از شورای عالی انقلاب فرهنگی گله‌مند هستم/ تسلیم سند ۲۰۳۰ نمی شویم

آزادلو : رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو نخواهد شد، گفتند: بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مند هستم. آنها باید مراقبت می کردند.

http://media.mehrnews.com/d/2017/04/30/3/2445237.jpg

به مناسبت هفته‌ معلم، جمعی از معلمان، فرهنگیان و دانشجویان دانشگاه‌ فرهنگیان، صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار  کردند.

رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند: جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو نخواهد شد. این سند ۲۰۳۰ یونسکو و از این‌ قبیل، چیزهایی نیست که جمهوری اسلامی بتواند زیر اینها شانه قرار بدهد و تسلیم شود.

ایشان ادامه دادند: به چه مناسبت یک مجموعه‌ی به‌اصطلاح بین‌المللی که قطعاً تحت نفوذ قدرت‌های دنیاست، این حق را داشته باشه که برای ملتهای دنیا با فرهنگهای مختلف، تکلیف مشخص کند؟

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: اصل کار غلط است. اینکه ما برویم سندی را امضا کنیم و بعد هم بیایم بی‌سروصدا آن را اجرا کنیم؛ نخیر! مطلقاً مجاز نیست؛ ما اعلام کردیم.

ایشان افزودند: بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مند هستم. آنها باید مراقبت می کردند و نباید می گذاشتند که کار به اینجا بکشد که ما بیاییم و جلوی این کار را بگیریم. اینجا جمهوری اسلامی است.

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه با بیان اینکه اگر حضور مردم باشد، دشمن هیچ غلطی نمیتواند بکند، تاکید کردند: اگر می خواهید این احساس و عظمت و مصونیت باقی بماند برای ما، باید در انتخابات شرکت کنید.

ایشان خاطرنشان کردند: اگر میخواهید نظام جمهوری اسلامی اقتدار خودش را در چشم جهانیان -چه دشمن چه دوست- حفظ بکند باید شرکت کنید ؛ حضور در انتخابات، حفظ اقتدار و اُبهت و مصونیت کشور است.

رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: مهم نیست به چه کسی رأی میدهیم. مهم این است که همه بیایند و باشند. نشان بدهند که حاضرند از اسلام و جمهوری اسلامی دفاع کنند ؛ اگر چنانچه این همت و اراده با همین شدت و ابهتی که وجود دارد ادامه پیدا کند، دشمن هرگز هیچ غلطی در مقابل کشور نخواهد توانست بکند.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: آنچه برای اداره و حفظ و منافع ملت به‌صورت فوری و فوتی لازم است، حضور مردم است. حضور مردم است که گره گشاست. حضور مردم است که دشمنان را از هیبت جمهوری اسلامی می ترساند.

ایشان افزودند: جمهوری اسلامی در چشم دشمنانش هیبت دارد؛ این هیبت ناشی از امثال حقیر است؟ ابداً؛ این ناشی از مردم و حضور مردمی است. ناشی از عواطف و احساسات مردمی است. من این را میگویم. نیایند حرفی را که بنده به صراحت بیان کردم تحریف کنند و بگویند مراد فلانی این است که حضور مردم دولتی را سر کار می‌آورد، که آن دولت!  نه آقا؛ دولت ها تأثیری ندارند.

رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: یادتان رفته در دهه‌ هفتاد؟ یکی از دولتهای اروپایی رئیس‌جمهور ما را متهم کرد و به دادگاه احضار کرد؟ با آنکه با آن دولت اظهار دوستی میشد و مرتب نامه نگاری میشد. همان دولت رئیس‌جمهور ما را احضار کرد؛ تو دهنش زدیم که عقب نشست. اگر تو دهنش نمی زدیم عقب نمی‌نشست.

حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: دشمن، دشمن است. این دولت و آن دولت ندارد. دشمن اگر بتواند زهرش را میریزد. ملاحظه هیچکس هم نمی کند. ملاحظه لفاظی و زبان‌بازی و موضع‌گیری سیاسی را هم نمی کند. آن چیزی که مانع دشمنی میشود ترس از حضور مردم است. چون می ترسد یک کشور هشتاد میلیونی جلویش بایستد.

ادامه دارد…

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید