آیین تودیع و معارفه معاون فرماندار گرمی برگزار شد

آزادلو : امروز(دوشنبه) جلسه شورای اداری شهرستان گرمی با حضورنماینده محترم مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل، مدیر کل سیاسی و انتخابات به ریاست امامی، فرماندار این شهرستان برگزار شد و پس از ۲۳ ماه، لطفی از معاونت فرمانداری گرمی تودیع و کامل کریمی به عنوان معاون فرماندار جدید شهرستان گرمی معرفی شد.

نصیری، معاون سیاسی، امنیتی استانداری اردبیل در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، هفته کار و کارگر و هفته معلم به اهمیت قانون مداری و پرهیز از سلیقه گرایی در تبلیغات انتخاباتی پرداخت و گفت: در نظام مبتنی بر مردم‌سالاری دینی، انتخابات امری روشن است که در اجرای آن مردم نقش اصلی دارند و دستگاه‌های اجرایی بر مبنای قانون اقدام می‌کند و هرمجموعه و یا نهاد و سازمانی طبق قانون از دخالت در تبلیغ انتخابات منع شده به هیچ وجه حق تبلیغ و دخالت در انتخابات ندارند.

وی با بیان اینکه مشارکت بالا و حضور پرشکوه مردم در انتخابات مهم‌ترین خواسته دولت و نظام است، افزود: اگر قانون ملاک عمل باشد و سلایق را کنار بگذاریم، بسیاری از چالش‌های تبلیغاتی حل می‌شود.

امامی، فرماندار گرمی هم در این مراسم گفت: مسئولیت امانتی است که خداوند در اختیار مسئولان قرار داده که باید سعی کنیم از این امانت به درستی استفاده کرده و در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نکنیم.

نظر شما چیست؟

۳ نظر

 1. علی گفت:

  اوناییکه اشک تمساح میریزند حق اعتراض ندارند چرا که همونها بودند مردم را قسم میدادند به میرزاده رای بدید، کجاست ناصرنصیری که ادای منجی گرمی درمیاورد ومردم هم فریبش رو میخوردند،چه شد دادوفریاد آقای مهندس،؟!!!!!!آقای کریمی سابقه نمیخواد،اسپانسر آقای میرزاده بودند، متاسفم برای مردم گرمی،برای اوناییکه سینه سپر کردند ونگذاشتند مردم انتخاب درست نمایند،قبلاً اگر بخاطر عدم چند نفر آدمای ضعیف انتقاد می کردیم،الان سرنوشت گرمی در رشت،تبریز ومحمود آباد واردبیل تصمیم گیری میشود.تا یک عده مردم را همینجوری دنبالشون می کشند منطقه روی خوش نخواهد دید!!طرفداران میرزاده هیچ حرفی برای گفتن ندارند……..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهروند گرمی مقیم اردبیل ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  این کامل کریمی آیا اصلا سوابق اداری دارد یا نه ؟ منظورم اینه که اصلا با روال اداری آشناست یا نه ؟ قبلا کجا کار میکرد . لطفا بیوگرافی ایشان را بزارید .
  اینم آقای میرزاده!!! در همه ادارات اعضای ستاد انتخاباتی خود را مستقر کرده . در آموزش و پرورش گرمی . در…..
  میرزاده هم به تدریج باطن خود را نشان داد و دنبال شایسته سالاری نیست .
  و با این کارش ضربه به جایگاه پدرش میزند . حیف از اعتماد مردم حیف و صد حیف

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی گفت:

  سلام
  واقعا امروز دیدیم حرف های آقای میرزاده شعار بیش نبود،آقای کریمی چه سابقه مدیریتی داشتن که شدن معاون فرماندار،اصلا معلم را چه به وزارت کشور! با سوتی که ایشان دادن و فرق معاون سیاسی با مدیر کل سیاسی درک نکردن اول باید یک سال برن تشکلات وزارت کشور را یاد بگیرن بعد بیان در عرصه سیاسی و وزارتی!
  آقای نماینده از روز اول میگفتن من به کسی پستی قول نداده ام ولی تو این مدت دیدیم چطور اطرافیان ایشان در عرصه مدیرتی شهرستان جنبره انداخته اند!گفتار نماینده محترم با کردارش نمیخونه واقعا،جالبه آقای کریمی با معاون شدنشان حداقل حقوقشان یک میلیون کاهش پیدا میکند!!معلم عزیز به فکر تعلیم و تعلمت باش اگر میخوای وارد عرصه سیاست بشی از شغل مقدس انبیاء لکه دار نکن.هر که را بحر کار خویش ساختن.آقای نصیری هم به استفاده از نیروهای وزارت کشوری تاکید داشتن ولی با این اقدام و و اقدام مشابه در مشگین ثابت کردن شعار شعار شعار!وزارت کشوری که وزیرش غیر وزارتیست،استاندار و معاون سیاسی و فرماندار و معاون فرماندار و..‌ غیر وزارتی و غیر تخصصی هست چه انتظاری میشود داشت!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید