اردبیل استان برتر در استفاده از آب خام در فضای سبز شهری

آزادلو : استاندار اردبیل گفت: اردبیل در راستای گسترش فضای سبز با استفاده از آب خام جزء سه استان برتر کشور محسوب می‌شود.

اکبر بهنام‌جو شامگاه سه‌شنبه در جریان بازدید از مرکز تولید گل و گیاه شهرداری اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: باتوجه به اینکه استان اردبیل یکی از استان‌های مستعد گردشگری محسوب می‌شود، ضروری است به توسعه فضای سبز، گل‌کاری و زیباسازی آن توجه ویژه‌ای شود.

وی با قدردانی از تلاش خستگی ناپذیر مجموعه شهرداری اردبیل در ارتباط با گسترش فضای سبز، گفت: شهر اردبیل در راستای گسترش فضای سبز در بحث استفاده از آب خام جزء سه استان برتر محسوب می‌شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه استانداری اردبیل همگام با شهرداری در توسعه فضای سبز پیش خواهد رفت، توضیح داد: در این راستا حمایت همه جانبه خود را از شهرداری اردبیل اعلام کرده و در کنار این سازمان در راستای پیشبرد اهداف گام برخواهیم داشت.

وی اقدامات مرکز تولید گل و گیاه شهرداری اردبیل را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: تلاش کارکنان و کارگران این مجموعه قابل تقدیر است.

بهنام‌جو به انجام حمایت‌های مالی در جهت پیشبرد اهداف شهرداری اردبیل در جهت گسترش فضای سبز اشاره کرد و گفت: نه تنها در شهر اردبیل بلکه در سایر شهرستان‌های استان نیز این حمایت مالی در دستور کار قرار خواهد گرفت تا با توجه به نیازمندی‌های موجود اقدامات لازم در اسرع وقت انجام پذیرد.

وی با بیان اینکه توسعه فضای سبز از مطالبات مهم مردم است، یادآور شد: در راستای توسعه فضای سبز استانداری اردبیل با همکاری و تعامل شهرداری برنامه‌های خود را پیش خواهد برد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. یوسف زاده گفت:

    همواره نکات مثبت رانباید برجسته کرد واز نقایص کارشهرداری وسایر دستگاهها غافل شد فکروذکر تمام کارکنان وکارگران شهرداری توسعه وبهسازی اطراف شورابیله اونم به خاطر اینکه به به وچه چه گردشگران وتوریستها رادررسانه ها بشنوند درهمین مجاورت شورابیل (شهرک کوثر ، دادگستری ،۵آذر به جهت فقدان کارگر شهرداری وعدم خدمات رسانی مناسب مردم زباله های منزلشان را تاسرخیابان یامیدان پشت صندوق ماشین گذاشته وجای مناسبی جهت انداختن آن پیدا نمی کنند گهگاهی تامرکز شهر زباله ها را باخودشان برده اندخدمات شهرداری راباید کل ساکنین شهر ببینند ولذت ببرند نه اینکه خدمات دهی درانحصار شهرک های اعیان نشین یا مکانهای تفریحی وگردشگری باشد بالاخره عوارض شهری و…..تمامی مردم اردبیل پرداخت می کنند نه افراد خاص وگردشگران موقتی ، انصاف هم چیز خوبی است

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید