اردبیل رسماً وارد فضای انتخابات شد/نصیری رئیس ستاد انتخابات استان

Image result for ‫انتخابات‬‎

آزادلو : استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه‌ای، رئیس، دبیر، اعضاء و روسای کمیته‌های ۶گانه ستاد انتخابات استان را در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

استاندار اردبیل با صدور حکمی ناصر نصیری را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان و ماریا موسوی را نیز با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات استان در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

براساس این احکام اقبال عباسی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته مالی و پشتیبانی، تقی صاحب‌الزمانی، مشاور استاندار و مدیرکل حراست با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حراست و استعلامات و فرهاد عظیمی، مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته اطلاع رسانی منصوب شدند.

براساس این احکام استاندار اردبیل مرتضی مسایلی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی، هوشنگ شهبازی، مدیرکل امور امنیتی و انتظامی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته امنیتی و حسین بشیری، معاون فناوری اطلاعات و امنیت شبکه مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

استاندار اردبیل در احکام انتصاب اعضای ستاد اظهار امیدواری کرده است: در سالی که به نام” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” مزین گردیده است، با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت یازدهم، با هماهنگی رئیس ستاد انتخابات استان، ضمن بهره گیری از تمامی امکانات استان و همکاری دستگاههای مربوطه با رعایت اصل امانتداری و با صیانت از آرای مردم در زمینه تمهید مقدمات و برگزاری انتخاباتی با شکوه، موفق و موید باشید.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.

 

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید