آغازعملیات طرح آبرسانی به روستای جنگان گرمی

آزادلو : عملیات طرح آبرسانی به روستای جنگان از توابع بخش مرزی موران گرمی با مشارکت بسیج سازندگی سپاه ناحیه گرمی، بخشداری و اهالی این روستا آغازشد.

سرهنگ نوری، فرمانده سپاه ناحیه گرمی در حاشیه این عملیات با بیان اینکه عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص  رفع محرومیت از مناطق دور افتاده روستاها اصلی ترین اولویت و ماموریت  بسیج سازندگی بشمار می رود افزود: در همین راستا بسیج سازندگی سپاه ناحیه گرمی با همکاری بخشداری مرزی موران و اهالی روستای جنگان طرح آبرسانی به این روستا را آغازکرده است.

وی افزود:در این عملیات بیش از ۱ کیلومتر لوله گذاری از محل چشمه آب واقع در دامنه کوه مشرف به این روستا تا داخل روستا انجام می گردد و برای ان ۳۰۰ میلیون ریال هزینه انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: اهالی این روستا برای تامین آب شرب سالهاست در مذیقه بسر می برند و برای تهیه آب روزانه کیلومترها مسیرکوهستانی و سنگلاخ را تا رسیدن به چشمه “اوچ بولاغ ” بصورت پیاده یا چارپایان طی می کنند.

منبع: سیفار

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. گرمیلی گفت:

    انشاالله که سپاه در همه زمینه ها دست به کار شود و این همه نیاز و محرومیت را از شهرستان گرمی ریشه کن کند ای کاش سپاه در همه شهرها نمایندگی از جبهه سازندگی خاتم النبیا رو داشت تا کارهای زیر ساختی را بدشت میگرفت تا ما سالها به انتظار حرکتی از سوی دولت نبودیم

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید