آستانه تحمل مردم در مقابل بحران‌های طبیعی پائین است

Image result for ‫امامی فرماندار‬‎

آزادلو : رئیس ستاد بحران شهرستان گرمی مغان گفت: آستانه تحمل مردم در مقابل بحران‌های طبیعی همچون سیل و برف پائین است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ابراهیم امامی صبح امروز در جلسه مدیریت بحران گرمی اظهار کرد: مردم باید درک کنند دستگاه‌های ذی ربط در شرایط بحرانی با تمام توان نسبت به رفع مشکلات اقدام می‌کنند و بهتر است با آرامش با این اتفاقات برخورد کنند.

وی با بیان اینکه باید دستگاه‌ها جهت فرهنگ سازی صبوری مردم در زمان‌های خاص تلاش کنند، افزود: گاها مشاهده می‌شود در زمان قطعی برق یا آب و یا سایر اتفاقات مردم دستگاه‌ها را بدتر از بحران پیش آمده در شرایط سختی با تحمل پایین این اتفاقات قرار می‌دهند.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: توجه به بحث پدافند غیرعامل توسط مسؤولان دستگاه‌ها جهت جلوگیری و افزایش سطح امنیت یکی از ضروریاتی است که باید در اولویت امورات همه ادارات قرار گیرد.

امامی با تاکید بر لزوم حفاظت از مواردی که مرتبط با سلامت مردم است، تصریح کرد: نباید کوچکترین فرصتی به مخالفان اسلام و ایران برای دست یابی به زیرساخت‌های مهم که مرتبط با سلامت مردم است داده شود.

وی افزود: در سطح شهرستان برخی مسائل همچون تامین نیازهای جسمی و تغذیه در شرایط بحرانی باید مورد توجه دستگاه های دولتی قرار گرفته و امکانات دیگری که لازمه شرایط بحرانی به خصوص در بحث اسکان اضطراری است، به اندازه کافی تامین و نگهداری شود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید