آغاز ثبت نام کاندیداهای مجلس/ دو نفر از حوزه گرمی و چهار نفر از حوزه پارس آباد

http://boyernews.com/wp-content/uploads/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA1.jpg

آزادلو : فرماندار گرمی مغان از آغاز نام نویسی کاندیداهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

«میرعلی رحیمی زاد» در گفتگو با آزادلو اظهار کرد: همزمان با آغاز اولین روز از ثبت نام انتخابات مجلس، دو نفر با مراجعه به ستاد انتخابات شهرستان مغان واقع در محل فرمانداری و ارایه مدارک خود از حوزه گرمی، انگوت و موران نام نویسی کردند.

وی با بیان اینکه انتظار می رود داوطلبان مجلس تمام مدارک و مستندات مورد نیاز را هنگام ثبت‌نام ارائه کنند، تصریح کرد: داوطلبان انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند، بلکه در همان روزهای نخست اقدام به ثبت‌نام کنند.

مقام عالی دولت در شهرستان اضافه کرد: نحوه ثبت‌نام به صورت حضوری است که پس از ثبت‌نام و ورود اطلاعات به سامانه ستاد انتخاباتی جهت تایید صحت ثبت‌نام مدارک ارائه می‌شود. همچنین مهلت ثبت‌نام کاندیداهای مجلس از ۲۸ آذر آغاز و تا ۴ دی‌ماه سال جاری است.

ثبت‌نام چهار داوطلب برای انتخابات مجلس از حوزه پارس‌آباد و بیله سوار

مهدی احمدی فرماندار پارس آباد در گفت‌و گو با فارس اظهار کرد: در اولین روز از موعد ثبت‌نام داوطلبان مجلس دهم از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار چهار نفر از داوطلبان ثبت‌نام کردند تا به صورت رسمی آمادگی خود را برای ورود به عرصه رقابت‌ها اعلام کنند.

وی تصریح کرد: علی قاسم‌زاده اجیرلو، پرویز مهرداد گیگلو، عباس شریفی‌نیای گیگلو و شکور پورحسین شقلان از حوزه انتخابیه پارس‌آباد ثبت‌نام کردند و به دلیل ناقص بودن مدارک یکی از دیگر از داوطلبان، ثبت‌نام او به روزهای آینده موکول شد.

 

نظر شما چیست؟

۴ نظر

 1. انتخاب گفت:

  شما هرچقدر ترفند مغرضانه داشته باشید فریب تان را نخواهم خورد وبه دکتر بهاری رای خواهیم داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. باوفـــــــــــــــا GERMANY گفت:

  سلام به غیور مردان مغان

  سلامی گرم به گرمی وصمیمیت قلبهای پرشورتان

  وتشکر از تمام زحمات تمام بزرگوارانی که برای اولین بار در حمایت از دکتر بهـــــــــــــــــــــــــاری در زمان ثبت نام حضور بهم رسانده و لرزه بر دل چرکین برخی رقبا انداختند
  و
  قدمی مستحکم در اولین روز ثبت نام برای حمایت از شهرمان برداشته و از مرد علم و ادب و اخلاق بطور صریح اعلام نمودند.

  و در خاطر داشته باشیم که این اندیشه و حضور مردم در زمان ثبت نام کاندیدا را برای اولین بار در زمان ثبت نام دکتر نادربهـــــــــــــــــــــــــاری اتفاق افتاد وبر اتحاد و وحدت مردم تزریق شد ،و از این مقوله بقیه کاندیداها هم بهره مند خواهند بود.

  یا امام رضا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. شهروند انگوتی گفت:

  مهدی احمدی به فرمتندارپارس آباد اصلاح شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. محمد گفت:

  ثبت نام دکتر نادر بهاری در اولین دقایق۲۸آذر۱۳۹۴را درمنطقه گرمی به ایشان خیر مقدم وبه عموم مردم شهید پروردیار مظلوم تبریک عرض میکنیم به امید پیروزی

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید