داد و این صددر صد جواب خواهد داد اقای میرزاده با سی سال سابقه درخشان مدیریتی در اموزش و پرورش و دانشگاهها و مراکز فرهنگی : فردی اجتماعی گراست نه افراطی بلکه اثبات کرده که میتواند مشگل گشا باشد و میداند مشکلات جامعه و جوانان چیست و الفبای ابادنی و اشتغال زایی و توسعه و پیشرفت را بخوبی بلد هست .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   شما از کدوم سابقه درخشان حرف میزنید از جوانانی که در اوایل انقلاب با قلم ناحق و ناجوانمردانه بدبخت شدند یا از مسایلی که ……….در ضمن دور قبل مابین بد و بدتر گیر افتادیم که مجبورا به بد رای دادیم .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • جوابیه آزاد گفت:

   ی تار موسوی،نصیری،اسماعیلیی رو به غریبه ها نمیدیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • behzad گفت:

    ازنظر شما اشنا اونیه که شما رو به کشتن بده و اخرش تو مراسم دفنتون شرکت کنه خیلی ….. هستید

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • بير همشهري گفت:

    چه آشنایی ؟؟؟؟؟؟ این آقایانی که اسمشان را نام بردید از هر غریبه ای غریبه تر بودند برای شهرمان گرمی .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    اینا که از هفت پشت غریبه ترن براتون نماینده شدن رفتن نشستن اونورا دیگه چه مردمی چه رایی سه ماه مونده به انتخابات میان بازم میرزاده ایول داره هفته ای دو روز سر میزنه ما به میرزاده رای دادیم اینبارم میدیم و نماینده میشه و ثابت میکنیم نماینده بودن یعنی چی؟؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   از کجا آشنای دارند؟ کی با مردم گرمی بودند؟پارسال پیارسال کجا بودند؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. به به گفت:

  باسلام خدمت تمامی عزیزانی که نظر گذاشته اند:
  نماینده گرمی باید کسی باشد که مردم انتخاب خواهند کرد و این یعنی خلایق هر چه لایق(هر گلی زدید به سر حودتان زدید). خودتان را به آب و آتیش نزنید همه رفتند از این شهر، ما هم رفتیم چون… شماها باعث شد که دیگر نمانیم. شماها را چه شده است واقعاً اسف بار است بر شما شهروندان که نمی دانید کی بهتر است کی می تواند کار کند و کی نه… چون چندین دهه است که نظاره گر بودید اما نمی خواهید بفهمید… . والسلام

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. کربلایی گفت:

  تا حالا میرزاده یک آدامس نخریده از گرمی! دوست دارد نماینده گرمی بشود!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امیر گفت:

   مگه نصیری خریده؟؟اونکه بیست ساله نشسته تهران موسوی خریده مگه اونم عین همین ما هیچ کدوم از اینا رو گرمی ندیدیم چندین ساله

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. متعجب! گفت:

  چرا طرفداران میرزاده، مردم رو نماینده نشده تهدید میکنید؟؟؟ !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   اگر از آرای میرزاده نمی ترسید چرا این چنین بی محابا برای تخریبش اقدام می کنید ؟ نترس!! ۳۰هزار رای های گام های حمایت حتمیه

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   نه خود نماینده و نه طرفدارانش حق ندارند که مردم را تهدید کنند
   اگه کسانی با شعار حمایت از یک کاندیدایی مردم رو تهدید کند در عمل مخالف آن کاندیداست و کاندیداها هم باید چنین افراد فرصت طلبی را از خود دور کنند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ممد گفت:

  انتخابات این دوره استانی خواهد بود .
  کاندیداهای هر حوزه انتخابیه مثل قبل ثبت نام میکنند ولی برای همه حوزه ها مردم کل استان رای میدهند و کسی که در هر حوزه انتخابیه بیشترین رای را در کل استان بدست بیاورد نماینده آن حوزه انتخابیه خواهد بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. عبداللهی از انگوت گفت:

  رقابت انتخاباتی امسال داغ تر از همیشه خواهد بود
  موسوی مثل همیشه یک پای فینال است
  از بین اسماعیلی – نصیری – میرزاده و سیدی یک نفر با ایشان به رقابت خواهند پرداخت با این حال هنوز پیش بینی زود است
  برای همه شان ارزوی توفیق داریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. پیشگوپ گفت:

  میرزاده مثل اکبر محمدی رایش این دفعه کاهش شدید میابد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. جوابیه محکم گفت:

  میرزاده نمیخواد حتی یکبار آزموده شود، چون میرزاده نماینده شود وضیعت از موسوی،نصیری، اسماعیلی هم بدتر میشه!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. محک گفت:

  آزموده را آزمودن خطاست
  گرمی فلک زده امروز نتیجه عملکرد آقایان موسوی،نصیری و اسماعیلی است،نمیدانم چرا بعضی از آقایان خودشان رابه کوری میزنند وفکر میکنند همه چی آرومه،زنده باد استاد میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. موسلوم گفت:

  شرمنده همه دوستان میرزاده
  اولا میرزاده در حد و اندازه موسوی و حاج ولی جون نیست انها ریشه انتخاباتی دارند و چشم به فضیلت پدر ندوخته اند
  درثانی دوره گذشته رای بالای ایشان بخاطر تعداد کم کاندیدیها بود
  ثلاثه – شنیده ها و دیده ها حاکی از آن است که سیدی بر او غلبه کردهپ
  رابعا اگر نصیری خودش بیاد تکلیف این آقا چی میشه؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مدرس گفت:

   اولا باز بهتر از اینکه حاج ولی جونجونیت حاصل و نیجه و منت کش خان دایی عزیزشه.دوما برادر جوجه رو اخر پاییز میشمارن حدو اندازرو مردم با حمایت گسترده و رای بالای بیست هزار از جناب اقای میرزاده بهت نشون میدن تا بفهمی کی به کیه.سوما میرزاده جز از خدا از هیچ کسی هراسی ندارد مفهوم شد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. قابل توجه کاندید گفت:

  ما به کسی رای میدهیم که خودش لااقل یک ماه گرمی زندگی کرده باشد!!! کسیکه تبریز زندگی میکند مشکلات کلان شهر گرمی رو نمیتواند درک کند، اگر طرف بخاطر منفعت خودش کاندید میشود ما هم بخاطر منعت گرمی به ساکن گرمی رای میدهیم….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ازاد گفت:

   اخه بیسواد تو نوشتنم بلد نیستی میایی هی نطر میزاری همه این نظرهای مخرب رو یه نفر تو میزاری کجای گرمی کلان شهره ؟!!!!!!!!!!!!!!بعدش میرزاده فرزند غیور مغان هستش هر جای دنیاهم باشه متعلق به این خاک و دیاره مگر نمایندگان سابق این شهر و ان شهر زندگی نکردن !!!!!!!!!نظراتت خریداری نداره اخه چه منفعتی میبری از این حرفهای چرت و پرتت

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. مدن گفت:

  فعال سیاسی منطقه کسی است که اولا سیاست بلد باشد و ثانیا ساکن منطقه باشد. لطفا در انتخاب عناوین از سواد کافی استفاده برید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. زیوه-ایلخی گفت:

  میرزاده دیگر جایگاهی ندارد دوره قبل اگر برده بود که می برد الان دیگر مثل آشی است که از دهان افتاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ناشناس گفت:

  نظرات منفی برای میرزاده را فقط یه نفر …. می نویسه با محتوای تکراری . ایشان( ش . ش )هستند.البته بعداز پیروزی میرزاده خواهد گفت من هم با شما بودم . چون هرکس نماینده شده از او سو استفاده می کنه البته نماینده ها هم چاره ای ندارند به دلایلی …….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. وطن اوغلی گفت:

  گرمی انقدر کاندید قوی دارد که امثال میرزاده که تبریز نشسته فکر میکنه مردم منظرش هستن… نه برادر میرزاده مردم گرمی به شما بدهکار نیستند که از تبریز بیای دو دستی نمایندگی رو به شما تقدبم کنند…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. هوشیار گفت:

  آقای قاسمیان بگوببینم آقای میرزاده سه سال پیش کجا قایم شده بودند وتابحال چرا سالروز تاسیس آزادلو را تبریک نگفته اند وحالا سبزشده اند وجداناًیک سوال ازایشان بپرسید که بینی وبین الله تاکنون چندبار آزادلورامطالعه ونظر داده اند!!!!!

  پاسخ: ایشان هر سال سالروز تأسیس آزادلو را تبریک گفته اند برادر عزیز

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمی گفت:

   آقای قاسمیان رسانه باید بیطرف باشه ولی متاسفانه شما جانب دار واقعی آقای میرزاده هستید کمی صداقت به خرج بدهید و جانبدارانه عمل نکنید .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. میر گفت:

  به به آقای میرزاده رسیدن بخیر کجا بودی تا حالا برادر اصلا گرمی رو میشناسی اسمتون رو گذاشتید فعال سیاسی اجتماعی گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. یوسف ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام
  امیدوارم در سال جدید شاهد موفقیت هر چه بیشترسایت آزادلو باشیم و در مورد آقای به ظاهر وحدت طلب میرزاده لازم است بگم که شما از این شعارها ندین (وحدت وحدت )که در آزمون استخدامی سال ۸۴(اگه دقیقایادم باشه )اسم جوانان گرمی رو خط می زدین و از موران و الیخچی انتخاب کردین آقای میرزاده لااقل یک متر تو این شهرستان مغازه هم نداری بهتر تو انتخابات تبریز شرکت کنی ونه از احساسات مردم به نفع خودت و دوستانت استفاده کنی و لازم است به شما از طرف مردم گرمی بگم که فرزند زهرا حسن و حسین بودند نه شما ممنون.مردم خواهشا آگاه باشین.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. ظریف گفت:

  میرزاده چون زود شروع کرده دستش برای مردم رو خواهد شد نتیجه بازی او و طرفدارانش باخت باخت خواهد بود چون حقیقتی در بیاناتش نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرید گفت:

   انشالله بوقتش جواب همه تان را خواهیم داد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • جوابیه فرید گفت:

    برادر فرید وقتش هیچ وقت نمیرسه که امثال میرزاده گرمی نماینده بشود!!! چهره های بزرگ انتخابات هستند…ولی اسماعیلی، میرقسمت موسوی، نصیری…

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ایران شهید پرور گفت:

    کشور مقدس ما اطلاع وامنیت دقیق وبموقع در تمامی صحنه ها حاضر وناضر مباشد وتهدید شما نضانگر بی لیاقتی شماست وانگهی دشمنان قسم خورده جرات نمیکنند چه برسد به چندتا عوامل واوباش انان در داخل

    Thumb up 0 Thumb down 0

 26. مشه غضنفر گفت:

  آقای قاسمیان این درست است که چون مورانلی هستی گاهاًرگهای آنطرفی ات به نفع میرزاده می جوشدواین دقیقاًخودش را درآخرین پاراگراف مطالب مندرج کاملاًهویداست.وهرکس این رو ببیند می فهمد چه می خواهی به مردم قالب کنی. عزیزدل برادر میرزاده یک بار به اعتبار ایشان آمد ومردم هم درآن فضای خاص یک رایی به ایشان دادند امافراموش نکن که آن موقع آقا گفتند {من اگر رای نیاوردم دیگر قال قضیه انتخابات را زده وپرونده اش را می بندم}حال چه شده است که دوباره وسوسه شده وهوای بهارستان به سرش زده است؟!آقای میرزاده درشبکه سهند آشکارا گفت که افتخارمی کند که درتبریز مقیم شده وشهروند آنجاست.سوم اینکه میرزاده ثابت کرده شخصیت باثباتی ندارد وبا باداین وآن به حرکت درمیادوروی سخنش نمی شود حساب کرد چهارم اینکه اتفاقاً آنهایی که درگرمی با ایشان حشر ونشر داشته می گویند اصل وریشه باند بازی های کنونی را ایشان با همکاران خودشون دردوران تصدی گری وخدمت درآموزش وپرورش دامن زده است پنجم اینکه هنوز درگوش همه ماست که درمقبره پدرش گفت یک قرض الحسنه راه می اندازم تاکمی از آلام مردم بکاهم کجا رفت؟؟وچه شدششم اینکه.رمز یاالله وغیره همه برای فریب دادن مردم است.توعالم سیاست هدف وسیله را توجیه می کند.دقیقاًهمیجا معنا پیدا می کند ومخلص کلام اینکه دراین زور آزمائی من اگر بجای میرزاده باشم عاقلانه تصمیم می گیرم وبا تسمه پوسیده وتوهم این وآن خودموبه آب وآتش نمی زنم زیرا نه فضا آن را اقتضا می کند ونه مردم .باور نداری.پس منتظربمان تا سرموقع بازهم نتیجه اش معلوم شود….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • جواب مشه غضنفر گفت:

   این فقط ادعا و دروغهایی بیش نیست در هر صورت میرزاده اگر امده به میدان این از ضعف عملکرد نمایندگان سابق است که میرزاده را به جوش اورده درضمن تشنه پست و مقام و پول انهایی هستند که نماینده شدند و مردم را با هزار دوز و قولو وکلک فریب دادند میرزاده که نه به کسی باج داد نه پولو قول

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   کسانی که بدون تامل حملاتی ضد آقای میرزاده شروع کرده اند از یک گروه هستند که در سایه تبانی این دفعه به مجلس رفتند ان شاالله نتیجه این کوری خوانی را در پای صندوق های رای مردم خواهند دید. میرزاده فرزند گرمی و افتخار اینجا است. مشه غضنفر آدم نباید زیاد از قدرت رقیبش بترسد که شروع به تهمت زدن بکند. البته جناح شما برای تخریب رقیب دست به هر کاری می زنید. مردم گرمی خودشان فهیم و بزرگوارند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ایران شهید پرور گفت:

    ملت ما با دیدوبصیرت کافی فرد لایق ومتخصص وکارامدرا که بتواند برای ما سر بلندی وافتخاربیافریندوخون شهیدان ما را زنده کندتا گلهای پژمرده ماشکوفه زندوما روسفید فرماید انتخاب خواهند نمودنه کسانی که با استفاده از موقییت اندک وپول ومادیات وتهدید ان مهم را تصاحب نماید

    Thumb up 0 Thumb down 0

 27. منطق گفت:

  دوستان فرزند زهرا امام حسن و حسین بود، نه میرزاده و نه موسوی…. چرا بخاطر رای خودتون رو به هر دری میزنید؟! مردم عوام لطفا معیار سید بودن، یا فرزند کسی بودن نباشه، همه به ما میخندند!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. همشهری گفت:

  نظرات منفی برای میرزاده را فقط یه نفر …. می نویسه با محتوای تکراری . ایشان( ش . ش )هستند.البته بعداز پیروزی میرزاده خواهد گفت من هم با شما بودم . چون هرکس نماینده شده از او سو استفاده می کنه البته نماینده ها هم چاره ای ندارند به دلایلی …….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. حامد گفت:

  سال دارم تا حالا تو عمرم نمایندهی به مردونگی برومند و نماینده ارومیه عزیز پور ندیدم خدای اگه این مغان رو تبریز بود و برومند نماینده مغان بودش پارس اباد میشد==== پاریس بیله/// سوار میشد====== باکو/// گرمی هم میشد انکارا /// ولی چیکار کنیم که افتادیم دست یه عده ادمهای ندیده استان که هر امتیازی برا شهرستانها میدن این اردبیلا چش ندارن غیر اردبیل شهرستانی پیشرفت کنه بعدش شماها هم عاقل باشین تا زمانی ک مغان رو اردبیل هستش هیچ نمایندای نمیتونه کاری بکنه چون ک نمیزارن کاری کنه نمونش هم اقای برومند اون همه زحمت کشید قتاری ک قرار بود بیاد مغان و بره اروپا اردبیللا یکاری کردن کتو خود اردبیل متوفق شد به خودش هم نرسید منطقه ازاد رو بنامشون زدن اینم از این پس زیاد خودتونو خسته نکنین اگه نماینده شما اقای موسوی با برومند یکی میشد و تو مجلس جدایی مغان رو تایید میکرد شاید مغان به یه روزی میرسید با تشکر از همگی شما حامد از پاریس کوچولو

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایران شهید پرور گفت:

   شماجملاتی را مطرح می کنید که دشمنان قسم خورده مطرح میکنند این از عدم بی لیاقی افراد است که نمی تواند درست انجام وظیفه کندچون رشته تخصصشان مدیریت نیست

   Thumb up 0 Thumb down 0

 30. معادله گفت:

  با حضور نصیری و دکتر سیدی شانسی برا موفقیت میرزاده نیست…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. سو استفاده از اعتقادات ممنوع گفت:

  بخاطر انتخابات با اعتقادات مردم بازی نکنید، یعنی چی میرقسمت موسوی یا میرزاده فرزند زهراست پس اینها بهترند…خب مصطفی حسینی هم سید بسیار بزرگوار بود و فرزنذ زهرا هم هست… ظرف یک محله ی گرمی رو نمیشناسه ، یک روز گرمی زندگی نکرده و…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. مدیر سایت تایید کن لطفا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام، برادر قاسمیان اصطلاح فعال سیاسی و اجتماعی برای میرزاده نباید اطلاق شود طرف نشسته تبریز اسفند ماه به یاد گرمی میوفته میاد انتخابات!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. محک گفت:

  تنها شخصی که لیاقت نمایندگی مجلس را دارد همین میرزاده هست فقط کافی است یک بار به صحبت‌هایش گوش کنید، آن وقت میفهمید چی میگم، دروه قبل خیانت نصیری معادله را عوض کرد، وکسی که حقش نبود نماینده شد، واین شد وضعیت اسفبار شهرمان
  یاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • جوابیه محک گفت:

   میرزاده فکر میکند مردم بهش بدهکارند و باید رای بدند نه آقا اینجا گرمی هست!!! هیچ وقت میرزاده رو با بزرگانی مثل نصیری، اسماعیلی و موسوی.. مقایسه نکن… اصلا میرزاده اهل گرمی نیست برادر

   Thumb up 0 Thumb down 0

 34. ازاد گفت:

  مشخصه همه پیامهای به اصطلاح چرند (s جوابیه سیاست مدار حقیقت و و چنتای دیگه) همش از یه نفره مثل اینکه منافعش بدجور به خطر افتاده که چشم دیدن میرزاده رو ندارد.خواهشا اقای قاسمیان از درج پیامهای بچگانه خوداری فرمایید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   برادر قاسمیان شما خودتان تا حالا یکبار میرزاده رو گرمی جایی دیدید.. مگر ایشان اهل گرمی هست مطلبی از ایشان بعنوان فعال منطقه میزنید؟؟میرزاده گرمی هیچ مراسمی شرکت نمیگمد… یعنی از بچگی تبریز هستن! تبریز کاندید بشند بهتر هست…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 35. s.... گفت:

  کجای دنیا بخاطر پدر به کسی رای میدن؟! واقا مردم گرمی با چه معیاری به میرزاده رای میدهند رو نمیدانم؟؟! خود میرزاده پیش همه گفت یک رای کم بیارم نمیام حالا کسی دعوت کرده این آقا رو؟!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مورانلو گفت:

   آقای s میرزاده را مردم خوب گرمی دعوت کرده اند شما چرا در حال دق کردن هستید.جوانان خواهان پیشرفت گرمی هستند. نتیجه رای دیروزتان امروز گرمی است. کمی از خواب بیدار شوید . میرزاده اهل گرمی است. و مردم به خاطر عملکردش به او رای داده ان نه پدرش. از مهر پدر تو را چه حاصل.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • اگاه گفت:

    ما بیکاریم وبیچاره وبدبخت وبی کس در کنج خانه افتادیم وشما منافع طلب عاملش هستین خداوند به حق فاطمه زهرا س و تنهایی امیر مومنان علی ع وشهیدان ایران مقدس حق وحقوق ما را ازشما بگیرد

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    ما به او رای نمی دهیم اقای م.خ

    Thumb up 0 Thumb down 0

 36. جوابیه محک گفت:

  متاسفم بر مردم گرمی به کسی که اهل گرمی نیست بخاطر پدرش رای میدیم!!! تا حالا چهل سالم هست میرزاده رو یکبار گرمی ندیدم… بیگانه پرستی تا کی؟؟!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محک گفت:

   به یاری حق و با توسل به جد بزرگوار ایشان وبا همت مردم مظلوم وحق طلب شهرستان گرمی در پای صندوقهای رای جواب دندان شکنی به امثال شما خواهیم داد
   نصرو من الله وفتح القریب
   یا الله

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • عشقم گرمی گفت:

    مردم گرمی انقدر عوام نبیستن ، میرزاده گرمی نماینده بشود!!! ایشان شهروند تبریزی هست نه گرمی.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • کریم گفت:

     سید بزرگوار نماینده مردم گرمی خواهد شد و آنوقت هست که بعضی هاوباید از این شهر بروند.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ماهنشان گفت:

      خاک بر سر کسی که با نماینده شدنش شهروندانش از آن شهر میروند،کم تهدید کنید این ملت مظلوم را میرزاده کیه که از ترس او مردم فرار کنند.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • مسلمان گفت:

      اینجا سرزمین دلیران است وقسمتی از تربت شهیدان است جانمان در گرووطنمان میباشد ما از تهدیدات امریکاواسراییل نترسیدیم چه برسد به عوامل شرارت وفتنه گر در داخل

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      مگه گرمی ارث پدر شما یا میرزاده است که مردم را از گرمی بیرون میکنید واقعا متاسفم برای میرزاده و اطرافیانش

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • نترس گفت:

      ما از شهر وندانی که بخاطر بی لیاقتی افراد کم سوادوکار ندان جلای وطن شدن به خانه برمی گردانیم وبه منتخب شما هم رای نمیدهیییییم

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      سید بزرگوار ر نماینده کردیم، برای هفت پشتمان بس است، لطفا از جای دیگه مایه بذارید

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • گرمیلی گفت:

     خاک بر سر عشقی که نتیجه آن عقب ماندگی و بیکاری جوانان گرمی است.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • دانا گفت:

    دندان مارا دشمنان قسم خورده نتوانستند بشکند مسلمان بودن به عمل است نه به ظاهر

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ازاد گفت:

   متاسفم بر افرادی مثل شما که بخاطر ح.. و کورکورانه دست به هرکاری میزنید باعث فلاکت و عقب ماندگی و فرار مردم همین شماها و نماینده عوام فریبتان هست نه میرزاده میرزاده به افرادی مثل شما باج نمیدهد که اینطوری میسوزید شما همانید که کوفه را بوجود اوردید میرزاده هرچی باشد غیرت و مردانگیش چشم شمارا کوره کرده میسوزید که میرزاده رای بیشتری از کاندیدای شما اورد درضمن ما بعنوان طرفداران و شهروندان گرمی میرزاده را مجبور میکنیم پا به این میدان بگذارداگر نیاید در حق هفده هزار رایی که اورده ظلم کرده است

   Thumb up 0 Thumb down 0

 37. سیاست مدار گرمی گفت:

  رقابت انتخابات مابین ولی و نصیری خواهد بود و سلام…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایران گفت:

   ما دیگر اگاهیم وخودمان میدانیم به که رای میدهیم نه کسانی که امدند وطی سالیان بر مسند نمایندگی ما را به بدبختی وفقر فلاکت ونیگونی سوق دادند وچاله ای که کندندن هزاران عاقل…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اگاه گفت:

   ما دیگر انقدر عوام نیستیم تحت تاثیر عده ای از عوامل جیره خوار قرار بگیریم یکبار م را مار گزیده دیگر … اقای سیاستندار

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانا گفت:

   در دوره نهم مشاهده کردیم ودیدیم ماعهده نا گستنی نصیری با حاجی ولی چه شد.نصیری با موسویوحاجی ولی با میرزاده بودند

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   برادر بزرگوار جناب حاج ولی در یک مجلسی فرمودند ایندور رقابت بین من و دکتر نادر بهاری خواهد بود میتونید از خود ایشان بپرسید .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   آقای سیاستمدار پس چی شد؟
   آقای حاج ولی با بهترین رای موفق خواهد شد به امید خدای بزرگوار

   Thumb up 0 Thumb down 0

 38. حقیقت گفت:

  میرزاده هیچ وقت گرمی نماینده نمیشود…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. مردم شهرستان گرمی گفت:

  آقای قاسمیان لطفا مطلبی از میرزاده نزنید… #ین آقا رو ما نمیشناسیم و نمخواهیم بشناسیم تمام.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مردم فهیم گرمی گفت:

   سلام آقای قاسمیان ، کسانی که از نام شریف مردم گرمی به اسم منافع خودشان استفاده می کنند تحمل شنیدن نام انسانهای زحمتکش را ندارند و از الان به تته پته افتاده اند کسانی نیاز به معرفی در سایتها دارند که گمنامندو ناشناخته. افرادی مثل میرزاده را همه می شناسند و نیازی به شناساندن ایشان به افراد ضعیف النفس که از یک جریان هستند نیست. یا الله

   Thumb up 0 Thumb down 0

 40. یاسر.م گفت:

  ضمن تبریک سال نو مراسم سوگواری ایام فاطمیه ساعت ۱۱/۳۰ روز سه شنبه در بقعه اقا میر عزیز گرمی برگزار خوهد شد از اهالی متدین دعوت بعمل میاید. از طرف هیات امنا بقعه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. انگوتی گفت:

  اون سری موسوی با کمک نصیری موفق شد نماینده بشه اما این دفعه با عنایت حق تعالی ۵ نفری هم زور بزنند باز میرزاده نمماینده مردم گرمی خواهد شد تا به امید خدا باند و باند بازی را ریشه کن خواهد کرد و تمام هدفش خدمت به گرمی و گرملیه خواهد شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانا گفت:

   یک نفر در پشت سایت نشسته مکرر لایک میزنه خیال میکنه با تعداد لاکش مشودمارا متقاید کنه نه اقا ما خودمان میدانیم به که رای بدهیم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 42. Nazanin گفت:

  شماها چطونه هی …؟ من میگم فقط میرزاده حالا شما هی …!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. ولی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ازادلو جان ،به سایت میرقسمت موسوی مراجعه کردم نوشته: بدلیل عدم تسویه مالی تعطیل می باشد قضیه چیه نکنه به نمایندگی نمی یاد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. سعید گفت:

  من که میگم این دوره میرزاده بلاشک با رای بالای بیست هزار نماینده مردم میشه چون همیشه باید جوجه رو اخر پاییز شمرد چرا که ایشون از محبوبیت بسیار بالایی در بین همه مردم برخوردارند که کاندیداهای دیگر این امتیاز را ندارند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حید گفت:

   سعید جون اشتباه میکنی میرزاده من که دور قبل رای داده بودم این دفعه رای نمیدم ، چهار سال هست کجاست؟ ایشان اهل گرمی نیستن!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایران گفت:

   تو میگی ما نمی گیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اگاه گفت:

   منم در دوره نهم بخاطر اینکه نابکار بودن طرف مقابل میرزاده را مطاله کرده بودم که الان نتیجه اش را دیدیم چه بلای برسرمان اوردند به ایشان رای دادم در این دوره به وی رای نمی دهم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 45. ناشناس گفت:

  یه روز تو تاکسی یه نفر گفت.. اکثر رای میرزاده از تبریز بود ….گفتم بابا حتما مرد بزرگی هست که تبریزی ها خانه وزندگی خود را ول کردن وبرای پیروزی یک نفر تلاش میکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. اجیرلو گفت:

  باسلام خدمت تمامی همشهریان مغانیم در گرمی وانگوت وموران وتبریک سال نو :انصافا”آقای میرزاده در دوران تصدی مدیرکلی آموزش وپرورش عنایت ویژه ای به گرمی پارس آباد وبیله سوار داشتند.نمک خوردن ونمکدان شکستن مردانگی نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • زمان مدیر کلی گفت:

   میرزاده وقتی مدیر کل بود به سه نفر از گرمی خدمت کرد که هر سه نفر اقوامش بودند… همه ی گرمی هم میدونند!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    امام حسین علیه السلام فرموده اند اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید، مرد نا حسابی چرا چرت وپلا میگی این بزرگوار مثل نماینده های قبلی نیستند که به کسی باج بدند،همه میدانند که سید اهل شایسته سالاری هستند، مثل نماینده جنابعالی قبل از رای گیری پست ها را تقسیم نمیکنند، مثل نماینده های قبلی برای قانون شکنی نمیان،
    یاالله

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • راستگور گفت:

     اعضای ستاد میرزاده هم برای مردم مشخص هست کی ها هستند… بخاطر منعت شخصی شان دور میرزاده جمع شدند… مردم اونا رو خوب میشناسند…

     Thumb up 0 Thumb down 0

 47. ازاد گفت:

  اونایی که البته یکی دونفر بیشتر نیستن حضور میرزاده در انتخاباتو خطری برای منافع خویش میدانند که صد البته با نماینده شدن میرزاده منافع انها و همه انهایی که باج گیری میکنن ریشه کن خواهد شد میرزاده با حمایت گسترده مردم قطعا در این دوره وکیل مردم مغان گرمی خواهد شد ونیز نقشه های شوم انان براب میشود انشالا به امید پیروزی حق یاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • د... گفت:

   اولا میرزاده هیچ وقت گرمی نماینده نمیشود ثانیا کی گفته میرزاده حق هست؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • مسلک گفت:

   من دفعه قبل چون بقیه بدتر بودند به میرزاده رای دادم ولی این دفعه فقط دنبال توسعه منطقه ام. هر کی بفکر توسعه و پیشرفت و نه رانت خواری هست یه سری به روستای آزادلو بزنه…. تعصب و ول کنین برین اونجا همه چیزو با چشم خود ببینین…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 48. مجتبی ن گفت:

  سلام . ینی ایلیز مبارک. یک خاطره.کلاس سوم دبیرستان بودم معلم ادبیات ما طرفدار سر سخت …. بود البته به خاطر سمت،بچه ها هم چاپلوس،یه روزی جناب آقای …. که هم اکنون کارمند آموزش و پرورش از من پرسید به کی رای میدی من زیب سوشرتم کشیدم پایین وعکس نصیری که به تیشرتم چسبونده بودم بهش نشان دادم. منو تهدید کرد که اگه به …. رای ندی بهت مستمری کم میدم تا نتونی تو امتحانان نهایی قبول شی؟خلاصه رف.تیم دانشگاه تبریز و هم اکنون ارشد تهرون هم تموم می کنیم. اگه باز جناب …. ببدنم دوباره عکس نصیری بهش نشون می دم.چرا که من عاشق نصیری هستم و عاشق جسارت او.یاشاسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین نصیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • خود گفت:

   تو که فوق لیسانس خوندی چطور استدلال کردی نصیری جسارت داره؟ مثلا تو چهار سال با اون جسارت به این شهر فلک زدهچی کار کرد؟
   دنبال … افتادن هم شد جسارت؟ جسارت میخواهی بدونی چیه یه سری به آزادلو بزن داداش…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 49. ع ش گفت:

  محمد مغان من طرف دار نیستم ولی انصافا اگه شانسی هم باشه انصافا عمل کرد حاجی اقاموسوی به نسبت بیشتره در این شرایط سخت .دیگران چه کاری کرده ان ایشان انجام نداده ان ودرضمن در شهر گرمی اگه نماینده حتی تمام خیابانو اسفالت کنه وشهرو متحول بکنه طرفدارش میگه این کارو بر همه کردی بر من چه کردی این واقعا فرهنگ شده . شرایط نمایند ه شدن درشهر گرمی هم سخته وهم اسان فعلا نگیم چه کسی موفق میشه یه سال وقت زیاده ده روز مونده به انتخابات منم یه نظر میدم چه کسی موفق میشه وشک نکن نظرم بر حسب حسابو کتاب و ودور از احساسات خواهد بود وسنک هیچ کسو به سینه ام از حالا نمی زنم ازان مترس سر به تو دارد ازان بترس سربه زیر دارد. انتخابات ازاده وهرکس میتوند در این میدان خودشو به محک بزند . ویک فرد برای اموفق شدن باید هشت شرایطو داشته باشد مگه نه ادم فقط به یه بعدش فک کنه به نظر خودش یا نفر اول میشه یا ازهمه عقبتر. مهم اینه کسی برنده بشه مردم در ارامش خاطر زندگی کنن.نه این که زیر پای هم دیگر سنگ بیاندازیم. اقا محمد مغان خودمون را ناراحت نکنیم وقت زیاده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. از انگوت گفت:

  سوال کلیدی:
  چرا چند تن از دار و دسته آقای … در انتخابات گذشته اینروزها با دکترسیدی نهال توزیع میکنند؟
  آیا قضیه ساخت و پاخت است؟ یا دکتر بر او غلبه کرده است؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. کارشناس رانت گفت:

  آقای میرزاده اگر می خواهد گرمی را آباد کند بایستی اول به این کار ایمان داشته باشد و حداقل یک ریال در این شهرستان فقیر سرمایه گزاری کند که نکرده است پس من به حرف های ایشان چندان اعتمادی ندارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • رانت گفت:

   جناب کارشناس رانت ،مگر جناب آقای میرزاده راکفلر و یا بیل گیتس ویا هر میلیاردر دیگری است که در گرمی سرمایه گذاری کند او یک کارمند صادق وطن دوستی است که خواهان پیشرفت منطقه خودش در سایه وحدت و همدلی و شایسته سالاری است. اگر خودت سرمایه داری بسم الله کاری برای گرمی بکنید نه نابودی گرمی.چون شماها فقط به فکر منافع شخصی خودتان هستید نه همه مغان.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 52. در جواب محک گفت:

  ما یقین داریم میرزاده در مقایسه با موسوی و نصیری و ولی عددی نیستند دوره قبل هم بخاطر اینکه :
  ۱- کسی روی حساب نمی کرد
  ۲- نصیری نبود
  ۳- تعداد کاندیدا کم بود
  ۴- روی موج سوار شد
  ۵- از احساسات مردم استفاده سیاسی کرد
  ۶- برای عامه مردم شناخته شده نبود
  ۷- در معرض نقد مردم قرار نگرفته بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ازاد گفت:

   اتفاقا دیگر کاندیداها در برابر میرزاده عددو رقمی نیستند افرادی کور مثل شما چشم ندارید ببینید هفده هزار رای پاک را که با وجود اتحادموسوی و نصیری و غیره فقط با میرزاده برابر رای اوردند ایندفعه بیش از بیست و پنج هزار خواهد شد با رمز یالله .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اگاه گفت:

   شخصیت هیچکس نباید زیرسوال ببریم همه ایرانی هستیم اما در بین افراد فرد لایق وشجاع ومدیر مدبرو کاردان وشایسته که بتواند با تدبیر واندیشه درست منجی ما باشد انتخاب میکنیم نه کسانی که سابقه مدیریتشان عیان است که چگونه بعلت عدم کارایی منطقه را به ویرانی سوق دادند که باعث کوچ کردن اهالی کثیری از سرزمین ابا اجاد خوشان شدند ورفتند ویا بی عدالتیهایی که افریدندویاامکاناتی که برای خودواطرافیانشان ابجاد کردندیا کارخانه وکارگاههارا که قرار بود اهحداث شوندیکی پس از دیگری به شهرهای دیگر فروختندو…باز بیاییم انان را رای بدهیم ؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 53. بیچاره گرمی گفت:

  از میرزاده اسم چهار تا خیابان گرمی رو بپرسید خدا شاهده نمیدونه… یعنی ایشان کامل با گرمی بیگانه هستند…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. محک ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جناب استاد میرزاده، یقین دارم:
  با تو میشود دل به دریا زد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. مغان گفت:

  گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو رو چه حال؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 56. ع .م گفت:

  انصافاآقای میرزاده در انتخابات گذشته فارغ ازنتیجه اش ثابت کردند که مرداخلاق وتربیت واعتدال واصلاح طلب میانه رو بودندومن باجرات می گویم در تبلیغات انتخاباتیش همواره اخلاق ومنش اوجذابیت بیشتری داشت بیایید با توکل بر خدا وبا رمز کلمه مقدس یا الله سید بزرگوار را همراه باشیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرميلي گفت:

   بله انصافا قول دادودراکثرسخنرانیهایش گفت که یکبارشرکت کرده است ودیگر برنخواهد گشت پس دقیقا به گفته خود عمل نکرده است ودروغگویی ازیک سید بزرگواربعید است ومردم دیگرآگاهندونمی شودمردم رافریب داددرضمنع-م عزیز زیادخودتان راقول نزنیدآقای میرزاده که اون دفعه نفردوم شد بخاطرنصیری بود نصف رای نصیری به موسوی داده شد ونصف دیگرش هم بسوی سید شما حالا که نصیری خودش می آید پس زیادبه انتخابات گذشته دلخوش نباشید ودرضمن ضعف کلی آقای میرزاده این است که انتخابات که گذشت ۴سال می رود وبعداز۴سال می آید واین بدردمردم نمی خورد پس شما به ایشات توصیه کنید ایشان ازتبریزکاندیدشود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • کارشناس رانت گفت:

   آقای میرزاده اگر از طیف اصلاح طلب است چرا در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد قالیباف (اصول گرا)به نفع ایشان نیم ساعت سخنرانی گرمی کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 57. دقت کنید گفت:

  یکی میکه میرزاده چراغ خاموش حرکت میکند
  یکی میگه حاج ولی امیر کبیر مغان است
  یکی میگه سیدی هر هفته نماز جمعه انگوت نهال توزیع میکند
  یکی میگه نصیری از آنجا رانده از اینجا مانده
  یکی میگه احمدی هم هوای مجلس به سرش زده است
  اما شک نکنید موسوی باز هم پیروز میدان خواهد شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عصبانی گفت:

   خواب دیدی خیر باشه

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • جواب دقت گفت:

   درخواب بینی پنبه دانه…… دقت کنید موسوی دیگرشدمهره سوخته کارنامه اش خیلی ضعیف است اصلاازکدام عملکردش می خواهددفاع کند

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   کمی هم شما دقت کنید:
   تنها کسی که این بار شانسی ندارد، جناب موسوی است. من که از عملکرد ایشان راضی نیستم، چطور میتوانم به ایشان رای دهم؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   در جواب دقت کنید،،
   این …. آقای موسوی ست که حتی نمیتونه سایت خودشو پا برجا نگه داره،
   خودتون ببینید و قضاوت کنید آیا این فرد میتواند شهرمون رو پا برجا نگه دارد،
   mosaviasl.ir

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • رسول کمالی گفت:

   در جواب دقت کنید،،
   این از بی لیاقتی آقای موسوی ست که حتی نمیتونه سایت خودشو پا برجا نگه داره،
   خودتون ببینید و قضاوت کنید آیا این فرد میتواند شهرمون رو پا برجا نگه دارد،
   mosaviasl.ir

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • انگوتلو گفت:

    آقای رسول کمالی ضمن احترام به نظرات شما ، ای کاش به تخریب رقبای انتخاباتی اقدام نکنیم من خودم طرفدار سرسخت میرزاده هستم معتقدم این تخریبها نتیجه اش تخریب و عقب ماندگی گرمی خواهد بود . در نگارش مطالب کمی دقت کنیم تا حرمتها حفظ شود. یا الله.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   آقای دقت کنید در خواب بینی پنبه دانه.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 58. م.ه گفت:

  میرزاده چه فعالیت سیاسی یا اجتماعی گرمی داشته هست! ایشان اهل گرمی نیستند! سی سال هست گرمی زندگی میکنم میرزاده رو هیچ جا ندیدم الان شده دلسوز منطقه!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 59. همشهری گفت:

  چه تعریف کنید و چه تخریب ! ایشان ۱۷۰۰۰ رای داره

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهروند گفت:

   برادر اون موقع سه تا کاندید بود رای آورد این دوره ده تا کاندید هست، ضمنا سیدی و نصیری رای میرزاده رو میشکنند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 60. ع ش گفت:

  با سلام هر فردی از شهرستان گرمی اظهار وجود کند باعث افتخار شهر ماست ولی ای کاش اگه اقای میرزاده می خواهد دوباره خودشو محک بزند ارتباطش رابا مردم قطع نمی کرد واقعا این دفعه موضوع پیچیده میباشه باد اورده رو باد می بره. به فکر امدن روز خوب نباشیم بلکه روز خوب را خودمان بسازیم.شانس روز خوب نخواهد اورد. زمینه ساز ی خوب ومعماری خوب وعمل کرد خوب مستلزم یک پیروزیست. خیلی ها میان ولی یه نفر پیروز میدانه. فعلا بمونه بزاریم بازار داغ بشه .در ضمن اقای گرمیلی منم اهل گرمی هستم انصافا اقای قاسمیان دید گاهی باز داره وواقعا به انعکاس واقعیت می پردازه وهر کسی هم به خاطر نفع شخصی خودش احتمالااونو ویا پایگاهی خبری ازادلو را تعریف می کنه دلیل بر این نیست که اون طرفدار اون کاندیدای احتمالی هست که ازش به خوبی یاد می کنه.. قطعا هیچ کس بی طرف نمی ماند ولی از حالا مارک زدن خوب نیست اقای قاسمیان که منو نمی شناسه. بزاریم فضای مجازی ارومتر پیش بره۰٫ لازم به یاد اوریست بعضی مطالبو که حذف می کنه منافع عموم وشهرو در نظزر می گیره.سال خوشی برای همشهریان ارزومندم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 61. دبیر UNITED STATES گفت:

  مردی که چهار سال یه بار میاد منطقه و ادعای دلسوزی برای منطقه داره حرف ش با عمل ش نمی خونه
  قاعدتا ایشون رای چشمگیری نخواهند داشت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 62. عوام پرستی ممنوع گفت:

  میرزاده اهل گرمی نیست که میخواد نماینده گرمی بشود!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهروند گفت:

   ضمن عرض تبریک عید نوروز،واقعا برای عده ای متاسفیم که با نام های دروغین مثل: دبیر، عوام پرست و سیاسی و جوانان ،که همگی یک نفر و از یک گروه خاص کنونی اند در صدد تخریب چهرهای محبوب استان و آذربایجان هستند. قابل توجه غافلان ؟: میرزاده هر چند هفته در گرمی حضورداشتند ودارند و نیازی نیست حضور ایشان برای نابینایان سیاسی بیان شود.دوما: میرزاده فرزند غیور موران است و کسانی که اهل گرمی بودن او را انکار می کنند بهتر است کمی در تفکر راکد خودشان تجدید نظر کنند.ثانیا اگر در دور قبل نصیری حضور داشت شاید کسی دیگر در مجلس بود نه ؟. و آن جوانی که چهره میرزاده را نمی شناسد حق دارد چون انچنان غرق مسائل درونی خود که نتیجه بیکاری است مانند قلیان و…که خودشان را نمی شناسند چه برسد به دیگران.و نکته دیگر جوانان واقعی گرمی خواهان حضور شخصیت های توانا و مدیر و مدبر مثل میرزاده در انتخابات هستندو از مردم و برای مردم گرمی است نه تبریز. جوان بدبخت باید به فرزندان مغان که در سرتاسر ایران موجب افتخار منطقه ات است افتخار کنی نه اینکه تهمت بزنی. آینده متعلق به انسانهای معتدل و متدبر است. کمی بدون تعصب خشک که نشان نادانی است نظر دهید و به فکر گرمی باشید.. آقای گرمیلی سایت آزادلو هم فکر کنم با وجود گرایش به گروه خاص، صداقت را در انعکاس اخبار رعایت می کندو به دور از فشار ،حقایق و مشکلات شهر را به گوش برخی مسئولان خوابیده شهر که از خود شماست میرساند و این سایت شایسته تقدیر از سوی مردم است و بس. یا الله یا ارحم الرحمین. ربناافرغ علینا صبرا و یثبت اقدامنا ونصرنا علی القوم الکافرین.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    جناب شهروند باتبریک سال نو.حال چون ما از فرد محبوب شما حمایت نمیکنیم ویا وی رانمیشناسیم شده ایم غافل و کور و خوابیده اعتدال و تدبربه این میگویید که هرآنچه شما میگویید درست ولاغیر؟ نخیر عزیز گرامی شما که میفرمایید آقای میرزاده هرهفته میایند گرمی خوب حتما میاینددیدارفامیل درغیر اینصورت در کدام جایگاه اداری وحکومتی تشریف دارند که بیایند به مسایل ومشکلات رسیدگی کنند شما خود چشمانتان را باز کنید. آقای میرزاده در انتخابات گذشته فرمودند(فایل تصویری موجوداست)که اگر پیروز نشوند دیگر پابه عرصه انتخابات نمیگذارند و هرازچندگاهی به گرمی سرزده و مشکلات را ازنماینده پیگیری میکنند. بروید به شهر واز شهروندان بپرسید که آیا ایشان را بعدانتخابات دیده اند یانه؟ چون شما فامیل ویا دوست ایشان هستید ومیبینید دلیل نمیشود که همه اینگونه فکر کنند.در ضمنا به نظر من اگر درانتخابات شرکت کنند خلف وعده کرده اند و به عهد خود وفادار نمانده اند اما میدانم قدرت بسیار شیرین است با هزاران حرف مثلا میفرمایند طرفداران و مردم از وی خواسته اند که بیاید و غیره به حرفهای گذشته سرپوش میگذارند خوب به نظر من بیایند بهتراست رقابت خوبی خواهدبود.دفعه گذشته هم بیشترافراد مخصوصا خانم ها به خاطر پدر بزرگوارشان به ایشان رای داده اند باور ندارید از مردان خانواده بپرسید.ضمناآزادلو سایت بسیارخوبی میباشد ولی برای یک رسانه خبری خوب نیست که جناح بندی خاصی داشته باشد باید بی غرض حقایق را بنویسد که اینگونه هم هست ولی در بسیاری مواقع مثلا همین خبر آقای میرزاده فردی بسیارمحترم هستند افتخارگرمی هم هستند ولی ایشان در تبریز و یاهرجا غیراز گرمی زندگی میکند ودر این شهر هم سمت اداری ویاغیره ندارند.پس نوشتن خبری از وی آن هم در تعریف و تمجید این سایت جای بسی سوال وتامل است. البته چندین خبر همانند این مثلا آقای اسماعیلی یک سمتی در تامین اجتماعی دارند که وی نیز تهران تشریف دارن و یکدفعه میان نشست خبری میزارن واز آزادلو تعریف میکنن!!!!؟؟؟؟ویا آقای نصیری و یا دکتر سیدی که دقیقا دیدگاه همان افرادی را انعکاس می دهند که شایعاتی مبنی بر شرکت آنها درانتخابات آینده است.خوب چه برداشتی میتوان داشت جزاینکه آزادلوی محترم شده تابلوی تبلیغاتی کاندیدها البته بدهم نیست اگر درآمدش خوب باشد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • شهروند گفت:

     برادر گرمیلی با سلام و تبریک عید نو. من نه فامیل و نه دوست میرزاده هستم و آن نظراتی را که بیان کردم دیدگاه شخصی من بود نه میرزاده .فقط معتقدم توانایی ایشان به دور از تعصب از برخی ها بیشتر است اما شما قبول ندارید و درست ایشان گفتند فقط یک بار می آینداما جامعه ما با توجه به عملکرد ضعیف نیروهای کنونی نیاز به افراد مقتدر دارد .نکته دیگر آیا ایشان نماینده مجلس هستند که هر روز به خانه کسی برود و مشکلات آنها را برطرف کنددرست ایشان گفتند اما پاسخ این سوالات شما را به موقع پاسخ خواهند داد. به نظرم هدف ایشان عدم دخالت در کار مسولین شهر احترام به مردم و بخصوص نماینده محترم است تا نماینده بتواندبه مردم بهتر خدمت کنند.و ایشان سخن کذبی نگفته اند که روی آن سرپوش بگذارند.عزیزم نتیجه رای دیروز شما همین گرمی امروزی است. در مورد سایت آزادلو هم به خدا تا اکنون صاحب آن را ندیده ام که بگویم نظرات یک گروه را پوشش دهید. سایت های خبری مجازند در چهارچوب قانون بدون تخریب اشخاص به بیان حقایق منطقه و شهر بپردازند و این سایت به خوبی توانسته این کار را انجام دهد. حالا چی شده یکبار عکس میرزاده را چسبانده است. خوب دفعه دیگر عکس پسر عموی میرزاده حاج آقا موسوی را می چسباند تا دلتان خنک شود. بیایید به فکر آینده گرمی باشیم و کار را به کاردان بسپاریم.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • کارشناس رانت گفت:

    شما چرا به دروغ انشا می نویسید بهتر است بدانید آقای میرزاده متعلق به تبریز هستند نه گرمی

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ذره بین گفت:

    شهروند بیچاره بابا ول کن همه دنبال جیب خودشونه خخخخخخخخخخخخ

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی تبریزدن گفت:

   کسی که یه سال تو تبریز کار کنه یه قرون از پول بیت المال را هدر نمیده چون تبریزی ها مفتی پول را هدر نمی دهند تعریف ایشان رااز همکار آقای میرزاده اهل تبریز جناب آقای مهدوی شنیدم که صادق و به دور از تعصب که همه نمایندگان کم وبیش دارن ایشان همه همکارانشان را از لحاظ علمی فرق می ذارن نه قومی و قبیله ای و فامیلی .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 63. سیاسیون گرمی گفت:

  با حضور نصیری و اسماعیلی ، میرزاده بیاد امکان موفقیتش وجود ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایران ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   ما باید بصیرت لازم ونافذ برای شناخت افراد از نظر علمی و کارایی ومهارت وشجاعت وایدولوژی در دید ونظر خود فراهم سازیم نه افرادی که جز خودش وچند تا از اطرافیانش باشد و هویت اسلامی ما را زیر سوال ببردوغقاید تعالی مارا لکه دار سازد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 64. جوانان گرمی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام، میرزاذه چهل سال هست از گرمی رفته، قیافه اش هم نمیشناسیم.. یعنی چی فرزند زهرا موسوی هم سید بود!! بهتر هست میرزاده از تبریز شرکت کنه بهتره نمیخواد بیاد گرمی!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قره داغلی گفت:

   کسی که یه سال تو تبریز کار کنه یه قرون از پول بیت المال را هدر نمیده چون تبریزی ها مفتی پول را هدر نمی دهند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 65. گرمیلی UNITED STATES گفت:

  ببخشید این آقا مگه گرمی تشریف دارن که میگین فعال سیاسی اجتماعی من که سی ساله گرمی زندگی میکنم اولین بار انتخابات چندسال پیش برای اولین باردیدم. آزادلوی محترم بهتراست در جهت رسالت رسانه ای وبه دور از هرگونه جناح بندی وتبلیغات به انعکاس واقعیت و وقایع مهم شهربپردازید نه اینکه محلی برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات آینده شوید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 66. مغانلو گفت:

  یا الله یاالله منتظریم فرزند زهرا(س)،آرزوها ،امیدها ومحرومیت های گرمی انتظارشما رامی کشند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 67. مهدي گرمي ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  باسلام اینجانب سال ۱۳۹۴ را به تمام مردم شریف گرمی تبریک عرض کرده وامیدوارم سال خوب و پربرکتی برای تمام ملت ایران باشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 68. گرمیلی گفت:

  یاالله ان شاالله با لطف خدا و یاری مردم فهیم منطقه شاهد حضور فرزند زهرا(س) در مجلس شورا خواهیم بود. عید همه مردم مغان مبارکباد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید