اتحاد سپاه و دولت مشت محکمی بر دهان استکبار است

آزادلو : فرمانده سپاه استان اردبیل گفت: اتحاد و همدلی سپاه و دولت باعث دستیابی به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان از رسیدن به اهداف تفرقه آمیز می‌شود.

سردار جلیل بابازاده صبح امروز در چهارمین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گرمی اظهار کرد: ایجاد اتحاد و همدلی بین سپاه و دولت و همه دستگاه‌ها باعث می‌شود به اهداف و آرمان انقلاب نزدیکتر شویم.

وی با بیان اینکه جنگ امروز جنگ در فضای مجازی و رسانه‌ای است، افزود: هوشیاری دانشجویان و دانش‌آموزان و حرکت با تکنولوژی‌های روز دنیا و مقابله با تهاجمات فرهنگی امروز جنگ اصلی جمهوری اسلامی ایران با استکبار جهانی است.

فرمانده سپاه استان اردبیل بیان کرد: اگر امروز مدافعان حرم و بسیجیان واقعی اسلام در مقابل استکبار جهانی در خارج از کشور نایستند، باید شاهد جنگ‌های خیابانی در شهرهای کشور بودیم.

وی با بیان اینکه رحمت الهی همیشه شامل حال ملت و دولت ایران بوده است، افزود: در جنگ تحمیلی رزمندگان فراتر از تصور و با تمام وجود در مقابل کشور متهاجم ایستادند که از بذل و عنایت الهی بود.

سردار بابازاده با اشاره به ضرورت برگزاری یادواره‌های شهدا، گفت: نشان دادن مسیر زندگی یک انسان کامل که از وجود خود برای حراست از ناموس و خاک اقدامی قابل احترام در میان همه نه تنها مسلمانان بلکه آزادی خواهان جهان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، چهارمین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گرمی صبح امروز با حضور مقامات استانی و مسؤولان شهرستان گرمی در محل آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور برگزار شد.

http://uupload.ir/files/b7r7_photo_2017-10-30_12-25-24.jpg

http://uupload.ir/files/w90a_photo_2017-10-30_10-21-28.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید