آقای میرزاده؛ گرمی محل آزمون خطا نیست؟!

http://iaugermi.ac.ir/wp-content/uploads/2017/04/57416487.jpg

آزادلو : آرشیو اخبار را که میبینم ۵ آذرماه سال ۹۵ بود که سیدحمایت میرزاده در مراسم تودیع رحیمی زاد و معارفه امامی گفت: گرمی محل آزمون خطا نیست و بهتر است از نیروهای توانمند استفاده شود.

?چرخ زمانه چرخید و در طول نمایندگی میرزاده روسای زیادی تغییر کردند که شایستگی نیز در این تغییرات عمدتا مشاهده شد.

?در این میان گاها برخی انتقادات مبنی بر انتخاب بدور از شعارهای انتخاباتی وی گفته می شود که آن هم نیز از یک نگاه صحیح است. در معارفه امروز نیز علی رغم شخصیت مثبت کریمی معاون جدید فرماندار گرمی، عمده نگاه ها با توجه به فعالیت ستادی وی در انتخابات و مشاور و رئیس دفتر وی بودن در تهران و البته نبود سمت اجرایی در وزارت کشور، مغایر با شایسته سالاری است.

?در حالی که در همین بدنه وزارت کشور و فرمانداری گرمی هستند نیروهایی که واقعا در سطوح بالا بوده و می توان از آن ها استفاده کرد. حال آنکه اگر همین نیروها از گرمی مهاجرت کنند به سمت های مهمی منصوب خواهند شد.

?گرچه منکر تلاش های بی وقفه نماینده مردم گرمی در همه حوزه ها نیستیم و منصفانه اگر بگوئیم هرچه در توان داشته برای تامین زیرساخت ها بکار گرفته است. انتخاب فرماندار غیربومی برای گرمی نیز حرکت فراجناحی وی بوده و قطعا با توجه به توانمندی امامی نتایج مثبتی بدنبال خواهد داشت.

?اما این بدین معنی نیست که کارهای وی همگی مثبت بوده و انتقادی به عملکرد وی نیست. گرچه وی مدعی معرفی ۶ گزینه برای تصدی گری پست معاونت فرمانداری بوده و گزینه نهایی اش کریمی  بود، اما برداشت های مردمی چیز دیگری را نشان می دهد!؟

?آزادلو آزاد می اندیشد
???
@azadlu

نظر شما چیست؟

۱۳ نظر

 1. گرمیلی گفت:

  من از طرفداران سرسخت آقای میرزاده بودم و مجبورا هستم اما معتقدم آقای میرزاده باید پل های پشت سر خود را خراب نکند و به فکر بازگشت به دل مردم هم باشد .باید حقایق را بپذیرد و کسانی که شایستگی خدمت به منطقه و مردم شریف را دارد مسئول خدمتگزاری کند ای میرزاده کاش نامه های حضرت علی(ع) به مالک اشتر فرمانروای مصر را دوباره بخواند و بداند که زیر مجموعه کاری مولا چگونه بودند و زیر مجموعه کاری خودش(میرزاده)چگونه؟ فردایی هم در راه است.چشم ها را باید شست….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. رضا گفت:

  آقای میرزاده ……… . هیچ کار مفیدی برای شهرستان نکردی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. الرحمن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  از ماست که برماست………………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. محمد - مغان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  از مدیریت محترم سایت آزادلو خواهش میکنم از طریق منابع رسمی شهرستان، لیست کارهایی که از سوی آقای میرزاده قول داده شده و تا کنون شروع و یا احتمالا انجام شده را به اطلاع مردم گرمی مغان برسانید تا بدانیم نماینده مان چقدر فعالیت نموده است.
  با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ممد2 ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  فقط سوال برای من این است که اگه از وزارت کشور کسی بیاد بگه که من می خام معلم ابتدایی بشم می گند که شما سابقه تدریس ندارید ولی آقای میرزاده شهر را به یه معلم ابتدایی فروخت / مرحبا سید مرحبا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. شهروند گفت:

  با سلام
  آقای میرزاده در انتخابات مجلس نهم که برای اولین بار شرکت نمودند بطور صریح و قاطعانه در سی دی تبلیغاتی خود اظهار نمودند که بنده به صحنه آمده ام اگر در این دوره به من رای بدهید در خدمت مردم خواهم بود ولی اگر بنا باشد این دوره من انتخاب نشوم من دیگر هرگز در صحنه انتخابات حضور نخواهم یافت(فایل صوتی و تصویری مستند موجود است )اما چرخ فلک مثل چرخ سانتریفیوژ چرخید و آقای موسوی برنده انتخابات گردید و این آقا از دور رقابت حذف گردید و روزگارانی گذشت و سید بزرگوار تحت وسوسه های نفسانی مغلوب گردیدمقام و سیاست را بالاتر از عزت و صداقت دید و باردیگر در صحنه انتخابات مجلس دهم حضور یافت و این اولین دروغ بزرگ ایشان است که در کارنامه خود دارد عزیزان من ما به رفتارهای اخلاقی و اجتماعی اشخاص کاملاْ بی تفاوت می شویم و تحت تٔثیر دیگران انتخاب می کنیم بنده خود از افرادی هستم که در اولین حضورش به وی رای دادم ولی در حضور دومش رای ندادم چون ایشان دروغ بزرگ گفته بود و طبیعی بود دروغهای پی در پی ای که بعد از انتخاب بروز می نماید بنده با اطمینان یقین دارم که ایشان در عزل و نصبها به شایسته سالاری توجه ندارد و این واژه شعاری بیش در زبان نماینده محترم نمی باشد شهروندان محترم بیایید به اینگونه بد اخلاقی های تبلیغاتی با شعور و دراکه تمام با بصیرت و دفاع از شعور خود بارای ندادن و حذف از صحنه پاسخ بگوییم بیایید هم پیمان شویم که هر کسی در این صحنه حاضر شود بدون در نظر گرفتن سلایق سیاسی و جناحی به عزت و صداقت و تعهد و تخصص وی فکر کنیم در اینصورت انتخاب یک انتخاب شیرین خواهد بود
  آرزوی توفیق به تمام شهروندان بصیر و آرزوی هدایت در مسیر اصول و ارزشها را به خود و شهروندان سیاس دارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. کمال گفت:

  مردمان عزیز بیخودی خودتان را سرگرم نکنید . این وضعیت از اول اسلام بوده و خواهد بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. بی طرف گفت:

  آیا آقای میرزاده این دیدگاه ها را می خواند ؟
  ۱- …. بدون داشتن حتی یک روز سابقه ی مدیریتی شد معاون آموزش و پرورش
  ۲- …هم شد معاون فرماندار بدون سابقه ی مدیریتی
  بقیه را هم خود میرزاده کامل کند …………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. گر میلی گفت:

  همشهریان عزیز
  این آقا عوامفریبی بیش نیست! چرا گول خوردین؟ بهتر نبود​ زمان برگزاری انتخابات یه کم دقت میکردین؟! متاسفانه خودکرده را تدبیر نیست!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. گرمیلی گفت:

  ای ولااااا

  باورم نمیشه آقای قاسمیان که زمانی این سایت را ستاد مجازی تبلیغات آقای میرزاده کرده بودن حرف حق را زده و طرفدار مردم و منتقد ایشان باشن در سخنان بالا حرف حق را زدن درسته آقای میرزاده از زنان نمایندگی تلاشهای زیادی برای شهر خود کردن و نمیشود گفت که همه کارهای ایشان مورد تایید عموم مردم باشد جناحی و قومیتی و دادن مسئولیت به اطرافیان خود نباشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. گرمیلی گفت:

  سلام
  واقعا امروز دیدیم حرف های آقای میرزاده شعار بیش نبود،آقای کریمی چه سابقه مدیریتی داشتن که شدن معاون فرماندار،اصلا معلم را چه به وزارت کشور! با سوتی که ایشان دادن و فرق معاون سیاسی با مدیر کل سیاسی درک نکردن اول باید یک سال برن تشکلات وزارت کشور را یاد بگیرن بعد بیان در عرصه سیاسی و وزارتی!
  آقای نماینده از روز اول میگفتن من به کسی پستی قول نداده ام ولی تو این مدت دیدیم چطور اطرافیان ایشان در عرصه مدیرتی شهرستان جنبره انداخته اند!گفتار نماینده محترم با کردارش نمیخونه واقعا،جالبه آقای کریمی با معاون شدنشان حداقل حقوقشان یک میلیون کاهش پیدا میکند!!معلم عزیز به فکر تعلیم و تعلمت باش اگر میخوای وارد عرصه سیاست بشی از شغل مقدس انبیاء لکه دار نکن.هر که را بحر کار خویش ساخته اند.آقای نصیری هم به استفاده از نیروهای وزارت کشوری تاکید داشتن ولی با این اقدام و و اقدام مشابه در مشگین ثابت کردن شعار شعار شعار!وزارت کشوری که وزیرش غیر وزارتیست،استاندار و معاون سیاسی و فرماندار و معاون فرماندار و..‌ غیر وزارتی و غیر تخصصی هست چه انتظاری میشود داشت!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مورانلو گفت:

   باسلام ،اگر اشتباه نکنم امام حسین(ع)فرمودند: اگر دین ندارید آزاد مرد باشید. ای کاش آقای میرزاده در تصمیم گیریشان اندکی تامل کنند.قران کریم:هل جزا الاحسان الا الاحسان:آیا پاداش نیکی جز نیکی است. ای کاش آقای میرزاده از ظرفیت ها و انسانهای شایسته موجود در خود گرمی استفاده می کردند.ای کاش اطرافیانتان را می شناختید .ای کاش فرق بین کسانی که از سال ۸۹ تا اسفند نود وچهار شب وروز برای موفقیت میرزاده جان کندند را می دانستند.ای کاش خود بزرگان گرمی را بزرگتر می کردید نه نیروهای غیر بومی را. من سالها از درون این گروه آشنایی دارم. متاسفانه میرزاده کاری کردند که باید برای همیشه فکر خدمت به مردم را از سر بیرون کنند. سوال این است چکونه کسی که فقط چهار روز به انتخابات مانده بود و وارد انتخابات شد به عنوان معاون فرماندار انتخاب می شود.تصمیم گیران آقای میرزاده چه کسانی هستند؟ بخدا کسانی که فقط پست و مقام دو سه ساله می خواهند نه خدمت به منطقه.ای کاش وجدانمان را فدای مقام دنیوی نکنیم. آقای میرزاده، به کریمی به عنوان یک انسان احترام می گذاریم اما ای کاش سابقه کاری دیگران را هم مد نظر قرار می دادید شمایی که معلم هستید و می گوید یک معلم باید از فیلترهای زیادی بگذرد تا وظیفه خطیر آموزگاری به او محول شود پس چگونه کسی…؟؟. خدا خودش به فریاد مردم گرمی برسد.افسوس از سالها تلاشمان، که فکر می کردیم شما گرمی را از منجلاب بدبختی خلاص خواهید کرد.اما با این کارهایتان گرمی ده هاسال به عقب برگشت.خیلی مطالب از عملکرد ما است که اگر حقایق گفته شوند باید پیش خدا پاسخگو باشیم.آقای قاسمیان امیدوارم پیامم را حذف نکنید اگر گرمی را دوست دارید.از آقای میرزاده بپرسید کسی که نتوانست یک محله کوچک در رشت را متحد کند و ………….چگونه خواهد توانست به گرمی و مردم آن و بخصوص به خودشما خدمت کند درحالی که دیدم تمام افرادی که در همان چهار روز حضور ایشان قول رای به او دادند به شما اصلا رای ندادند. اللهم عجل لولیک الفرج.

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید