احتمال تشکیل شورای اجماع اصولگرایان برای وحدت در انتخابات

2140_781

آزادلو : سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با اشاره به برنامه ریزیهای اصولگرایان برای انتخابات مجلس دهم، از احتمال تشکیل شورای اجماع اصولگرایان برای وحدت در انتخابات مجلس دهم خبر داد.
ولی اسماعیلی نماینده سابق گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره ضرورت وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم، گفت: از مدتها پیش برنامه ریزیهایی در این زمینه صورت گرفته و فعالیت هایی هم آغاز شده است.
وی با بیان اینکه به همت سیدرضا تقوی رئیس محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تلاشهای خوبی برای وحدت اصولگرایان انجام شده، تاکید کرد: در همین راستا و در سلسه نشست های اصولگرایان «کمیته های هشت گانه» برای تحقق هر چه سریعتر وحدت اصولگرایان تشکیل شد که در این کمیته ها از تمامی گروهها و سیلقه های متخلف اصولگرایان حضور دارند و کارهای مقدماتی برای رسیدن به وحدت را پیگیری می کنند.
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم همچنین از برگزاری چندین جلسه اصواگرایان با گروهای مختلف اصولگرایی و کاندیداهای اصولگراها در انتخابات ریاست جمهوری گذشته، خبر داد و تصریح کرد: به احتمال زیاد در آینده نزدیک شورای اجماع اصولگرایان اعلام موجودیت خواهد کرد تا کارها هر چه بهتر و منظم تر پیگری شود.
اسماعیلی گفت: ما در این راستا با افراد تاثیر گذار در جامعه اصولگرایی از جمله چهره های شاخص جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جلساتی داشتیم و رایزنیهایی را انجام دادیم.
وی افزود: فعالیت این گروهها در راستای تضعیف و تخریب دولت تدبیر و امید دکتر روحانی نیست و صرفا در راستای پویایی جامعه سیایسی و استفاده از سلایق دیگر و رسیدن به وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم است.
نماینده سابق گرمی در خصوص نام کمیته های هشت گانه گفت: کمیته دانشگاهی، کمیته اقشار، کمیته نخبگان، کمیته فرهنگیان، کمیته استانها و… از جمله نامهای پیشنهادی در این زمینه است و هنوز اسامی این کمیته ها قطعی نشده و اطلاعات تکمیلی بعد از ماه رمضان و در اواسط شهریور ماه به اطلاع عموم خواهد رسید.

نظر شما چیست؟

۴۶ نظر

 1. بیر گرمیلی گفت:

  برادهای من همشهریان عزیز به یاد داشته باشید اطرافیان حاج ولی که به هیچ عنوان حاضر به از دست دادن منافع شخصی خود نیستن چند نفر را استخدام کردند تا با نامهای جعلی تو سایت به نفع اسماعیلی نظر بدن . باید یاد آور شم که این استراتژی شمااز جمله جمع کردن پرونده های استخدام ، گریه کردن تو مجالس سخنرانی حاجیتون ، به کنترات در آوردن سایتها ، پخش شایعه ، دیگه کارساز نیست ساده تر بگم اسماعیلیون دستتون رو شده به فکر مکر تازه باشید .در ضمن یاد آور شم که موسوی و نصیری شما هم به سلامت .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. حامیان دکتر نادر بهاری گفت:

  دکتر به خدا عاشق صداقت و ایمان و نجابت و پشتکارتم دوست داریم دکتر نادر بهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایرناواش گفت:

   بنده نیز به علت متانت و ایمان و صداقت و پشتکار و دلسوزی و مدیریت عالی که از دکتر نادر بهاری سراغ دارم به جناب دکتر نادر بهاری گرمی رای میدهم .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس گفت:

  … مجتمع ویلایی پزشکان چندهکتار نظرابادرامشخص کن ازکجااوردی بعد به فکر نمایندگی باش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. یک شهروند گفت:

  سلام علی جان،با تشکر از سایت بسیار خوبت، پیامبر(ص) :قولوا الحق علی ما انفسکم = حق را بگویید هرچند به ضررتان باشد. علی آقا این که شما در سایت خود بیطرف هستیددرست به نظر نمی رسد چون موضعگیری اطرافیان شما از جمله پدر مهربانتان و دایی جان شما در دوره قبل نشان داد که از کدام کاندید حمایت کردیداما به عنوان یک شهروند می دانم که دلتان با کسی بود که همه او را دوست داشتند و دارند و او کسی نیست جز میرزاده.ضمن احترام به تمام نظرات موجود در سایتت، ضمن احترام به آقای نصیری ،چرا ایشان باجانبداری کورکورانه در دوره قبل باعث فلاکت و بدبختی گرمی شدند؟ و الان هم برخی نوشته اند می خواهد مطیع حاج اسماعیلی شود واین جای بسی تاسف است.ای کاش لحظه ای به یاد خدا و مردم بدبخت گرمی باشد و بگذارد کسی را که مردم می خواهد به مجلس برود. و نکته دیگر آیا کارخانه قهرمان را حاج ولی و موسوی تاسیس کردند که سنگ آن را به سینه می زنند؟ این سرمایه خود قهرمان بود که باعث ساخت آن شد.اگر آقایان توانایی دارند خودشان برای جوانان گرمی چنین کارخانه هایی درست کنندمانند بزرگترین کارخانه سیمان حاج آقا اسماعیلی در گرمی کهقرار بود بسازنداما بعد از راهیابی به مجلس دیگر خبری از آن نشد.اما پاسخ فرهنگی محترم که بعد از سی سال به علل عقب ماندگی گرمی هنوز پی نبرده است معلمینی مانند شما به خاطر پست و مقام مدیریت گرمی را به خاک سیه نشانده ایدوبا اتصال به برخی چهرهافقط به فکر منافع شخصی هستید قسم تان می دهیم به آن خدایی که اعتقاد دارید به فکر آبادی و توسعه ای همه گرمی ،انگوت و موران باشید نه به فکر چهار سال ریاست دنیوی. پس آخرت را چه خواهید کرد؟ الساعه آتیه،لاریب فیه . یاشاسین سید حمایت میرزاده . عدهایی از جوانان انگوت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. برادران شنبل گفت:

  به نظر من این دوره همه با اتحاد کنیم درگرمی به هیچ کاندیدی رای ندیم دیگه تاکی به مردم باید دروغ بگن :بریم شهرهای دیگه رای بدیم تا نمایندگی وازگرمی بگیرند تا حاج ولی وموسوی غیره راحت بشن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. عدالت علی گفت:

  بنده تنها توصیه ای که به هموطنان عزیزم دارم اینه که حتما این دوره با چشمانی باز در انتخابات مجلس شورای اسلامی حاضر شوید و این تعصب و طایفه بازیهارا کنار بگذارید به فرد اصلح تر رای بدهید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. قدمعلی گفت:

  آفرین داش نعمت
  مچکریم داش نعمت
  مخلصتیم داش نعمت
  عاشقتیم داش نعمت
  آسفالتتیم داش نعمت
  ای مردم بهوش باشید . بگوش باشید. همه بشنوید. این فرمان داش نعمته
  همه باید این دوره به ولی اسماعیلی رای بدیم .والا کوچه هایتان را آسفالت نخواهم کرد. شعارنخواهم داد. همه شما محتاج من هستید. حاج ولی میداند من چقدر طرفداردارم .ازهرکس من حمایت کنم او نماینده میشود . حیف که آسفالتم سرد میشود والا خودم نماینده میشدم .به من میگند نعمت نماینده ساز . میدونید یعنی چه همانطوریکه چای ساز چای میسازد من نماینده میسازم
  ***************************************************

  وای بحالت گرمی
  الله گورآرازون باشینه نه داش دوشوبدور کی ؟؟؟؟ قدمعلی د ….
  بزرگ ما داش نعمت
  فرمانده ما داش نعمت
  نماینده ساز ما داش نعمت
  ما همه پیرو داش نعمتیم
  برصف کاندیداها حمله می بریم
  رگ وریشه و نسل اونها را از بیخ وبن برمی کنیم
  ما جان فدای قهرمان قهرمانان کنیم
  وآن قهرمان نباشد کسی جز نعمت قهرمان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. نعمت ق ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با سلام خدمت تمامی دوستان وهمشهریان ارجمند.
  بله من نعمت ق هستم و تقریبا همه منو میشناسید و میدانید که که برای آقای نصیری از جان مایه گذاشتم و خواهم گذاشت. و اگر به آقای موسوی رای دادم صرفا بخاطر شخص آقای نصیری بود والا صد سال دیگه هم به آقای موسوی رای نمی دادم. ولی ان زمان هم مطمئن بودم که دارم اشتباه میکنم و از سر لجبازی با برخی طرفداران ولی اسماعیلی به ایشان رای ندادم . واعتراف میکنم که منافع شخصی ام را به منلفع شهرم ترجیح دادم . ولی این دوره با تمام دوره ها فرق خواهد کرد . لااقل اینو فهمیدم که ارزشی که آقای اسماعیلی به طرفدارانش میدهد هیچکدام از نمایندگان و کاندیداهای انتخاباتی نمی دهند. پس از خداوند منان طلب مغفرت میخواهم تا باشیم و در دوره بعد ولی اسماعیلی را یاری کنیم و ایندفعه بخاطر شهرمان و جوانان شهرمان . و اگه اختلافی هم با کسی داشتم در جای خود . سر ولی اسماعیلی خالی نکنیم. بدرود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. مهدی ب گفت:

  حیف از آقای نصیری که خودش را با ملحق کردن با موسوی خراب کرد.شهر ما را ۴ سال نه ۴۰ سال لقب انداخت.ایشان خودش هم میدونست که موسوی کاندید لایقی برای این خاک نیست ولی مغلوب باندبازی شد و مردم را فراموش کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. شربتی FINLAND گفت:

  دوستت داریم حاج ولی . منتظر دیدنت هستیم قبل از ماه رمضان.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. باهری FINLAND گفت:

  بله کسی که جوانی خود را وقف گرمی کرد و نتایج آن هم داشت معلوم می شد باید بستاییم. این کار قدر شناسی است . این کار تشویق جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب است. بدیبنی را کنار بگذارید .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فشترخ گفت:

   اقای باهری حتما حاجی این نظرتو خوندن بااین شیرین کاریا دوره قبل مقام خوبی گرفتید: امسال هم باید با…حتماکمر گرمی و خواهید شکست با حاجی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. سعیدی FINLAND گفت:

  صداقت و پاکی و توانمندی ولی اسماعیلی خدشه ناپذیر است حرف ما در خصوص اطرافیان ایشان است . من از الفاظ نظر دهنده ی بنام دلسوز از محضر پاک این خانواده عذر خواهی میکنم بلاخره آدم بد ذات همه جا هست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. منصوری FINLAND گفت:

  حاج ولی عاشق اتم والسلام دوستت دارم والسلام.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. برات فردی FINLAND گفت:

  اقای دلسوز شما اهانت به رای ۱۵۰۰۰ نفر مردم شریف گرمی میگذاری نظریه این اعتماد است نه دشنام معلوم است چه عصبانیت دارید از اسماعیلی چون منافع شماها را به ریخت مطمن باشید سحر نزدیک است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. دلسوز گفت:

  چرابعضی از آدم نماها درقرن ۲۱ مثل بعضی از این هندوهای گاوپرست دست از بت پرستی برنمی دارند . با ظهور اسلام بت پرستی ازبین رفته است خاک برسر انسانیکه که همنوع خودرا برتراز خوددانسته وبرای او جان فدا کند .حیف از مردم گرمی که نمی فهمند این خ……….
  چرا نمی دانند علت ویرانی گرمی همین خانواده اند.
  مگر خدا که حق است دوباره میگذارد این خانواده برمردم حاکم شوند .
  پس عدالت خدا کجا میرود
  عده ای مثل …. که عمری را با بدبختی و فلاکت سپری کرده بود توسط … به پول بادآورده رسید حالا نشسته پشت کامپیوتر دم از ولی میزند او نزند کی بزند ؟
  مگر دندان کشیدن این خانواده یادتان رفته ؟ مگر کمباین شدن این خانواده یادتان رفته ؟
  میدانید اینها دندان چه کسی را می کشیدند ؟ چه کسی را با کمباین می چیدند ؟ !!!!!از خواب غفلت بیدارشوید واین مار خوش خط ونشان را بشناسید
  مطمئن باشید دیگر هیچ وقت او نماینده نخواهد شد .باور نمی کنید خواهیم دید ولی اونوقت خیلی دیر شده است برای پشیمانی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانشجوی ارشد FINLAND گفت:

   دلسوز جان هراسان مباش یکسال و نیم وقت داری/ نوشته ای نماینده نخواهد شد ولی اسماعیلی بعد نوشته ای پشیمانی فایده ندارد و دیر است/ نتیجه این می شود شما هم یقیق داری حاج ولی نماینده است . اما بهتر بود به جای توهین می پیوستی به این کاروان.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • دانشجو گفت:

    ضمن ارج به نظریات شما ولی من مطمئنم که آقای اسماعیلی رای نخواهد آورد چون محبوبیت ایشان دیگر به لطف اطرافیانشان از دست رفته

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • طرفدار حاج ولی گفت:

   آقای دلسوز اول اینکه مردم گرمی آگاه به سیاست منطقه هستن خوب و بدو بهتر تشخیص میدن لطف بفرما نظره خودتو بگو نه اینکه بری منبر و داستان راستان تعرقف کنی.دندانی که عفونت دارد یا باید کشید ویا ترمیم کرد. انغدر کوتاه فکری که افکارت تفکرت غلط هستش.این خانواده ۵ شهید به وطن داده این عزیزان نیز ادامه دهندگان شهیدان هستن و بودن با این بزرگان افتخاریس برای طرفداران .تو هم مراقب جمله هایت باش که سر از کهریزک در میاری.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ایران گفت:

    شهیدان ما مقدسند و خانوادهای انان هم مقدس وکشور ما هم مقدس دندانی که عفونت داره نمی کشیم بلکه ها ان را مدوا میکنیم
    ا

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • tedirgin UNITED STATES گفت:

   yaşasın delsuz!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. شهروز FINLAND گفت:

  من کاری به سیاست و باند ندارم اهل گرمی هستم عشقم حاج ولی است به دلیل اینکه چندین بار در باشگاه ما ورزش رزمی تمرین کرد و با من دوست شد. تا حالا نماینده ی به وفاداری ایشان ندیده ام باشگاه من در اختیار اوست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. موسوی گفت:

  فقط یک سوال دارم .خ.اهشا جواب بدهید.
  اسماعیلی که عضو هیئت رئیسه اصول گرایان وسخنگوی آن فراکسیون بود
  چرادرانتخابات بعنوان کاندیدای جبهه متحداصول گرایان معرفی نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صمدیان FINLAND گفت:

   دلیل این کار اعمال نفوذ بعضی از افراد ضد مغان در اردبیل بود که ظلم بر گرمی روا داشتند آنها به هر دلیلی نمی خواستند نماینده گرمی در این سطح و بالاتر از نمایندگان خود اردبیل قرار گیر د ینابر این برنامه ریزی کردند و به بهانه روحانی بودن و امام جمعه بودن حاج موسوی در سنوات قبل این حق مسلم را از گرمی سلب کردند . حالا هم می بینیم چه بر سر گرمی می آید.گر چه حاج ولی همیشه میگفت من حزبم و عشق ام گرمی است و خم به ابر هم نیاورد و این ما بودیم که یکی از هفت نماینده شاخص را از دست دادیم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • موسوی FINLAND گفت:

    بنده از نظریه اقای صمدیان قانع شدم. واقعا با یک طرحی برنامه ریزی شده گرمی و نماینده آن و پست هیات رییسه بودن را از دست گرمی در آوردند .ل انشالله جبران کنیم سال بعد

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • شمیل FINLAND گفت:

   موسوی جان ناراحت نباش به حاجی گفتیم در مصاحبه های خود اسم حاج موسوی را هم ببرد . زیاد عصبانی نباش دنیاهمین است . دوران شما هم رو افول است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. شهامتی FINLAND گفت:

  اگر از روی بغض و کینه نظر ندهید بهتر می توان برای گرمی برنامه ریزی کرد ولی اسماعیلی از شخصیت های بنام منطقه است که بایستی قدرش را بدانیم و محبوبیت اش در گرمی رو به افزایش . پس بیایید باور کنیم روشنایی را و تحت تاثیر افرادی که با کینه شخصی با منافع شهر برخورد میکنند نشوییم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمی گفت:

   شهامتی جان ولی اسماعیلی شخصیت خوبی است شکی نیست اطرافیان ولی و عملکرد بسیار ضعیف در دوره قبل و تهدیدهای اطافیان ایشان را خراب کردند پس محاله رای بیاره

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. نمونه گفت:

  حاج ولی باسیاست کاریش به شهرگرمی گند می زنه(….)مثلاوقتی که استاندار ورئیس جمهور بااینها بود چکار کرد کلنگ کارخانه مس افتتاح کرد راستی چند نفر در انجا شاغلند و آن پرونده های الکی که …. گرفت کجااستخدام کردن باز خدا پدر حاج موسوی ومیرزاده ونصیری بیامرزد که لااقل پرونده جمع نکرد راستی الان که پرونده ها به شما رای نمی دهندحاج به نظر من مثل اقای اکبر محمدی همان ۲۰۰۰ الی ۵۰۰۰ می اره به نظر شما چی
  ۰
  ۰ پس شماها ای اقایان موسوی – حاج ولی بخوابین مردم گول شماهارا نمی خورند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مطلع FINLAND گفت:

   کارخانه مس نبود تحقیق کن بعد حرف بزن/ کارخانه تولید سدیم بود که نیمه کاره رها شده و کارخانه قهرمان که آخر سال ۹۴ افتتاح خواهد شد با ظرفییت ۳۰۰۰ نفر . اگر چشم دیدن نداری گناه ما نیست.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. کارمند اداره گفت:

  راست میگی؟خیلی کیف کردیم دیگه بسه بابابرید واسه خودتون شغل پیدا کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. تحصیل کرده گفت:

  مردم ایران اگر دنبال حماسه دیگرند باید دور نمایندگانی که بامصوبات خود موجبات گرفتاری را فراهم می کنند خط بکشند نماینده فقط نماینده منطقه نیست بلکه مهمترین وظیفه اش مصوبات درسطح کلان است که درمجالس قبلی وفعلی باعث بوجود آوردن تورم وبیکاری ومحرومیت از تحصیل وبهداشت رایگان و…شدند همشهریان بیایید این بار کلان فکر کنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بي سواد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   جناب آقای تحصیل کرده به نظره حضرتعالی کدام نماینده میخواهد تورم بالا باشه؟ تورم دست نماینده نیست آقای تحصیل کرده پس به گفته شما بعد از انقلاب همه نماینده ها بودن که تورمو بالا بردن به عنوان تحصیل کرده نظرتون در مورد انتخاب نماینده اسلح چیه چطور کلان فکر کنیم
   اگه می تونید کمک کنید .امکانش هست بگین تحصیلات شما چیه چه رشته ای آخه خیلی مهمه ؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. بسیجی FINLAND گفت:

  اصولاگرایی در گرمی زنده است و خواهد بود جالا یا با اسماعیلی یا موسوی بلاخره این جریان ارزشی ادامه خواهد داشت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. حسن گفت:

  حاجی آقاقبلاًهم ازاین کمیته ها تشکیل دادید اما نتیجه نگرفتید خودتو خسته نکن مردم میدونند به کی رای دهند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ولی جان گفت:

  سلام مثلا اهالی گرمی کیف میکنند؟یعنی با این حرفها انها واقعا باور میکنند که شما دوباره رای بیاوری؟ نه عزیز دلم اصولگرایان بایستی بروند وبخوابند لااقل یک خواب طولانی . راستی میدونستی که سری قبل هم مردم از ترس اینکه امورات اداری استان دست دایی شما بود به اجبار به شما رای دادند؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی جان FINLAND گفت:

   برادر ولی جان / جهت این که از خواب بیدار شوی عرض میکنم این دوره که امیر کبیر مغان ۱۵۰۰۰ رای آورد و از دروه اول هم بیشتر دایی جان ایشان حتی در استان هم نبودند . بخاطر داشته باش جریان ارزشی اسماعیلی بیست سال است همیشه بالای ۱۳۰۰۰ رای داشته است چه زمان خاتمی یا هاشمی یا احمدی نزاد/ به این کاروان بپیوند لج بازی نکن.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ایگید گفت:

    این۱۳۰۰۰ نفر همان مخربین گرمی هستند. سری قبل هم گفتم عظمت امیر کبیر و با این لقب های الکی پایین نیاورید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   پنبه از گوشت در بیار های ولی ولی باشادونوم خودتو ناراحت نکن بزا. ولی بیاد میزنمش چرا این حرفارو گفتی ولی مارو ناراحت کردی .ولی جان تو برو ….
   حاج ولی آب بوخورن حرف خیلی بزرگی هستش که ولی جانمو انغد سوزونده .ولی خودتم آب بخوریا قادالیم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. دکتر..... گفت:

  بنده هیچ نیازی به نماینده ندارم. چون هم مطب دارم.هم مدرس دانشگاه هستم.هم کشاورزم.ومغازه هم دارم.۱۲سال است به همشهریهایم درگرمی خدمت میکنم.وبه ان افتخار میکنم.ولی از لحاظ شخصیتی حاجی ولی جزئ پاکترین انسان هاست که من دیده ام.ولی ما اهالی گرم با چاپلوسی وسوئ استفاده ودادن اطلاعات غلط نماینده را خراب میکنم.وبه جای استفاده از ظرفیت نماینده برای او باند تشکیل میدهیم ودر اخر تخریبش میکنم.ازالان هم اطرافیان موسوی دارند همین بلا را سر او در میاورند وتک تک رییسها ی ادار ات مخفیانه بهدنبال کاندید دیگر هستند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مهندس گفت:

   اقای دکی بزرگترین چاپلوس شهر توو … جنابعالی میباشد. مرد مان گرمی خیلی باشرف وبا شخصیت هستند شما مردم گرمی را نمی شناسید چون شما با گاووگوسفند های مردم سر کار دارید نه باخودشون

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محله صاحبزمانلو گفت:

   بله اقای دکی مثل شماهاگرمی راخراب کردین برای اینکه داداشت اخراجی بود به درد این نظام نمی خورد اورد سرکار اون حاجی ولی تان وخودت هم توکشتارگاه معاینه نکرده گوشتها راتحویل مردم میدهید بایدهم از ولی اسواعیلی طرفداری کنی بدرود

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. سید موران FINLAND گفت:

  باز خدا پدر حاج ولی را بیامرزد اسم گرمی را مطرح میکند دیگران که خبری از آنها نیست؟ واقعا جایگاه هیات رییسه و سخنگوی مفت از دست نه تنها گرمی بلکه از دست استان اردبیل رفت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. فرهاد FINLAND گفت:

  عجب کاری میکند این اسماعیلی و عجب برنامه ریزی دقیق کاری میکند هر ماه تیتر سایتهای محلی و ملی میش.د. خدا بخیر کند سال بعد عجب انتخاباتی خواهد شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید