اتصال یکی از نقاط پیشنهادی مغان به منطقه آزاد ارس

آزادلو : دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران از تصویب طرح افزایش فضای سایت صنعتی ارس در محدوده نوردوز خبر داد.

اکبر ترکان در جمع اعضای هیئت مدیره و معاونین سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به توسعه صنعتی قابل توجه در منطقه آزاد ارس گفت: در نوردوز که یکی از محدوده های منفصل منطقه آزاد ارس می باشد، یک سایت صنعتی به مساحت ۲۰۰ هکتار در نظر گرفته شده بود که مقرر شد این سایت به مساحت ۵۰۰ هکتار افزایش یابد.

وی اظهار داشت: منطقه آزاد ارس ظرفیت های بالقوه ای برای ایجاد تحول در تولید و صنعت دارد و رونق بیش از پیش صنایع در محدوده تنها مرز ایران و ارمنستان پیشرفت های صنعتی این منطقه را افزایش خواهد داد.

مشاور رئیس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر برنامه های تدبیر شده برای بهره مندی از ظرفیت های مناطق شمالی استان اردبیل گفت: چهار منطقه از مناطق شمالی استان اردبیل به شورای عالی مناطق آزاد پیشنهاد شده که بنا به دستور ریاست محترم جمهوری قرار است یکی از این مناطق در راستای افزایش روابط با جمهوری آذربایجان انتخاب و تصویب شود.

ترکان گفت: منطقه آزاد ارس به صورت کاملا استثنایی با کشور های آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان در ارتباط است.

وی با بیان اینکه در دنیا کمتر کشوری است که ۱۵ همسایه داشته باشد، کشورهای همسایه را ظرفیت خوبی برای افزایش روابط اقتصادی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دانست و ابراز داشت: مناطق آزاد سرپل همکاری با همسایگان هستند و امیدوارم ظرفیت های لازم توسط مدیران عامل مناطق آزاد ایجاد شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس

نظر شما چیست؟

۱۳۸ نظر

 1. علی گفت:

  الحاق به منطقه ازادارس منتفی شد….امروز با حضور معاون اول رییس جمهور در تهران تصویب شد که خود اردبیل مستقل منطقه ازادتجاری صنعتی داشته باشه…..پس این به نفع استان و مخصوصا مغان خواهدبود….. الهی ازت ممنونیم.حقی ضایع نشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. بیطرف گفت:

  شخصی با اسم مستعار صفر در این بحث ، دو روز پیش پیام گذاشته که آقای حاج ولی از دکتر ترکان برای دوشنبه وقت ملاقات گرفته. اما اخبار اعلام کرد دکتر جهانگیری با ترکان امروز دوشنبه در قشم بودند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. منصف گفت:

  دوستان از حاج آقا موسوی انتظار بیش از حد دارند در صورتی که وظیفه نماینده مشخص است. مشکل ما آقای موسوی نیست ، از بس که در اوج فقر هستیم تمام وظایف دولت را از نماینده میخواهیم و این کار درست نیست . حاج آقا موسوی از شما هیچ چیز نمی خواهیم فقط منطقه آزاد ما را نگذار بپرد خدا پدرت رابیامرزد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. حامد خان گفت:

  همشهریان یه خبر تازه…..نمایندمون حاج موسوی امروز گفته:الحاق مغان به منطقه ارس موجب مهاجرت معکوس میشود—-فک کنم اقای موسوی هنوز خبر نداره که ترکان گفته فقط یه شهرمیشه…ما به کدوم حرف شما ها..باور کنیم..چرا از خدا نمی ترسید….مردمو به مسخره گرفتین….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. موجره لی گفت:

  همشهریان عزیز ایمان داشته باشید اگر همه باهم باشیم و آماده شهادت باشیم میتوانیم در برابر دولت مقاومت کنیم . بقول امام حسین مرگ سرخ به از زندگی ننگین است. یا بقول امام خمینی ; جنگ جنگ است و عزت و شرف ما در گرو همین جنگ است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. بابک گفت:

  از شما خواهش میکنم به هر رسانه ایی ارگانی دستتون میرسه خواسته خودتون را اعلام کنید
  امشب شبکه یک برنامه پایش داره برین صفحه اجتماعیش خواسته تونو بگین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. حسن گفت:

  یه عده ای راضی هستن گرمی نه تنها از منطقه ازاد تجاری خذف بشه بلکه گرمی نابود بشه یا خودش نماینده بشه یا دلخواهش نماینده بشه امیرکبیرمغان دردوران خودش چه کاری کرد ادم با پای پیاده نمی تونست ازخیابانررد بشه پالچغا باتیغجا دینن….. همه محترمند حرکات بچه گانه ونظر مغرضان فقط درگرمی من رفتم بمانید در وسط دوسنگ فقط به جای هم فکری همدیگررا تخریب کنید تایه عده افراد لج باز وتخریب کن هست ازگرمی ابگوشت هم نمیشه ولی ازخدا میخوام گرمی منطقه ازاد ….. بشه با پی گیری مسولان ونماینده وقت انشاالله.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. میثم گفت:

  با تشکر از دلسوز محترم. خبر موثق اینکه بعد از این خبر تلخ، آقای معظمی به گرمی آمده و با امام جمعه و فرماندار اتمام حجت کرده که یا هر دو به اتفاق هم در اعتراض به این ناعدالتیهای دولت نسبت به گرمی به تهران عزیمت نموده و در صورت عدم اقناع دولت ، از مسئولیت استعفاء دهند. یا اینکه ۲۰۰۰ نفر نیرو به وی بدهند ببرد تهران، بصورت تضمینی تا ۳ روز یا با امتیاز ایجاد منطقه آزاد برگردد یا جنازه اش تحویل بگیرند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. نگاه مثبت گفت:

  ﭘﺎﺩﺷﺎﻫﯽ ﺗﺨﺘﻪ ﺳﻨﮓ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻭﺳﻂ ﺟﺎﺩﻩ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦﮐﻪ ﻋﮑﺲ ﺍﻟﻌﻤﻞ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺑﺒﯿﻨﺪ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺟﺎﯾﯽ ﻣﺨﻔﯽﮐﺮﺩ .ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﺭﮔﺎﻧﺎﻥ ﻭ ﻧﺪﯾﻤﺎﻥ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﭘﺎﺩﺷﺎﻩ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺍﺯﮐﻨﺎﺭ ﺗﺨﺘﻪ ﺳﻨﮓ ﻣﯽ ﮔﺬﺷﺘﻨﺪ .ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﻫﻢ ﻏﺮﻭﻟﻨﺪ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﺷﻬﺮﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪﻧﻈﻢ ﻧﺪﺍﺭﺩ .ﺣﺎﮐﻢ ﺍﯾﻦ ﺷﻬﺮ ﻋﺠﺐ ﻣﺮﺩ ﺑﯽ ﻋﺮﺿﻪ ﺍﯼ ﺍﺳﺖ ﻭ ..…ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﯾﻦ ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﺗﺨﺘﻪ ﺳﻨﮓ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻭﺳﻂ ﺑﺮ ﻧﻤﯽﺩﺍﺷﺖ .ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻏﺮﻭﺏ، ﯾﮏ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﭘﺸﺘﺶ ﺑﺎﺭ ﻣﯿﻮﻩ ﻭﺳﺒﺰﯾﺠﺎﺕ ﺑﻮﺩ، ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺳﻨﮓ ﺷﺪ، ﺑﺎﺭﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﺯﻣﯿﻦﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺯﺣﻤﺘﯽ ﺑﻮﺩ ﺗﺨﺘﻪ ﺳﻨﮓ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻭﺳﻂ ﺟﺎﺩﻩﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﮐﻨﺎﺭﯼ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩ .ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﮐﯿﺴﻪ ﺍﯼ ﺭﺍ ﺩﯾﺪ ﮐﻪ ﺯﯾﺮ ﺗﺨﺘﻪ ﺳﻨﮓ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩﺑﻮﺩ، ﮐﯿﺴﻪ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺍﺧﻞ ﺁﻥ ﺳﮑﻪ ﻫﺎﯼ ﻃﻼ ﻭ ﯾﮏﯾﺎﺩﺩﺍﺷﺖ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ.ﭘﺎﺩﺷﺎﻩ ﺩﺭﺁﻥ ﯾﺎﺩﺩﺍﺷﺖ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ :ﻫﺮ ﺳﺪ ﻭ ﻣﺎﻧﻌﯽ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﯾﮏ ﺷﺎﻧﺲ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ!!زندگی عمل کردن است .این شکر نیست که چای را شیرین میکند بلکه حرکت قاشق چای خوری است که باعث شیرین شدن چایی میشود…..!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. دلسوز UNITED STATES گفت:

  از همه شما عزیزان خواهش میکنم برین صفحه ارتباطات مردمی دفتر رهبری
  داره دیر میشه
  وقت داره میگذره

  ادرس سایت ارسال نامه به رهبر معظم انقلاب
  http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter
  http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter
  http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. موجره گفت:

  ***وعده *** پادشاهی در یک شب سرد زمستان از قصر خارج شد. هنگام بازگشت، سرباز پیری را دید که با لباسی اندک در سرما نگهبانی می‌داد. از او پرسید: آیا سردت نیست؟ نگهبان پیر گفت: چرا‌ ای پادشاه، اما لباس گرم ندارم و مجبورم تحمل کنم. پادشاه گفت: من الان داخل قصر می‌روم و می‌گویم یکی از لباس‌های گرم مرا را برایت بیاورند. نگهبان ذوق زده شد و از پادشاه تشکر کرد. پادشاه اما به محض ورود به داخل قصر، وعده‌اش را فراموش کرد. صبح روز بعد جسد سرمازده پیرمرد را در حوالی قصر پیدا کردند، در حالی که در کنارش با خطی ناخوانا نوشته بود.وعده لباس گرم تو مرا از پا در اورد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. مریم UNITED STATES گفت:

  نمیدونم خبری که شنیدم تا چه حد واقعیت داره
  مثل اینکه بجای مناطق ازاد تجاری مغان
  مناطق ازاد گردش گری سبلان مطرح شده اهای اهالی مغانی افتادین به جون هم حقمان را بردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. گرملی بالاسیام گفت:

  یاشاسین برومند و نصیری یاشاسین مغان مطمئن باشید این دو بزرگوار نمی زارن حقی از مغان پایمال بشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کتدی بالاسی گفت:

   فعلاً که نصیری و برومند به جان هم افتادند ضمناً نصیری هم برخلاف ادعایش نتوانست در دولت نفوذ داشته باشد باز هم اسماعیلی …

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهیم گفت:

    الان که تاوان درگیری نصیری و برومند و موسوی را میدهیم به چه افتخار کنیم به قول خود نصیری در نماز جمعه پارس آباد از این دو ماه فرمانداریم خجالت می کشم/ ما اشتباهی بزرگی کردیم این دیار نماینده قدری چون ولی اسماعیلی میخواسته که متاسفانه دیر متوجه شدیم نماینده ملی یعنی چه؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • عشایر بالاسیام گفت:

   نماینده فقط حاج ولی بی صبرانه منتظر انتخابات هستیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. بابک UNITED STATES گفت:

  با سلام
  خدمت شما رئیس جمهور محترم

  من به عنوان یک شهروند شهرستان مغان(گرمی) واقع در استان اردبیل عاجزانه خواهشی از شما داشتم
  نظر به اینکه جنابعالی و هیئت همراه شهریور امسال به استان اردبیل سفر کردید
  طرحی بنام الحاق مغان به منطقه ازاد ارس را مورد بررسی قرار دادید
  و بعد از چند ماه در جلسه ایی که در جلفا برگذار شد از صداوسیما اردبیل چندین بار اقای استاندار:» خدابخش و نمایندگان مغان (برومند و موسوی) و اقای عرب باغی رئیس منطقه ازاد ارس الحاق شهرهای گرمی بیله سوار و پارس اباد رو اعلام کردند تا حدی که در شهر جشن گرفته شد
  ولی حالا در عین ناباوری اقای ترکان به یک نقطه محدود اشاره میکند
  و میگویند که خود شما اعلام خواهید کرد
  اگر بررسی کنید متوجه میشوید که تقریبا نصف مردم گرمی به شهرهای مرکزی مهاجرت کردند خوب دلیلش مشخص است: بیکاری
  مطمئن باشید اگر گرمی از این امتیاز بهره مند نباشد مرگ خاموش این شهر چند هزار ساله روال خود را ادامه خواهد داد
  انصاف نیست خبر خوشی اعلام گردد و سپس در کمال ناباوری با احساسات مردم بازی کرد
  دیگر به جایی رسیده که مردم منتظر معجزه هستند میدانم چیز کوچکی نمیخواهم اگر این لطف را به مردم گرمی بکنید حاظرم جانم را در را شما بدهم امید را به شهرمان بازگردانید
  به امید (امیدواری ایرانیان)
  باتشکر
  دل سوز وطنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. بابک UNITED STATES گفت:

  من از اهالی شریف گرمی خواهش میکنم برین صفحه فیس بوک اقای روحانی و خواسته تان را محترمانه اعلام کنید از همه دعوت کنید این کار را بکنند
  انقدر همدیگر را خراب نکنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. قوجامان پالیدلار چوخ گؤزل بیلیر
  هر شیمشک بیر داغین فاجیعه‌سی‌دیر
  آچیلماز چیچه‌یی، باللانماز بالی
  قیریلماق بوداغین فاجیعه‌سی‌دیر

  فلاکت ایستر کی آستیرا-آسا
  بویو گؤرونه‌نین باشیندان باسا
  قارا گون آغ گونو دونده‌رر یاسا
  هر قارا بیر آغین فاجیعه‌سی‌دیر

  دورماز قاباغیندا طوفانین، یئلین
  آغزیندا یئم اولار هر داشقین سئلین
  شیل اولماق آدامین، قول اولماق ائلین
  کول اولماق اوجاغین فاجیعه‌سی‌دیر

  هاوالار سویوقدور، آرالار سرین
  گولله‌لر قانسیز‌دیر، یارالار درین
  قانداللار آیاغین، بوخوو اللرین
  قیفیللار دوداغین فاجیعه‌سی‌دیر

  بیرینین یئرینده بئشی یوخدوسا
  گولله‌یه وئرمه‌یه دؤشو یوخدوسا
  یولوندا اؤلمه‌یه کیشی یوخدوسا
  وطنین، توپراغین فاجیعه‌سی‌دیر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. رسول گفت:

  بخدا ما با پارس آبادی ها و هیچ کس مشکل نداریم ولی حق همه مغان هست که منطقه آزاد بشه یاشاسین آذربایجان (همه آذری ها محرومیت هستند و برای ریشه کن کردن باید از روستا ها گرفته تا شهرهای بزرگ همه مردم یکدل شوند به امید آبادی همه نقاط اذربایجان )

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. پدرم گفت:

  آقای رییس جمهور ، با سلام
  اگه همه ما امت رسول الله هستیم پس چرا مشکل ما مردم گرمی که صدها شهید و جانباز در راه میهن اسلامی داده ایم را حل نمی کنید !؟؟
  مگر مسلمانی مشکل مسلمان دیگر را حل نکند مگر غیر مسلمان حل میکنه ؟؟؟
  پس اگر مشکل ما مردم گرمی بدست شما مسئولا ن حل نشود ما مردیم !

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قاسم گفت:

   چه مسلمانی به جام ملتها نگاه کنید عراق با شایستگی مقابل تیم ما برنده می شود و آقایان به جای اینکه به بازیکنان حریف تبریک بگویند با آن اعتراض مسخره اشان ابروی شیعه و مسلمانان را بردند مگه چند ماه پیش ۲۰ میلون مسلمان با هم در عراق عزاداری نکردند زور نیست آقا نژاد پرستیم به هیچ کدام از مکتب های اسلام پایبند نیستیم .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. مریم گفت:

  اگر اسماعیلی انقدر با نفوذ و قدرت داره خیرخواه مردم و وطنش هست چراالان به داد مغان نمیرسه
  من نمیگم موسوی کاری انجام بده یک بارهم که شده منم منم ها رو کنار بزارین
  مردم خوب و بدو تشخیص میدن

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صفر گفت:

   بر اساس شنید ها ولی اسماعیلی برای روز دوشنبه از اقای ترکان وقت گرفته تا اگر بنتواند کمکی نماید احسن بر غیرت تو ای امیر کبیر مغان

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. مریم گفت:

  اقای قاسمیان افسوس بر کل مطلبمو حذف کردی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ایمان از زنگیر گفت:

  ما برای حضرتعالی کم زحمت نکشیدیم حاج موسوی نگذارید حق گرمی پایمال شود الان با وضعیت جدید همه ی گفته های طرفداران ولی اسماعیلی به واقعیت میرسد و ماها فقط سرمان پایین است شما کمک کنید که این دست پخت ف… باعث آبروریزی ما نشود و الا چند ماه دیگر باید همه ی ماها و حتی فامیل ها را در ستاد ولی اسماعیلی ببنید از ما گغتن بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. بیله سوارلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  خدمت اهالی مردم مغان عرض می کنم امروز تایید تصویب منطقه آزادگردشگری سبلان به گوش رسید……حالانمایندگان و فرمانداران ما دارن تخمه میشکونننن…..با سیاست بازی هایی که مسولانمون کردن…به خدا حق سرعین و مشکین شهره که بی سرو صدا منطقه ازادگردشگری میشه…حالا شما ببینین…..واقعا متاسفم برا مردم ولایت مدار مغان.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. نازنین UNITED STATES گفت:

  بخاطر شهرتون هم که شده دست هم دیگرو بگیرین نزارین کار از کار بگذره اختلافات رو کنار بذارین دنبال بانفوذترین ادم برین
  میگن اقای ترکان دست راست اقای روحانی هست برین پیش اون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. جوان بیکار و بد بخت گرمی ! FRANCE گفت:

  سلام !
  دیروز جایی میهمان بودیم و در مورد گرمی نیز بحث بود در آنجا مقاله آقای معظمی را دیدم بخدا گریه ام گرفت!
  گوشه ای از مقاله را جهت اطلاع عموم خلاصه میگم :قدمت شهرستان گرمی از بیله سوار و پارساباد بیشتر بوده ولی بعد از استان شدن اردبیل هرسه شهر روی پای خود ایستادند و پارساباد بعلت داشتن آب و زمین با کشاورزی و بیله سوار نیز بعلت گمرک و کشاورزی توانستند روی پای خود بایستند ولی گرمی با آن قدمت زیادش با کشاورزی ضعیف ودیمی اش نتوانست روی پای خود بایستد و شایسته بود که اردبیل بصورت ویژه به اقتصاد گرمی می رسید که نرسید !؟ و عدم حمایت اردبیل به عنوان استان باعث شد تا گرمی با اقتصاد بسیار ضعیفش زمین خورده و آثار آن بشرح ذیل گریبان گیرمان شود :
  گرمی تنها شهرستان اردبیل است که اعدام جوانان بعلت قاچاق مواد مخدر به آذربایجان را بعلت اقتصاد ضعیفش شاهد بوده است
  گرمی تنها شهرستان ایران است که شاهد مهاجرت چند ده هزار نفری از زمان استان شدن اردبیل می باشد و تعداد زیاد مردم هم درنوبت مهاجرت می باشند که با فروش خانه هایشان خواهند رفت و آمار بنگاه معاملات مسکن گرمی این را اثبات می کند که تمام خانه ها به فروش گذاشته شده اند
  و …
  پس برای نجات گرمی دو را ه مانده یا مردم خودشان سرمایه گذاری کنند که غیر ممکن است چون اولا در مردم بعلت نبود کشاورزی خوب سرمایه کافی نیست چون اگه بود تا حالت کرده بودند ثانیا …
  پس تنها راه نجات گرمی حمایت دولت (نه اربیل) می باشد که مطرح شدن منطقه آزاد تنها فرصت نجات مردم مظلوم و بیچاره گرمی می باشد چرا که مردم گرمی در زمان جنگ با نثار شهیدان حمایت خودش را به دولت ثابت کرد حالا وظیفه دولت نیز حمایت از این مردم می باشد و چاره ای جز این ندارد !!!
  و …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. مورانلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  همشهریان عزیزان…اینومطمعن باشین پارس آبادمیشه..چون اقای برومند تو پارس ابادگفت که امکان نداره بذارم گرمی منطقه ازادشه..بخاطر اختلاف بچه گانه ای که باموسوی داشت….بالاخره کارخودشو کردبرومند…مرد سیاست مدار و پر نفوذیه….مثل نماینده ما نیست که قایم بشه دفاع نکنه…متاسفم برا مردم غیور گرمی مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. جهانبخش گفت:

  حاج ولی اسماعیلی اگر بود که ببخشید خشتک ترکان را کشیده بود بر سرش . با وجود ایشان مگر کسی جرات داشت اسم گرمی را بدون مغان بیاورد همه ضعف ما آنجاست که اشتباه درستی نمی کنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • موران گفت:

   آقای جهانبخش حاج ولی تاحالاچه کار کرده این دومینش باشه مگه جز دروغ گفتن چیز دیگه بلده مثال گمرک آزادلو چندبارافتتاح شد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. نازنین UNITED STATES گفت:

  گرمی از دست این چند کشیده و خواهد کشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. نازنین UNITED STATES گفت:

  اقای میرزایی از کجا معلوم خود ولی اسماعیلی تون خرابکاری نکرده!!!؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فلاح گفت:

   شما قطعا شخصیت ولی اسماعیلی را نمی شناسید و الا دشمن هم به مرام و صداقت ایشان ایمان دارد اما بر فرض محال اگر چنیین اتفاقی هم افتاده باشد خداوکیلی بیایید سال بعد همه بدون رای گیری ایشان را بفرستیم مجلس چون کسی که الان این قدرت بی نظیر را دارد نماینده بشود که معجزه میکند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 29. میرزایی SPAIN گفت:

  من طرفدار ولی اسماعیلی نبوده ام و شاید هم نخواهم بود بنا به دلایل شخصی اما حذف منظقه آزاد گرمی اگر ایشان نماینده بود امکان نداشت یعنی جرات این کار را نداشتند به دلیل امنیتی بودن ایشان و نفوذی بالای که در پایتخت داشت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • خبیری SPAIN گفت:

   حرف حقی زدی میرزایی کاش نظرت هم عوض بشود و به پیوندی به کاروان حاج ولی این قطار راه افتاده سوار بشوید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 30. ز.... FRANCE گفت:

  حیف شد سرمایه گذار آذربایجان هم پر زد و رفت یوخسا تله کابینه مینجکدیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. مغانلو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  من مطمعنم….اینا کارای نمایندگان استانه…بخاطراینکه برومند با اونالج کرده…وطرح استان شدن وتومجلس گفته….حالاآقای برومند بیاو درستش کن….توکه خیالت راحته یابیله سوار میشه یا پارس آباد……این وسط اتیش زدی به گرمی مغان…خدا ازت نگذره…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. جاوید گفت:

  آیمین بیر گونی مین ایلدن آغیر کور بولوددان قارا گونلردی یاغیر
  گرمی اهلی یوخودان دور بیر آییل !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. ناصر گفت:

  شماهاچرا میترسیدگرمی حذف بشه. شاید پارس ابادحذف بشه چون شماها ادعا میکنید مغان گرمی را شامل میشود پس حتماگرمی منطقه اذاد میشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. بابک گفت:

  بیر ائلی چکه جم مین ایلدی یاتیب
  وارلیقین بیلمیره م هاردا چکه جم..بیاین از خواب غفلت بیدار شیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. ضابطه گفت:

  یادتان هست؟؟!!!
  کاروان بزرگی که اسماعیلی را تا مسجد حامع مشایعت کرد هلهله ها یشان بلند بود گویا حسین رضازاده از فرنگ برگشته بود برادران دولتخواه اطراف نماینده را قرق کرده بودن همه از یکدیگر می پرسیدند چه شده؟چه خبر است؟یکی میگفت:شاید از مکه برگشته .دیگری میگفت:نه فکر می کنم مدال آورده.
  تا اینکه در محضر جاج آقا صفری و همه نمازگزاران طی نطق نیم ساعته خبر از تصویب گمرک آزادلو مسجد و طرفداران را به وجد آورد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اکبر SPAIN گفت:

   بله آن موقع یک مصوبه هیات دولت آمد و الان هم هست اما الان باد هم نیامد ما افتخار میکنیم و گرمیلی ها افتخار خواهند کرد امیر کبیر مغان نماینده ما بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 36. معلم گفت:

  اقا یا خانم ناشناس به معلم اهانت نکن اقای غضنفری یک معلم دلسوز است صاحب نظر در منطقه بامدرک کارشناسی ارشد اگه طرفدار …نبودی سنجیده حرف می زدی واین بدان نه درگرمی بلکه مادر کشورهیچ حزب شناسنامه دار نداریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. ناشناس گفت:

  آقای غضنفری تو معلم هستی برو سر کلاست من که طرفدار هیچ احزاب نیستم مگه دوره قبل حاج ولی شما چند بار گمرک آزادلو را افتتاح کرد و جلوش شماها قربان ذبح کردید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. یانیام ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای فرماندار…چراساکتی؟۴روز میگذره ازاین حرف ترکان….لااقل یه چیزی بگو…….تادلمون خنک شه..شماها به فکر گرمی هستید….والا این ظلم بزرگی است در حق مغان….۲۲ابان میگین ۴نقطه منطقه ازادشده الان میگن یه نقطه اخه این چه عدالتیه….من متاسفم …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سخنگو(داداش ضابطه) گفت:

   یانما جانیم.هدف مزدورها هم این است که تو را “یاندیرسن لار”نگذار اینها به هدفشان برسند.
   هر چه به انتخابات نزدیک تر میشود چنین حرکتهای ناجوانمردانه هم بیشتر میشود اما من یکی ریشم را گرو می گذارم که اینها مفتضه خواهند شد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 39. ضابطه گفت:

  بسیاری از نظرها مغرضانه و هدفمنداست.تازه می فهمم چه بسا کسانی هستند منتظرندکوچکترین نقطه ضعفی پیدا کنند و در بوق و کرنا کنند تا به هر قیمتی شده دیگران را تخریب کنندو اگه تا حالا خاموش بوده اند سوژه ای نداشتند.
  فعلا نه به داره و نه به باره.هیچ چیز مشخص نیست و منصافه و جوانمردانه نیست این چنین به توپ ببندید.مگر موقعی که در مرحله اول تصویب شد همین شماها نبودید که میگفتید این الحاق ارزشی نداردحالا چطور شده دادتان به هوا بلند است.
  شما را به فرمایش امام حسین ع توصیه می کنم که فرمودند:اگر دین ندارید لا اقل آزادمردباشید.
  جناب قاسمیان فکر می کنم با این تیتر نظر شما هم تامین و رضایت اربا بتان هم محقق شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. موجره گفت:

  اولا همه به فکر شهرمون باشیم چون این مسعولین دقیقا به فکر خودشونن.اقای نماینده چرا کاری نمیکنی مگه از منافع منطقه ازاد خبر نداری دیگه این اخرین راه نجات شهرمونه. اقای نماینده نصف شهر خانه هاشونو واسه فروش گذاشتن که برن میدونی مهاجرت یعنی شروع کردن از صفر . چرا باید وقتمونو برای شهر غریب که مارو قبول ندارن بذاریم. دیگه حرفهای کلیشه ای بسه برو کار منطقه ازاد درست کن بیا این تنها کاریه که ازت میخواهیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. مرتضی غضنفری گفت:

  اگر دولت تدبیر وامید نظرش درمورد تمام مناطق مرزی مثل نظرش به گرمی باشد این بی تدبیری مطلق است که بیاید وگرمی را ازنزدیک ببیند وهیچ کاری انجام ندهد ویا اینکه کل مسئولین استانی اگر بخواهند فقط شوره زارها وگون زارهای استان شهرک سازی شوند حق دارند که به گرمی توجه نکنند هشدار برای مسئولین رده بالای گرمی که درخواب غفلت به سر می برند که منطقه ازاد تجاری با ان بنرهای خوش رنگ داره از دست می ره واین به دو دلیل است………….بگویید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. دلسوز UNITED STATES گفت:

  من نمیدونم انسان چقدر باید ذلیل باشه که برای اینکه حرفش ثابت بشه رازی به سقوط خودش همباشه
  دست بردارید از جبهه گرفتن به فکر مردم باشین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. دلسوز UNITED STATES گفت:

  همیشه بجای اینکه دست به دست هم بدیم سعی شده کسی که چند قدم جلوتر هست برای پیشرفت گرمی زیر پاش کشیده شده
  مبادا ان یکی مطرح بشه
  باز هم میشه تو این دقایق نود موفق شد
  برای یک بار هم شده همه باهم همکاری کنید
  این رو هم بگم خراب کاری شده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. من گفت:

  ای بابا این خبر ول کنید
  خبر جدید و شاخدار از فرماندار:
  هتل ۱۰۰۰ تختخوابی در گرمی احداث می شود؟!!!!!!هتل پیشکش شما منطقه ازاد چی شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. ناصر گفت:

  طبق شنیده های بنده گمرک قراره به یک شهر برسه نه منطقه ازاد ، ایشالا اونم به گرمی میرسه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. ازنا UNITED STATES گفت:

  اقای فرخی فکر نکن ادم خیلی سیاسی هستی مردم قدرت ندارند که جولان میدهید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. خبر مطمئن UNITED STATES گفت:

  این رو بگم منطقه ازاد صد در صد تصوب شده بود اینکه پشت صحنه چه کسانی با چه نیتی چه کارها کردند (برای منافع چند نفر)
  خدا میداند
  چه شد که
  که بعد از تصویب که هم استاندار اذربایجان شرقی و اقای عرب باغی و هم استاندار اردبیل و هم خبر گذاری فارس اشکارا از رسانه ها اعلام کردند یهو اقای ترکان چنین خبری گفتند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 48. اورگی یانان‎ ‎‏.. UNITED STATES گفت:

  به کجاچنین شتابان..؟به هرانجاکه باشد به جزاین سرا سرایم…!گرمی خداحافظ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. بابک UNITED STATES گفت:

  همین بیطرفها مثل اقای فرخی مردم را از گرمی فراری دان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. اورگی یانان‎ ‎‏.. UNITED STATES گفت:

  هل من ناصرینصرنی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • موجره لی گفت:

   لبیک گرمی لبیک. البته نه فقط برای کشته شدن بلکه برای تا آخرین قطره خون کشتن و بعد شهادت.
   امام خمینی: ملتی که شهادت را سعادت میداند پیروز است.
   به تاسی از امام حسین: اگر با کشته شدن من گرمی زنده خواهد ماند پس ای شمشیرها مرا برگیرید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 51. ناشناس UNITED STATES گفت:

  هل من ناصرینصرنی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. فرخی گفت:

  با وضضعیت به وجود آمده و بعنوان یک همشهری بی جناح پیش بینی میکنم در یک هفته اخیر و با حذف گرمی از منظقه ازاد و معاونت سیاسی مقیمی در وزارت کشور که فامیل ولی اسماعیلی است الان رای گیری کنند بیش ۲۰۰۰۰ رای دارد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 53. بابک UNITED STATES گفت:

  فکر کنم مارو …….
  اقای موسوی اگر نتونی کاری بکنی به گرمی نیا
  پیشبینی میکنم در این راه خون هم ریخته بشه
  خجالت نمیکشید گرمی تبدیل به روستا شده
  به قران تصمیم گرفتم اگر کاری نشه از شهر کوچ کنم
  فکر اکثر اهالی این کار خواهند کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. قهرمانزاده گفت:

  به نظر من انسان بعضی وقتا باید آنقدر شهامت داشته باشد که در قبال عمل اشتباهش ،بگوید که اشتباه کردم و عذر خواهی کند.
  کسانی که این مردم را با دروغ فریب دادند باید از ملت عذر خواهی کنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. آزادلو گفت:

  سن آلاه دقت کردین این چن روز نه آقای فرماندار…نه نمایندمون..هیچ عکس العملی..نظری..انتقادی…نکردن که چرایه شهرمنطقه آزاد میشه….تو قیامت چه پاسخی دارین بگین به این مردم مظلوم…تاکی تاکی…..ای خدا…خودت برس به دادمون.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 56. باشگاهی گفت:

  به امتیاز نظرها دقت کنید یک یا چند نفر از متعصبین نشسته پشت کامپیوتر به آن نظرهایی که از اسماعیلی طرفداری کرده رأی منفی می دهد یک توصیه به این آقا یا خانم ؛ زیاد دست و پا نزن حاج ولی این دوره نماینده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 57. بازاری گفت:

  معظمی کیلویی چنده دارین بزرگش میکنین برومند اینقدر پوست کلفت دو سه ماه پیش نسخه منطقه آزاد را پیچیده فعلا …… تو خواب زمستانی هست تورا خدا بیدارش نکنین سرما میخوره بنده خدا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری FRANCE گفت:

   سلام
   اولا آقای معظمی عاشق وطنش است نه بزرگه نه می خواد بزرگ بشه ! چون آن کارهایی که شنیدم قبلا جهت
   این کار کرده بود فقط عاشق می توانست بکنه نه هیچ کس دیگه !
   ثانیا آقای برومند خیلی خیلی قویتر از آقای موسوی است !پس آقای بازاری! اگه کاری از دستت
   برمیاد چرا معطلی ! پس لطفا حرف های بی ربط نزنید چه قبول کنی چه نکنی تنها راه موفقیت در این راه
   بنظر من آقای معظمی است که اگه حمایتش کنیم موفقیت ۱۰۰درصده !اگه حمایت نکنیم و بجایش مسخره هم کنیم هیچ تاثیری در روحیه ایشان نخواهد داشت فقط خودمان را کوچک می کنیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 58. بیر گرمی لیلر گفت:

  آقای فرماندار..نماینده محترم.چراساکت شدین؟وقتی اقای برومندگفته بودنام مغان ازگرمی حذف شود..انتقادپشت انتقادبود…اماالان که میگن فقط یه نفقطه منطقه ازادمیشه چرا ساکت شدین….کاری که برای ما مردم گرمی حایز اهمیت بود…..اگه به اون دنیا اعتقاددارین ازحق مردم غیور گرمی دفاع کنین……حاج آقا موسوی توروخدا نخابین…یه کاری کنین..وگرنه پارس ابادمیشه….دست در دست هم دهیم….متحد و یک صدا…… منطقه ازادتجاری گرمی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 59. حکیمی گفت:

  این که با احساسات مردم بازی شد جای بحث دارد اما خدایش این کار حاج ولی بود که از بغل ترکان دهها ترکان بیرون آورد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 60. مهاجری ازگرمی در مازندران گفت:

  آقای معظمی را ول نکنید .من قبلآ نیز گفته بودم که ازاطلاعات او استفاده بکنید ایشان هم علم این کار را دارد هم تجربه و هم سابقه اش را

  Thumb up 0 Thumb down 0

 61. گرمی یه یانان ! FRANCE گفت:

  همشهریان عزیز !
  هرچند که از زحمات قبلی آقا ی معظمی هیچ تشکر و قدر دانی نشد ! ولی این رسم دوستی نبود که حتی یک مصاحبه نیز با ایشان نشود تا مبا دا مردم از مسولان برگردند ؟!!! و فکر نکنند که نماینده و … نقشی نداشته اند!
  خب هدف نجات گرمی است همه باید دست در دست هم دهیم تا از این مانع نیز با موفقیت بگذریم
  آشکار است که نماینده پارساباد زرنگتر و جسورتر از نماینده ماست! پس باید از کانال های دیگر جهت گرفتن منطقه آزاد برای گرمی باشیم بنظر من همه (مردم و نماینده و جناح های سیاسی و …)باید از طرح آقای معظمی حمایت کنیم ‘ به امید گرفتن حق مان ‘
  آقای قاسمیان لطفا مصاحبه ای با ایشان انجام بدید تا همه همشهریان از آخرین خبر و اقداماتی که انجام شده و یا
  لازمه انجام بشه در جریان قرار بگیرند تا حمایت های لازم را انجام بدیم از قبیل امضا طومار یا …
  تنها راه احتمالی نجات گرمی منطقه آزاده پس همشهریان عزیز نخوابید (بی تفاوت نشوید) تا نتیجه بگیریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 62. متعصب گفت:

  همشهریان عزیز
  الآن موقع تسویه حساب شخصی نیست و فعلا تو هیات دولت تصویب نشده اگه واقعا دلتون به شهرتون میسوزه همگی برید سایت منطقه آزاد تجاری ارس و تو بخش نظرات بگید دولت محترم ما منطقه آزاد تجاری برای کل مغان میخواهیم و بس. پس تفرقه در میان یک قوم ظلم به کل ملت ایران و نظام است منم از اینجا هم میگم آقای دکتر روحانی امید این مردم زجر کشیده را به یاس بدل نکنید تورا خدا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ... گفت:

   عاقل باش با نظر من و تو کسی بهت تره هم خورد نمیکنه گذشت دوره طومار نویسی و ریش سفیدی الان دوره ی علم و هنر و عرضه و لیاقت افراد است که نماینده و فرماندار ما از این قافله عقب هستند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 63. همسایه دیوار به دیوار س FRANCE گفت:

  آقای فرماندار
  سن گولممیش من گولجیم باختور باشووا گول گرمی جماعاتینین ……….- سن گول منده گولجیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی گفت:

   همسایه شما سرش را کرده بود زیر برف فقط شعارهای واهی را می دید وهی ازش تعریف وتمجید میکرد. خوب من هم آدم با اخلاقی هستم وبا مردم روابطم خوب است ولی وقتی نمی توانم از مسئولیتم در جهت خدمت وآبادانی استفاده کنم خیانت کرده ام. شما درست به جایی اشاره کردید که من هم به آن فکر میکردم آنموقع که همسایه ات نوشته بود آن عنوان را من گفتم که جوجه را آخر پاییز میشمارند هنوز هستند کسانی که فکر میکنند پاییز هنوز تمام نشده!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 64. فلاحی گفت:

  واقعا آبرو ریزی شد به ما گفته بودند مصوب شده است بیچاره مردم چه گناهی کرده بودند ………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 65. موجره لی گفت:

  از این حرف ترکان بوی خون میآید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • جناب گفت:

   خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ حالب بید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 66. بیطرف گفت:

  منطقه آزاد مرز ارمنستان ۲۰۰ هکتار ۵۰۰ هکتار شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 67. همشهری FRANCE گفت:

  آقای معظمی انشاالله این بار هم نخواهد گذاشت منطقه آزاد از گرمی حذف بشه !
  خواهیم دید
  آقای قاسمیان اگه ممکنه مصاحبه ای با آقای معظمی بکنید تا اگه احتیاج به تومار و … باشه حمایتش کنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 68. امیری از اظماره گفت:

  مردم داد میزند امیر کبیر دلها برس به داد ماها / روزی میرسد این شعار دامن گیر کوچه و برزن ها و کوهها شود و آن روز دیر نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عبدا... گفت:

   این باور ماست که ولی اسماعیلی عملکردش را میتوان با بیست سال گرمی سنجید برای همین در دل مردم جای دارد و نمی توان کارش کرد ظاهرا حک شده است. شاید من و یا امثال ماها نباشیم ولی چه کنیم مردم با اوست

   Thumb up 0 Thumb down 0

 69. وحید گفت:

  خیلی جالبه تفاوت و تبعیض رفتار آقای روحانی در مناطق جنوب و مرکزی کشور با مناطق دیگر کشور. اگر قرار باشه یک نقطه الحاق بشه به نظر من ۱۰۰ درصد بیله سوار است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 70. شهداد گفت:

  برای مردم توقع ایجاد کردند و باید جوابگو باشند این کار سنگین بود و نماینده ی ملی و با نفوذ چون ولی اسماعیلی میخواست که متاسفانه الان همه داریم قدرش را مبدانیم حتی خود من.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری گفت:

   تونظرخودت رابگو درهمه جادادمیزندمیرزاده

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • بیطرف گفت:

   بابا مگه این حاج ولی شما چند تا نامه را علم نکرده بود

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شاپور گفت:

    علم های زیادی داشت چشم دیدن باید/ کارخانه عظیم قهرمان . کارخانه ارد . کارخانه بزرگ سیلوی ۱۰۰ هزار تنی . سد کلاسر . سد عمارت . سد سامبور. دانشکده پرستاری. رشته های ارشد . خ ساحلی . گاز موران .و صدها مورد دیگر

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • همشهری گفت:

     ازولی سود بردی این میگی داداش من هم جای شما بودم این کار راکردم ولی من طرفدارکسی نیستم وسیاسی نیستم درزمان ولی یه کارکوچک درخواست کردم بی خیال شد نه این که نماینده گرمی است ازولی اینقدرتعریف نکن …………..

     Thumb up 0 Thumb down 0

 71. ماحمود FRANCE گفت:

  برای استاندار …..، نماینده …. و فرماندار …. متأسفم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 72. هی هی گفت:

  چوری چوری گورو چوریی اولان …… اصلا ناراحت اولماها …….ی مرد پیدا نشد برا گرمی کاری بکنن اقای …….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 73. منطقه آزاد گفت:

  من همون اول گفتم بااین حرفا فقط میخواستن جلوی مهاجرت مردم رو بگیرن حالا دیدین؟؟؟؟؟برین به زندگی تون برسین بی خیال.
  منطقه آزاد نخواستیم شانس مون کجابودآخه!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 74. حسن گفت:

  به پیربه پیغمبر.اینامردم مغان روبه مسخره گرفتن.یعنی بازی میدن.اقایان …….پس چیشد…شماکه …چرابا دل مردم مغان بازی کردین…..یاکل مغان منطقه ازاد شه…..یاهیج کدومش نشه…وگرنه ….. کل مغان به هم میریزه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 75. علی گفت:

  آی ابلفظل….مابه حرف کی گوش کنیم..عرب باغی میگه ۴نقطه ابلاغ میشه….ترکان مگه یه نقطه…..ای خدا به دادمون برس…..ما دردمونو به کی بگیم……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 76. فدایی گفت:

  برای پیشنهاد این همه غوغا کردند قربان امام حمعه محترم برم که اصلا از اول تایید نکردند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 77. ramin گفت:

  حتمالا یکی از منطقه شهرستان پارس اباد که بیشترین شانس از اصلاندوز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 78. ضابطه ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سل گلممیش چرمالانما.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 79. بهنام گفت:

  گرمی نی الله رحمت السون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 80. محسن گفت:

  سلام دوستان من از پارسابادم …اگه قرار ی شهر بشه خواهشا نشه یا مغان کلا ازاد یا کلا منظقه ازاد منتفی …ما باهمیم …نظر شما؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 81. الووووووووووووووووووو گفت:

  یا صاحب الزمان یتش هرایمیزه گرمی اولا……..اگر اولماسا من شخصا کوچجیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 82. موغاناجیران گفت:

  حیف از چهار میلیون تومان ….. که به خاطر خرید بنرها حیف و میل شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 83. زینی قارداش گولی گفت:

  بابا دل به این جور چیزها نبندید بروید دنبال کار همیشگیتان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 84. موجره لی گفت:

  حاج آقا موسوی ……. ، بخاطر آبروی خودت هم که شده نباید بخوابی و گرنه به گرمی نیا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 85. بیطرف ROMANIA گفت:

  ………….. مهم نیست که منطقه گرمی از دست فقر خالی میشود و ۸۰ درصد مردم چشم بدست کمیته امدادند. امیدوارم دوستان هر زمان فرصت داشتند سری به مرز ارمنستان غاصب بزنند و موقعیت گرمی را با آنجا مقایسه کنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 86. رسول کمالی گفت:

  اگر بوجور اولسا اوندا قاب گتیر رب آپار آقای نماینده محترم شهرستان گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 87. شاپور ROMANIA گفت:

  حالا …. عزیز پول بنر ها و پلارکاردها را از جیب ات بدهید .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 88. مهدی گرمی گفت:

  لطفا شفاف سازئ کنید مردم را از بلاتکلیفی در بیاورید تا کی به خداانصاف نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 89. شمیل ROMANIA گفت:

  گفتم این همه هیاهیو بی نتیجه است باور نمی کردید این کار امیر کبیر مغان است در ماه اول نمایندگی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 90. شهرام گفت:

  یعنی فقط یکی از چهار منطقه پیشنهاد شده تصویب خواهد شد که حتما پارس آباد خواهد بود.حالا بیا باقالی ببر آقای بنر زننده ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید