آمادگی ارائه طرح‌ها برای ایجاد صنایع تبدیلی هستیم

آزادلو : بخشدار موران گفت: آماده ارائه طرح‌های برنامه‌ریزی شده برای ایجاد صنایع تبدیلی هستیم.

عبدالله اصلان‌زاده امشب در گفت و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: با توجه به وجود باغات ۴۰۰ هکتاری با هماهنگی بین فعالان این حوزه، تعاونی باغداران موران تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در بخش موران انجام شده است، افزود: در صورت آمادگی بخش خصوصی آماده ارائه طرح‌های برنامه‌ریزی شده برای ایجاد صنایع تبدیلی هستیم.

بخشدار موران در رابطه با طرح هادی اجرا شده در این بخش تصریح کرد: نقشه طرح هادی همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار بخش موران تدوین شده و در دولت فعلی این طرح با اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی انجام شده است.

وی در رابطه با اجرای پروژه آبرسانی به موران بیان کرد: فاز اول مجتمع آبرسانی شهید بالازاده بخش موران ۷۰ درصد پیشرفت داشته و فازهای دوم و سوم هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

اصلان‌زاده از اجرای ۱۰ کیلومتر زیرسازی و آسفالت راه اصلی در دولت یازدهم خبر داد و اضافه کرد: متأسفانه ضعف پیمانکار پروژه راه گرمی- موران باعث ناقص ماندن این پروژه شده است که بر این اساس پیگیر خلع ید و واگذاری به پیمانکار دیگری هستیم.

بخشدار موران استقرار دستگاه ATM  در بخش موران را از جمله اقدامات مناسب دانست که سبب رضایتمندی اهالی و رفع مشکلات بانکی آنها شده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید