آقای استاندار، کارنامه شما برای گرمی قبولی نیست!

http://www.diyareazarbaijan.ir/wp-content/uploads/2016/11/khodabakhsh-ardabil.jpg

آزادلو : نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری برکات سبب فراوانی عایدی استان خواهد شد، اما باید منتظر باشیم کدام یک از مصوبات در عمل خود را نشان خواهد داد؟!

?یکی از این پروژه های استانی که امروز استاندار اردبیل خبر تصویب آن را در هیأت دولت داد، انتخاب اصلاندوز به عنوان خط مرز خروجی رسمی ریلی کشور است.

?ضمن تقدیر از زحمات استاندار محترم، سوال اینجاست جناب خدابخش از زمان حضور در این استان چه حرکتی برای توسعه شهرستان گرمی‌مغان کرده اید و الان مردم این شهر با چه حسابی به دولت شما رای دهند؟!

?جز پروژه سد عمارت که باز قبل از شما در حال ساخت بوده و در روی دیگر سکه زیاد هم پایابش عایدی برای گرمی ندارد. الباقی هم هرچه بوده تلاش سرمایه گذاران بخش خصوصی بوده است.

?لطفا منطقه آزاد و مگاپروژه ها را هم پیش نکشید که گرمی هیچ نفعی در این میان ندارد و هنوز هم خبری از منطقه آزاد نیست… اقداماتی که در این چند سال انجام دادید در آینده نزدیک آمار مهاجرت از این منطقه را چندبرابر می کند.

?لطفا از شمال تا جنوب استان بررسی کنید کدام شهر محروم است و بعد پروژه ملی و عظیمی همچون بندر خشک، چهاربانده کردن راه اصلی و ده ها پروژه بزرگ دیگری برای آن تعریف کنید…

?بی پرده می توان گفت شما به عنوان نماینده دولت روحانی در استان، کارنامه قابل قبولی حداقل برای گرمی مغان ندارید! گرچه دولت تدبیر و امید حرکت های مناسبی در سطح کلان کرده است، اما نفعی به حال شهرستان محروم گرمی نداشته است!؟

✍️علی قاسمیان کردلر

 

نظر شما چیست؟

۸ نظر

 1. گرمیلی گفت:

  اقای قاسمیان قلم شما گویای درد جوانان شهرستان گرمی است اما وقتی استاندار مملکت اشتغال را از وظیفه دولت نداند و مردم شهرستان گرمی را راحت طلب خطاب کند و صرفا بیاید تا بگوید من هم امدم استاندار و نماینده به درد ما نمی خورد حالا چه برسد ریس جمهور که درگی کشور و برجام است از شما خواهش می کنم طرفدار حق باشید .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس گفت:

  اقای قاسمیان قلم شما گویای درد جوانان شهرستان گرمی است اما وقتی استاندار مملکت اشتغال را از وظیفه دولت نداند و مردم شهرستان گرمی را راحت طلب خطاب کند و صرفا بیاید تا بگوید من هم امدم استاندار و نماینده به درد ما نمی خورد حالا چه برسد ریس جمهور که درگیریش کشور و برجام است از شما خواهش می کنم طرفدار حق باشید .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. حسنقلو گفت:

  سلام کارنامه آقای استاندار نه تنهادر شهرستان گرمی بلکه درسایر شهرستان ها نیز قابل قبول نیست .آقای استانداربیشترشبیه یک معلم اخلاق درسطح دانش آموزان ابتدایی هست ، خوب نصیحت میکند نبایداز اوانتظارداشت.شما درماجرای منطقه آزاد نحوه مدیریت ایشان را دیدیدکه چگونه((چای گلمه میش چیرماندی))وهمه چیز را خراب کرد.به این میگن مدیریت سطح ابتدایی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. مسعود گفت:

  در استانی که بی لیاقتی شایسته سالاری عنوان باشد و نمایندگان بی لیاقت هم راهی مجلس شوند و مدیرانی که از ترس جایگاه خود حرفی نزنند و لال شوند خروجی جز استان محروم نباید انتظار داشت پس نگویمم شهرستان محروم بگوییم استان محروم.کارشناس حسابداری شغل کارگر مغازه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. اردبیلی GERMANY گفت:

  هرکسی درهردوره ای ازشانس بوجود آمده جهت بهبود جایگاه اجتماعی ومالی خودش تلاش کرده ، ازاستاندار انتظار معجزه نباید داشت چون درچهرچوب قانونی حرکت میکنه که ازمرکز صادر میشه ایشان هیچ کارمفیدی برای استان نکرده ، فقط حرف زده ودرجلسات کلی شرکت کرده ، که برای این کارها هم تخصص لازم نیست فقط به فکر خود خانواده وخدای خویش باشید استاندار وفرماندار و…به خاطر اینه که چارت سازمانی یک دستگاه تکمیل بشه والاگره هیچ مشکلی را باز نکرده اند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. شهروند گفت:

  از زمان استان شدن اردبیل تا حالا خیری از مرکز استان به گرمی نرسیده و نخواهد رسید چون برخی از مسئولین رده بالای استان از خود گرمی هستند و همه انها نیز بیشتر به فکر منافع شخصی خود هستند تا شهر مادری خودشان گرمی. مثلا نمایندگان قبلی گرمی که قادر به انجام برخی کارهای زیربنایی بودند مانند کمرگ آزادلو و غیره همه بی خیال بودند و بس.خدا خودش به گرمی کمک کند ببینیم آقای میرزاده نماینده فعلی چه خواهد کرد؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. همشهری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  پارساباد از همه جا محروم هستش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. بهزاد UNITED KINGDOM گفت:

  تنها گرمی نیست ،خود اردبیل هم هیچ سودی از وجود استاندار ندیده

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید