احزاب بجای مسائل سیاسی به پیشرفت کشور کمک کنند

Image result for ‫صفری گرمی‬‎

آزادلو : امام جمعه شهرستان گرمی گفت: احزاب سیاسی کشور بجای مسائل سیاسی به پیشرفت کشور کمک کنند.

حجت‌الاسلام یدالله صفری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گرمی اظهار کرد: برخی اغتشاشات پیش آمده در کشور مسیر صحیحی برای اعلام مشکلات نیست و گلایه‌کنندگان باید با مسیر درست قانونی اقدام کنند تا بجای برخورد پاسخ درخوری دریافت کنند.

وی با بیان اینکه نیروهای نظامی و انتظامی با صبوری بر مشکلات پیش آمده غلبه کردند، افزود: از سوی دیگر باید دولت صدای مردم معترض را شنیده و برای حل مشکلات اقتصادی و رفاه عمومی برنامه‌ریزی کند و در این صورت قطعا برخی گله‌مندی ها از میان برداشته خواهد شد.

امام جمعه شهرستان گرمی در رابطه برخی فعالان و احزاب سیاسی کشور بیان کرد: احزاب سیاسی که اکنون برای پیشبرد اهداف خود با سرکوب یکدیگر تلاش می‌کنند، باید وقت و انرژی خود را صرف توسعه کشور بکنند.

وی با تبریک ۸ اسفند روز تربیت اسلامی تصریح کرد: مربیان، آموزگاران و مبلغان اگر تربیت صحیح اسلامی را در جامعه رواج دهند، در آن جامعه عدالت اصولی را شاهد خواهیم بود که دست یابی به آن تقویت زیربنای ساختار جامعه است.

خطیب جمعه گرمی با تاکید بر لزوم دستگیری از دست مومنان تهدیست گفت: حمایت از هم نوع یکی از بزرگترین درس‌هایی است که معصومین و پیامبران بارها به آن تاکید داشته و در کتاب‌های آسمانی به آن مکررا اشاره شده و باید در سرلوحه زندگی همه ما قرار گیرد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. ناشناس ROMANIA گفت:

    درجامعه مامسیر قانونی مطالبه گری وجود ندارددیدار بامسولین محلی حتی درخودگرمی ازروی طایفه گرایی است بااین وضعیت مردم مشکلاتشان راچطور به مسولین رده بالاانتقال دهندافراد ضعیف وفقیر که توانایی خرید تخم مرغ راندارند باکدام روحیه وجرات می توانند دست به قانون شکنی بزنندمشکلات اقتصادی بهانه است باید موضوع ریشه یابی شود

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید