اردوی کاراته‌کاهای منتخب استان اردبیل در گرمی آغاز شد

آزادلو : مربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: اردوی کاراته‌کاهای منتخب استان اردبیل به میزبانی شهرستان گرمی در رده‌های سنی مختلف آغاز شد.

سمانه خوش‌قدم، امروز در اردوی آماده‌سازی کاراته‌کاهای استان اردبیل در شهرستان گرمی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: توجه به استعدادهای ورزشی در استان‌های مختلف کشور زمینه رشد و شناسایی استعدادهای جدیدی را فراهم می‌کند و لازم است بر روی این موضوع در فدراسیون کاراته و هیأت‌های استانی توجه ویژه انجام شود.

وی افزود: دومین مرحله از اردوی آماده‌سازی کاراته‌کاهای بانوی استان اردبیل با حضور کادر فنی تیم ملی در شهرستان گرمی آغاز گردیده و ورزشکاران از نقاط مختلف استان زیر نظر مربیان تمرینات آماده‌سازی خود را برگزار می‌کنند.

مربی تیم ملی کاراته بانوان اظهار کرد: در این اردو ورزشکاران در رده‌های سنی مختلفی مراحل آماده‌سازی خود را برگزار می‌کنند و با افزایش برگزاری چنین برنامه‌ها و فعالیت‌های تمرینی علاوه بر کسب تجربه، انگیزه و مهارت‌های فنی ورزشکاران نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

خوش‌قدم در مورد زمان پایان این اردو یادآور شد: اردوی آماده‌سازی کاراته‌کاهای استان اردبیل با حضور ورزشکاران منتخب در سالن ورزشی حجاب شهرستان گرمی آغاز گردیده و به مدت سه روز در این شهرستان به طول خواهد انجامید.

وی با اشاره به اهداف برگزاری چنین برنامه‌هایی، یادآور شد: آشنایی با تکنیک‌های جدید و افزایش سرعت عمل بازیکنان در حین انجام فنون از جمله مهمترین برنامه‌های مدنظر گرفته شده در اردوی آماده‌سازی گرمی است./فارس

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید