اجرای ۱۶ کیلومتر روکش آسفالت راه اصلی در گرمی

آزادلو : رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی مغان گفت: در سالجاری ۱۶ کیلومتر از راه اصلی شهرستان گرمی روکش آسفالت اجرا شده است.

صدیف فرمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: پروژه روکش آسفالت شهرستان گرمی ۱۰ کیلومتر در جاده قدیم لنگان و ۶ کیلومتر در مسیر برگ چایی تا رضی اجراء شده است.

وی با بیان اینکه عرض اجرای روکش آسفالت ۱۶ کیلومتری مسیرهای این شهرستان ۷٫۵ متر است، افزود: ضخامت روکش آسفالت اجراء شده در هر دو مسیر یاده شده ۵ سانتی متر و با معیارهای استاندارد انجام شده است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی بیان کرد: وضعیت راه ارتباطی جاده قدیم گرمی و برگ چایی تا رضی در مسیر اصلی به مرکز استان وضعیت بسیار نامناسبی داشت که با اجرای این طرح سبب رضایت‌مندی اهالی شده است.

وی تصریح کرد: عملیات خط کشی مسیرهایی که به تازگی روکش آسفالت انجام شده است، در چند روز آینده اجرایی می‌شود تا با نزدیکی به فصل زمستان مشکلاتی برای رانندگان به وجود نیاید.

فرمان، از اجرای عملیات لکه‌گیری در راه‌های مواصلاتی شهرستان گرمی خبر داد و گفت: تا زمان مساعد بودن وضعیت جوی عملیات لکه‌گیری به نسبت اولویت در راه‌های اصلی و فرعی ادامه خواهد داشت.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید