از آب گل آلود ماهی نگیریم؟!

Image result for ‫علی قاسمیان گرمی‬‎

آزادلو : حضور یک روزه استاندار اردبیل برای بازدید از پروژه های مختلف شهرستان گرمی و افتتاح جایگاه سوخت انگوت و یک مجتمع باغی ۴ هکتاری پسته یکی از موضوعاتی است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

موضوع نخستی که باید به آن پرداخته شود سفرهای بدون عایدی مناسب استاندار به این شهرستان است که به یک داستان تکراری تبدیل شده است. حضور در شهرستان، بازدید از پروژه های مهم و بازگشت متد کاری استاندار در چند بار حضور خود در گرمی بوده است.

در سفر امروز از سد تازه کند انگوت، شیرآلات قهرمان و مجتمع فرهنگی هنری گرمی مغان بازدید و جایگاه سوخت شهر انگوت، مجتمع ۴ هکتاری باغات پسته کوراماللو انگوت افتتاح شد.

بی پرده باید گفت افتتاح جایگاه سوخت انگوت که دولت هیچ نقشی جز کاغذبازی و ارائه مجوز در روند احداث آن نداشته است، طبیعتا نمی تواند موضوع مهمی برای حضور استاندار در این شهرستان باشد.

باغ ۴ هکتاری پسته هم که تنها شامل ۲۴ میلیون تومان کمک بلاعوض دولت بوده است، گرچه باید در مقیاس بزرگتری جهت افتتاح بدست استاندار مهیا می شد، اما اگر منصفانه به قضیه بنگریم حضور و تشویق استاندار جهت رونق کشت این محصول حرکت درست و خوبی بود.

بازدید از مجتمع فرهنگی هنری گرمی هم که به یک عادت برای مدیران استانی هنگام حضور در گرمی تبدیل شده است. پروژه ای که بیش از ۹۵ پیشرفت داشته و هربار قسمت کوچکی از نواقصات جزئی آن تکمیل و مورد بازدید دولتی های استان اردبیل قرار می گیرد.

همچنین باید گفت قهرمان، قهرمان وطن پرستی و نماد عشق به وطن مادری است و نباید بازیچه دست قرار گیرد. این کارخانه که باید پیش از این ها شاهد افتتاح آن بودیم، اکنون به جولانگاه بازدید های مسئولان مختلف کشوری و استانی تبدیل شده است.

فقط مانده ام اگر سدهای در حال احداث شهرستان نبود، مقامات مسئول استانی و کشوری وقتی به این شهرستان سفر می کردند چه برای گفتن پیدا می کردند؟!

 • علی قاسمیان کردلر

نظر شما چیست؟

۸ نظر

 1. شهروند گفت:

  دقیقا، سهم گرمی از عمران و آبادانی واقعا چه بوده و هست چرا اینقدر روز به روز شاهد پسرفتیم بجای پیشرفت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. حامد مغان GERMANY گفت:

  بی لایک اقایـ قاسیمان واقعا خدایی زدی به هدف
  استاندار اردبیل بیشترین سغرهارو به شهرهای پارس اباد و گرمی داره ولی سفرهای بی معنی
  تو پارس اباد که بیمارستان و فرودگاه رو جولانگاه خودشون کردنند که هر دوشون چن سالی میشه پیشرفت کاریشون در ۹۵درصدی مونده و گه گاهی میاد یه بلفی میزنه میره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ممد2 ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  یه ذره از وضعیت غوغای شهر بگو / میرزاده موران را به نمین وصل می کرد / موران – نمین – گیلان سوار شو جا نمونی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. فرحون گفت:

  سلام قاسمیان بخداگرمی اگر نامی دردلها دارد فقط ازآوازه توست سریلند باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. قباد گفت:

  باسلام خدمت جناب قاسمیان ضربالمثل که نه بلکه شاید واقعی باشد قدیمها میگن یک نفریک گاونرفروشی داشته میاورده بازار بفروشه رسم خریدهم اینکه خریدار به دندانهای گاو باید نگاه میکرده که وضیعت اش چطوره پیره یاجوان. این گاو بدبخت اینقدرلبهایش را بالاپائین کشیده بودند ونمی خریدند بیچاره دیگرعادت کرده بوده که هرکس بیاید طرفش خودش دندانهایش را نشان میداده سفراستانی استاندار محترم وبازدیدازکارخانه شیرآلات قهرمان هم نه تمام میشه و نه به بهره برداری میرسه هرکس هم بیاید میره اونجا تعدادسوله هارامی شماره ازبس رفتند سوله هاراشمردنددیگر همه به اون کارخانه بااون عظمت دیگرتواخبارهم نگاه نمیکند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. سوگند GERMANY گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  جناب استاندار با تکرر بازدید ها امیدوارند که توهم پیشرفت پروژه ها رو در گرمى ملکه ذهن اهالى فهیم گرمى کنند دریغ از اینکه مردم گرمى شاید در سکوت نظاره گر رفتارهاى دولتمردان باشند امااین سکوت هیچ گاه علامت رضا نبوده است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ماهان گفت:

  جناب قاسمیان واقعا شیری که خوردین حلالتان باشد. بهتون افتخار میکنیم. قلمتان استوار

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   آقای قاسمیان دستت طلا واقعا مطالبی مینویسی که عرضه و جرات خیلی زیادی میخواد
   در مورد استاندار و مسئولین دیگه که میان گرمی واقعا حرف راستو گفتی از حضور این آقایان چه نفعی عاید گرمی مظلوم شده جز اینکه حضورشون منتی شده بر سر ما چرا در این سفرها و بارزدیدها بودجه ای مناسب در نظر نمیگیرن برای پروژهای مهم شهرستان تا گره ای از مشگلات شهرستان باز کن؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید