احداث مسیر پیاده روی از داش دیبی تا رمضانلو در بخش مرکزی

آزادلو : بخشدار مرکزی گرمی از لزوم احیای صنعت گردشگری در برخی از مناطق و روستاهای گردشگرپذیر این شهرستان خبرداد.

حسن ندائی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان گرمی لازم است صنعت گردشگری در روستاها و نقاط گردشگر پذیر این شهرستان احیا شود.

وی از ایجاد مسیر پیاده‌روی از روستای داش‌دیبی تا منطقه گردشگری رمضانلو خبر داد و افزود: داش‌دیبی و رمضانلو هر دو با فاصله کم از مناطق مهم گردشگری شهرستان هستند که در نظر داریم با ایجاد مسیر پیاده‌روی مابین آن‌ها زمینه رونق گردشگری آن‌ها را فراهم کنیم.

بخشدار مرکزی گرمی با بیان اینکه زیرساخت‌های گردشگری در روستای داش‌دیبی فراهم شده است، ادامه داد: با دستور فرمانداری و با همکاری بنیاد مسکن و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین از محل اعتبارات دهیاری گام‌های خوبی برای حل مشکلات این منطقه انجام شده است.

ندایی بیان کرد: در این بخش سه روستای تولیر، قوزلو و داش‌دیبی به عنوان روستاهای نمونه و هدف گردشگری انتخاب شده‌اند که با تزریق اعتبارات ملی مخصوص توسعه این روستاها حرکت‌های خوبی برای توسعه آن‌ها برنامه‌ریزی شده و علاوه بر آن ها در روستاهای تنگ و گیلارلو نیز در صورت تخصیص اعتبار فضا برای توسعه گردشگری وجود دارد.

وی به خدمات اجرا شده در حوزه راهسازی بخش مرکزی اشاره کرد و گفت: راه بسیاری از روستاهای بخش مرکزی گرمی شن‌ریزی، زیرسازی و تعدادی نیز آسفالت‌ریزی شده و عموما در بخش راه‌های مواصلاتی این بخش مشکل خاصی وجود ندارد.

بخشدار مرکزی گرمی در رابطه با سالن‌های ورزشی دیزج  و انی اضافه کرد: این سالن‌ها با پشرفت فیزیکی مناسب به علت نبود اعتبار به حال خود رها شده است اما با نشست‌هایی که با مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین توجه نماینده محترم شهرستان، تلاش برای تکمیل سریع پروژه داریم.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. فرخ فرخ زاده گفت:

    با سلام ضرورت پیشرفت اقتصادی و اجتماعی در جامعه یا به عبارتی در شهرستان محروم و مظلوم گرمی شناخت پتانسیل و موقعیت های توسعه ای می باشد وهمت مسئولان در اجرای برنامه هایی از این دست را می طلبد دیر شده ولی باز هم نمی شه دست روی دست گذاشت.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید