اختصاص ۱ میلیاد و ۴۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به مددجویان گرمی

آزادلو : مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گرمی مغان از اختصاص ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض ساخت مسکن به مددجویان این شهرستان خبر داد.

محمدعلی رحیمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بنیاد مسکن شهرستان گرمی مغان رتبه نخست استانی اعطای کمک بلاعوض به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد را دارد.

وی با بیان اینکه سالجاری ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به مددجویان اعطاء شده است، افزود: این تسهیلات به صورت بلاعوض حسب اولویت با پیشنهاد کمیته امداد شهرستان گرمی در اختیار مددجویان نیازمند قرار گرفته است.

مدیر بنیاد مسکن گرمی مغان بیان کرد: این بنیاد حسب وظیفه ذاتی خود در حمایت از روستائیان آمادگی هرگونه همکاری در خصوص عقد تفاهمنامه برای مسکن‌دار نمودن مددجویان شهرستان با اعطای کمک بلاعوض و تسهیلات مرتبط را دارد.

وی از برنامه‌ریزی برای اجرای ۲۰۰ واحد مسکونی مددجویی خبر داد و افزود: بنیاد مسکن شهرستان گرمی مغان با همکاری دستگاه‌های مرتبط از تمام ظرفیت خود جهت رفع محرومیت از روستاهای منطقه استفاده می‌کند.

صمداله سعیدی ‏ رئیس کمیته امداد امام خمینی ره گرمی مغان نیز در این زمینه به خبرنگار فارس در اردبیل گفت: تلاش‌های بنیاد مسکن جهت اعطای کمک‌های بلاعوض قابل تقدیر بوده و برای رفع محرومیت‌ها حائز اهمیت است.

وی افزود: تعامل کمیته امداد با بنیاد مسکن و سایر دستگاه‌های خدمت رسان جهت محرومیت‌زدایی تاکنون مثبت بوده و حرکت‌های خوبی نیز انجام شده و ادامه این روند در اولویت کاری قرار دارد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید