از چهره های جدید تا مثلث نهایی انتخابات مجلس گرمی

آزادلو : با نزدیکی به ایام انتخابات، موج تبلیغات گسترده و رقابت سخت و نفس گیر انتخاباتی میان کاندیداها روز به روز بیشتر می شود. گرچه از ماه های گذشته برخی از کاندیداهای فعلی سعی بر جذب رأی داشتند، اما در روزهای اخیر بیشتر شاهد حضور کاندیداها در اماکن عمومی و مجالس هستیم.

افزایش آگاهی مردم در رابطه با انتخاب کاندیدای اصلح و البته جلب مشارکت عمومی برای حضور در پای صندوق ها از وظایف هر رسانه ای است. از این رو آزادلو نیز به تبع وظیفه ذاتی خود به صورت اجمالی کاندیداهای مطرح و وضعیت انتخابات را بررسی می کند. اسامی بر حسب حروف الفبا نوشته شده است:

ولی اسماعیلی/ نماینده دور قبل مردم مغان در مجلس شورای اسلامی و کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان از حوزه گرمی در انتخابات دهم. فیروز احمدی و در سه دوره اخیر ولی اسماعیلی همیشه یک پای ثابت فینال انتخابات محسوب می شوند. طبق شنیده ها وی از تعامل ویژه خود با دولتی ها سخن می گوید. اسماعیلی به عنوان تنها کاندیدای مطرح از بخش انگوت است که همیشه آرای نسبتا بالایی از این بخش کسب می کند. وی از معدود کاندیداهایی است که طرفدارانش تحت هیچ شرایطی پشت وی را خالی نمی کنند و البته این دوره نیز با تلاشی دوچندان و برنامه ای مدون وارد میدان انتخاباتی شده اند. «علی علی» و پس از آن «یا علی» شعار انتخاباتی اسماعیلی در انتخابات است.

نادر بهاری/ وی یکی از نیروهای معتدل و از چهره های جدید و پدیده انتخابات پیش رو محسوب می شود. وی سابقه تدوین برنامه توسعه شهری تهران را در پرونده خود داشته و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد گرمی است. بهاری از معدود نیروهای اعتدال گرا و اصلاح طلب میانه رو در شهرستان محسوب می شود که در صورت عدم تأیید صلاحیت ناصر نصیری در روزهای پیش رو، احتمال انتخاب وی به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان از شهرستان وجود دارد. بهاری با توجه به اینکه خادم حرم مطهر در مشهد مقدس است، شعار انتخاباتی خود را «یا رضا (ع)» انتخاب کرده است.

حمید بهاری/ وی به عنوان چهره مذهبی شهرستان شناخته می شود که بیشتر تمایل اصولگرایی دارد. بهاری در دوره گذشته انتخابات نیز شرکت کرده بود که در روزهای پایانی از گردونه رقابت انتخاباتی کنار کشید.

اصغر تقی زاده/ کاندیدای از منطقه انگوت که در مرحله هیأت نظارت استان احراز صلاحیت نشد.

یعثوب خداداد/ پای ثابت انتخابات مجلس شهرستان گرمی که بیشتر مردم وی را به دلیل خوش رویی می شناسند. دکتر خداداد از خطه بخش موران با عنوان کاندیدای مستقل در این دور و دوره های گذشته وارد میدان انتخاباتی شده است.

هاجر رستمی/ نخستین کاندیدای زن از حوزه انتخابی گرمی که تمایلات سیاسی به سوی میرناصر سیدی کاندیدای دیگر مجلس دارد. وی در همه مجالس و اماکن عمومی و در هنگام انتشار بیانیه همراه دکتر سیدی بوده و احتمال کناره گیری رستمی به سمت این کاندیدا زیاد است.

میرناصر سیدی/ یکی از چهره  های جدید انتخاباتی که به جرأت می توان گفت بیشتر و قبلتر از سایرین برنامه های تبلیغی خود را پیش برده است. وی اصالتا اهل روستای آزادلو بوده و از چهره های نزدیک به شاخه اعتدال معرفی می شود. سیدی با توجه به سابقه فعالیت اقتصادی کشاورزی خود در منطقه یکی از چهره های شناخته شده در انتخابات است که نقش تعیین کننده ای در نتیجه انتخابات خواهد داشت. شعار انتخاباتی سیدی «یا رزاق» است.

علی شاهماری/ کاندیدایی از منطقه برزند انگوت که دو روز مانده به اعلام صلاحیت ها، از گردونه انتخابات کنار کشید.

مهدی صدیقی/ وی یکی دیگر از چهره های جدید انتخاباتی گرمی محسوب می شود که بنا به اقداماتی که برای انتخابات انجام داده، تا آخر خواهد ماند. وی تفکرات منتقدانه به وضعیت فعلی گرمی داشته و با شعار «یا قمر بنی هاشم» پا به میدان انتخابات گذاشته است.

محمود علایی/ کاندیدایی از طایفه مددلو که دو روز مانده به اعلام صلاحیت ها از سوی هیات نظارت استان انصراف داد.

جبار علایی/ وی یکی دیگر از کاندیداهای اهل بخش موران است که خود را کاندیدای مستقل انتخابات معرفی کرده است. علایی حمایت از جوانان را یکی از برنامه های اصلی خود در شبکه  های اجتماعی عنوان کرده است.

علیرضا قهرمانی/ کاندیدایی از شهر گرمی که نتوانست از فیلتر هیأت نظارت استان عبور کند. «یا حق» شعار انتخاباتی قهرمانی است.

فریدون محبوبی/ دیگر کاندیدای انتخابات گرمی اهل بخش انگوت است که نظر هیأت نظارت مانع ادامه فعالیت انتخاباتی وی شد.

قاسم محمدی/ وی نیز از چهره های جدید انتخاباتی گرمی است که تشابه اسمی با نماینده سابق اردبیل در مجلس دارد. وی معتقد به انتخاباتی کم هزینه است.

میرقسمت موسوی/ پای ثابت انتخابات که همیشه در مربع نهایی انتخابات قرار دارد. وی تنهایی فردی است که دو بار منتخب مردم گرمی برای ورود به بهارستان بوده و کسی نیست که وی را نشناسد. موسوی دور گذشته با اتحاد چند طیف بزرگ سیاسی توانست خود را به مجلس شورای اسلامی برساند، اما این دوره بنا به گفته های محافل و با توجه به اینکه نتوانست پرونده منطقه آزاد را به پایان برساند، شاید بدترین دوره انتخاباتی برای موسوی باشد. بیشتر سیاسیون بر این باورند بزرگترین ضعف موسوی در این چهار سال این است که نتوانست اتحاد بزرگی که ایجاد کرده بود نگه دارد. اما با این حال برنامه ریزی های موسوی و نزدیکانش برای انتخابات آتی همچنان خودنمایی نکرده است. وی دور قبل کاندیدای شاخه اصولگرایی بود و تفکرات اصولگرایی میانه رو را دارد. گرچه این دور به احتمال قوی کاندیدای مستقل خواهد بود.

سیدحمایت میرزاده/ کاندیدایی مطرح و یک پای ثابت فینال که در دور گذشته با اختلاف آرای کمتر از دو هزار نتوانست به بهارستان راه پیدا کند. میرزاده دور گذشته با عنوان پدیده انتخابات و با اینکه برای اولین بار شرکت کرده بود، آرای بسیاری خوبی توانست کسب کند. وی همچون دور گذشته با عنوان کاندیدای مستقل و فراجناحی وارد میدان شده و همچنان یک رقیب سرسخت برای کهنه کاران انتخاباتی گرمی محسوب می شود. این در حالی است که به اعتقاد بسیاری از میرزاده در مثلث نهایی انتخابات قرار دارد و اطرافیان وی با قدرتی دوچندان برای انتخابات این دوره در تلاش هستند. شعار انتخاباتی میرزاده «یا الله» است.

لطف اله نامور/ کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه گرمی است که فعالیت انتخاباتی آنچنانی از وی دیده نمی شود.

ناصر نصیری/ معادله اصلی و مجهول انتخابات است که خیلی ها هنوز منتظر وی هستند. گرچه وی نتوانست از فیلتر هیأت نظارت استان اردبیل عبور کند، اما همچنان سعی بر تأیید صلاحیت خود از سوی شورای نگهبان را دارد. وی به عنوان نماینده سابق مردم گرمی در مجلس و یکی از چهره های نزدیک به دولت، در صورت تأیید صلاحیتش مطمئنا یک پای نهایی فینال انتخابات گرمی خواهد بود. چندی پیش نصیری با انتشار بیانه ای در زمینه انتخابات دور گذشته و دلایل رد صلاحیتش موشکافی کرد، اما با این حال بازهم صلاحیتش تأیید نشد که البته طرفداران وی همچنان منتظر روزهای باقی مانده بررسی اعتراض کاندیداها هستند. «توکلت علی الله» شعار انتخاباتی ناصر نصیری از ابتدای ورود به عرصه انتخاباتی است.

http://uupload.ir/files/xtxp_334319_947.jpg

نظر شما چیست؟

۱۸۲ نظر

 1. علی ب گفت:

  هم شهرستانی های عزیز خواهشن بدون توجه به هیچ وعده و قولی به نماینده شایسته از نظر خودتان رای بدهید متاسفانه عده‌ای از نزدیکان تمام نماینده ها بدلیل وعده های کار استخدام و کمک های دیگر، آقایان را مجاب جمع آوری رای برای خود کرده اند اما باید دقت کنیم که نماینده باید به مشکلات کلی و مهم منطقه و کل مردم رسیدگی کند و پیشرفت کلی منطقه به نفع همه مردم منطقه است لطفا به شخص شایسته رای بدهید با تشکر.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. صمدی ROMANIA گفت:

  اقای محترمی که اهل خدمت کردن هستی فرقی نمی کندانگوت خدمت کنی یاگرمی اگه اقای میرزاده شمارامیاورد گرمی ادم خوبی بودای که دستش درد نکنه این کارنکرداگه میاوردگرمی می گفتی من فرماندار میشم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. امیرحسین GERMANY گفت:

  موسوی به نفع حاجی بهاری کنارکشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. بیچاره گرمی گفت:

  آهای مردم به گووووووش باااااااااشید رای فروشم رای فرووووووش یک خرجون رای آوردم سر بازار عشق هرکس هرچه قدر بره بالا با قیمت مناسب بهتر خواهد بیاید جلوووووووو بگو یاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس گفت:

  هه نینگ…اینا نظردادن نیس دارین پی همدیگرو درمیارین…من گفتم بازم میگم دکتر بهاری مرد اوغلودی گرمینین درد اوغلو…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. 1111111 گفت:

  نماینده این دوره حتما اقای اسماعیلی هستن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. اکبرمیگه ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  انشاء الله مردم گرمی درانتخاب نماینده اصله پیروز میدان خواهند بود وروزهشتم اسفند ثابت خواهند کرد چه کسی نماینده این مردم باشند وهمشریان محترم لطفا حرمت واحترام یکدیگر را نگه دارید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. یا امام رضا گفت:

  فقط دکتر نادر بهاری پدیده ی انتخابات شهرستان گرمی و حماسه افرین تاریخ انتخابات
  درود بر دکتر بهاری
  یا امام رضاااا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ناشناس گفت:

  فراجناحی بودن رو کاندیدایی مطرح میکنه که جو حاکم بر انتخابات که در حال حاضر به نفع اصلاح طلب و اعتدال هس رو به ضرر خود میبینه. از جمله کاندیداهایی که در حال حاضر خود را چنین شمردن. در حالی که حمایت علنی از آقای م.ق کاندیدای اصولگرای ریاست جمهوری کرده اند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. رضایی گفت:

  سلام این دوره انتخابات امید بر دلهای جوانان و مردم گرمی را باز کرده و نوید و سر اغاز فصل نو از توسعه و ابادانی گرمی را شاهدیم البته اگر عده ای بد خواه سنگ اندازی نکنن و با گرفتن نوک حمله به سمت کاندیدای اصلح و مردمی و چهره شاخص این دوره با هدف تخریب وی و کم قلمداد نمودن رای بالای ایشان در صدد تنویر و پاک نمودن حافظه سیاسی مردم در جهت عملکرد ضعیف گذشته خود قصد اعوام فریبی را در سر دارند که البته مردم اگاه قول اینها را نخواهند خورد و با انتخاب کاندیدای اصلح و شایسته و مدیر و مدبر و فرزند خود شاهد جشن بزرگ مردم شهرستان گرمی و لبخند انان و شکوفایی و رشد و تو سعه شهرستان گرمی مغان خواهیم بود انشاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ناشناس ROMANIA گفت:

  باعرض سلام و ادب
  این نظرسنجیا بیشترشون دروغه از روی تعصب جاهلانس…اگه ی بار حرفای دکتر بهاریو بشنوین کاراشونو مشاهده کنین صداقتشونو تو بیانش پیدا میکنین…ماحق آمدیم و خداهم با حق اس…مان پول میدیم ن برنج ن مرغ …ما با علمو فرهنگ و سواد و برنامه ریزی اومدیم جلو…دکتر بدون هیچ ریاکاری اومده فقط بخاطرجوونا…اومده ب وطنش باراهبردای جالب گرمیرو نجات بده…من نه فامیلشم ..نه دوسشم نه آشناش..فقط خواسم بگم یخورده عاقلانه و منطقی فک کنیم..ب فرد کاربلد رای بدیم..یااااامام رضا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. کاربلد گفت:

  باند عقرب سهله باند اژدها هم تهمت بزنید و تخریب کنید!!! مطمئن باشید روز به روز به آرای استاد میرزاده اضافه می شود ما که شخصا دفعه ی قبل بنا به مصلحت منطفه به اقای موسوی رای داده بودیم که حدود ۱۰۰ رای داشتیم این دفعه فقط استاد میـــــــــــــــــــــــــــرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. سونیا ه گفت:

  با سلام . به نظر من باید به کسی رای داد که دلسوز شهر و مردم خودش باشد و با در نظر گرفتن اینکه منطقه مغان یکی از مناطق مهم و استراتژیکی کشور می باشد باید طرح ها و ایده هایی بلند مدت و توسعه گرانه در برنامه و راهکار نماینده محترم وجود داشته باشد و با بررسی دقیق می توان به وضوح دید که فقط شخص دکتر سیدی توانسه اند برنامه ها و تصمیمات خود را طی جلسات و سخنرانی هایشان به ما به خوبی القا کنند و ما ان را به خوبی درک کرده اییم پس بیایید با چشمانی باز به کسی که واقعا برای پیشرفت مغان عزیزما تلاش می کند رای دهیم. با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • هم وطن گفت:

   سونیاه جون چرا با این عجله بابا ۶ نماینده قبلی هم دلسوزی منطقه مغان را داشتند هر کدام چهار سال زحمت کشیدنددر۲۴سال نتوانستندکاری بیش برن شما می خواهید در ۴سال سیدی مغان را آباد کند کار سختی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. فرهنگی گفت:

  این دفعه مثل دفعه ی قبل نیست که شایعه کردند میرزاده رای ندارد مردم به سوی موسوی رفتند . این دفعه ۱۶ هزار قبلی + به اضافه ی ده هزار حساب کنید چند می شود ؟ تخریبگران محترم !!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   شتردرخواب بیند پنبه دانه پس بقیه کشکه فقط رای خودت راحساب کن یعنی اونا به اندازه تورای ندارن همش ازکیسه میرزاده برمیدارن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. گرمی ROMANIA گفت:

  با انتخاب دکتر نادر بهاری امیدی به آینده شهرمان داشته باشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. دلسوز گفت:

  با سلام.
  خواهشا باند عقرب گویان به جای تخریب یکدیگر، برنامه کاری از کاندیدای خود ارائه بدن.جریان باند عقرب رو برا ما توضیح بدین تا شفاف سازی شه به جای اینکه اذهان مردم رو تشویش کنین. ممنون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. حسین گفت:

  عذر میخام گفتم شاید ثپت نشده ممنون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. حسین گفت:

  با سلام به فردی رای بدهیم که باتقوا دانا شجاع مدیرومدبر ومهربان ودلسوز مردم باشد واگر ما به خاطر منافع شخصیمان به کسی رای بدهیم باخته ایم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. آراز گفت:

  از خدا بترسید.اینقدر تهمت نزنید.با آبروی اشخاص بازی نکنید که دارید آبروی خودتان را می برید.ضمنا خیلی ترس ورتان داشته چون می دانید دست به هر تخریبی بزنید دیگر نمی توانید جلوی سیل انبوه هواداران میرزاده را بگیرید.ایشان بدلیل لیاقت بابلایشات این دوره با بالاترین رای در طول ۴ دهه اخیر به حول قوه الهی به عنوان نماینده محبوب و کاردان راهی مجلس شورای اسلامی خواهند شد.لطفاانصاف داشته باشیدو تاییدنمایید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • الله بندیسی(s) گفت:

   به امید خدا یک سوم رای دوره قبلیشو نمیاره

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • جوک ROMANIA گفت:

   درجواب آراز:سیل نیست جوی آب بیگین بهتراست اولا هر کسی ابروی خودش را خودش میبره دومامیرزاده به مجلس نمیره بلکه میره تبریز

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • sadeg گفت:

    سلام به دوست عزیز آقای <>، اولاً بهتر است در جواب ها و کفتمانمان و تصمیم گیری هایمان منطقی و مودب باشیم که شخصیتمان زیرسوال نرود بعدش اینکه اگربه قول خودت جوی آب سیل نیست پس رفتن به مجلس و حامیت بر شهر با هرقیمتی حتی با تهمت های زشت به دیگری چیست؟ آیاجزء ترس و واهمه معنی دیگری دارد،آیا دلسوزی واقعی بدون ریاءیک شخصیت محترم به مردم شهرش که با احترام به درخواست خود مردم به انتخابات وارد شده و سابقه هیچ گونه تخلف و تقلب در انتخابات و حرف های نامربوط و دور از ادب به کاندیداهای انتخاباتی و وزیر محترم نداشته آبرویزی است یا نشان دهنده شخصیت با معرفت وی می باشد؟در هر حال خدابه مردم این شهر رحکم کند با افکارات و کارهای غیرمنطقی بعضی از کاندیداها و صرفدارانش.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • شهریار گفت:

     احسنت به جوابت sadegخوشم اومد متشکرم. یا الله.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • شهریار گفت:

     سلام و عرض ادب به تمامی حامیان گام حمایت و دوست عزیزم آقای صادق ، <> شعر استاد میرزاده به تمامی اهل آذربایجان جواب خوب و منطقی بود ولی میشد توصیه ای به این دوست عزیز مخالف بکنی که اگه انتقاد یا پیشنهادی نسبت به سید دارد در جلسه ایشان حاضر شود و سوالاتش را بپرسد.با تشکر

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   این دفعه مثل دفعه ی قبل نیست که شایعه کردند میرزاده رای ندارد مردم به سوی موسوی رفتند . این دفعه ۱۶ هزار قبلی + به اضافه ی ده هزار حساب کنید چند می شود ؟ تخریبگران محترم !!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. مردم گفت:

  لیست اخراجی های باند عقرب رو انتشار کنید………………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ناشناس گفت:

  ما را به چوب ورخت شبانی فریفته اند
  این گرگها سالهاست که با گله آشنایند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. دلسوز گفت:

  با سلام خدمت همشهریان عزیز.
  ابتدائا خدمت شما عرض کنم که بنده شهرستان گرمی ساکن نمیباشم و استان دیگری رای میدم.اما توجه شما را به چند نکته جلب می نمایم :
  شهرستان گرمی از چندین سال گذشته قربانی سیاسی کاری های افراد به ظاهر سیاسی و اما سیاست زده شده است. از انتصابات روسای ادارات گرفته تا استخدام های غیر قانونی و… . وعده وعید های هر یک از کاندیداها که اکثرشون بی برنامه هسن و قولهای شخصی به افراد میدهند هیچ گرهی از مشکلات گرمی نمیگشاید. مهاجرت بی سابقه از شهرستان گرمی، بیکاری و وضعیت نامناسب شهر حاکی از کارنامه کاندیداهای گذشته میباشد. ساکنین شهرستان اگر چندین شهر هم تراز و همسایه خودشون رو نصب العین خود قرار دهند متوجه اشتباه های خود در انتخاب خود در سالهای گذشته میشوند. هر چند برخی به خاطر منافع شخصی این واقعیت ها را کورکورانه و از روی تعصب نادیده بگیرند اما این ترجیح دادن منافع شخصی به منافع شهرستان و دیگران عاقبتی جز وضعیت الان گرمی ندارد. و طبق آیه قرآن سرنوشت قومی جز به دست خودشان تغییر نمی یابد. گرمی لزوما به کارخانه احتیاج ندارد که هر کاندیدایی در اول سخنرانی خود آن را مطرح میکند. و آن را وسیله ی تخریب کاندیدای دیگر قرار میدهد. الحاق منطقه آزاد مغان به ارس سریعتر جواب میداد و میتوانست بخشی از بیکاری منطقه را جبران کند که با بی تدبیری نمایندگان استان و باز ترجیح منافع شخصی به نتیجه ای نرسید.
  اکنون بهترین کار برای رشد و توسعه شهرستان استفاده از پتانسیل دامداری و کشاورزی و… هست. همچنان که شهرستان مشکین با نماینده توانمند خود، که طرح هایی را مطرح میکند که در مجلس به تصویب می رساند و مردم شهر را بهره مند از آن می نماید، از ابتدا به فکر کارخانه نبوده بلکه سعی در توسعه کارهایی سنتی شهرستان و گردشگری و توسعه بخش خصوصی (که با توجه به بودجه محدود شهرستان بهترین راه کار است) کرده اند. و الان قابل مقایسه با هیچ یک از شهرستان های استان حتی اردبیل نیست و پیشرفت بسیاری کرده اند.
  عزیزان با تمام احترامی که به کاندیداهای شهرستان دارم و قسم میخورم که عکس آقای سیدی رو تا چند هفته پیش ندیده بودم اما توانایی های ایشان را در زمینه باغداری و پرورش قارچ و… به عینه دیده بودم. شما را برای نجات شهرستان خود از دست سیاسی کاری ها و بیکاری به حمایت از آقای سیدی با هر جناحی که باشد توصیه می نمایم.
  قرار هم نیست که نماینده دکترای سیاسیو یا حقوق و… باشد همانطور که بسیاری از نمایندگان توانمند ادوار گذشته مجلس اینطور نبودند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • الله بندیسی(s) گفت:

   برادر من با قارچ کاشتنو و درخت کاشتن نماینده نمیشه!تو مجلس درخت و قارچ نمیدن اصلا کار آقای سیدی نیست ما همچون مدیری با لیاقت براشهرستان گرمی میخوآهیم که بره تو مجلس از حقوق شهرمون دفاع کنه!این دوره اصلح ترین مدیر دکتر نادربهاری هست (یاامام رضا)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. ایمان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  به شرفمان که اصلح ترین این دوره، دکتر نادر بهاری است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. هادی گفت:

  همه ی شما عزیزانی که سنگ نامزدهارو به سینه میزنین یا از اقوامشون هستین یا منتظرید طرفتون نماینده شه دست شمارم جایی بند کنه… هیشکدوم هم از روی دلسوزی به گرمی نمیگین فلانی صد درصد…

  خدا با حقه… ما که تا امروز خیری از نامزدها ندیدم همه هم فقط قبل رای اوردن ادعایه خوبی دارن…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. فرهنگی گفت:

  رای ما استاد میرزاده بالا ی ۲۰ هزار

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. آگاه گفت:

  سلام مردم بزرگوار گرمی کسی که گرمی رو سی سال هست با اخراج کارمندها ترک کرده هست رای ندیم.مردم عزیز کسیکه بخاطر قسم اعتقادات بدر رای میخواد عوام برستی هست. کسی که میگفت یک رای کمتر بیارم نمیام چرا اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محک گفت:

   آقای میرزاده تا چند ماه پیش هم قصدی برای ورود به انتخابات نداشتند، این مردم بودند که از استاد دعوت کردند بیایند به داد این شهر برسند،وایشون با مشورت علما و ریش سفیدان وارد این صحنه نمودند،حالا جناب به اصطلاح آگاه شما بگید چرا این همه از آمدن میرزاده دستپاچه شده اید؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • یی گفت:

    مردم نبود فقط یه نفر بود …. خودتون و خودشون هم میدونن

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • haniyeh گفت:

    خنده به سه زبان زنده ی دنیا:الخخخخ عربی
    خخخیشن انگلیسی
    خخخ فارسی
    این اقا اگه از شهرت باباش استفاده نمیکرد الان جز خانواده خودش رای بیشتری نمیگرفت…خانومای مسن گرمی میگن به خاطر جدش رای میدیم بهش وگرنه جدش مارو میگیره…دیدم که میگم…خداییش حرف شمام خیلی باحال بود…مردم دعوت کردن؟؟؟خخخخخ

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • شهریار گفت:

     بهتر شما ابتدا ادب و گفتمان خود را درست کنید بعدش لب به سخن گفتن باز کنید میزاده مثل هر شخصیت دیگری نیست که با تهمت به دیگران کارش را به پیش ببرد و سابقه هیچ گونه تغلب و تخلف در انتخابات و حرف های نامربوط به شخصیت کاندیداها و وزیر محترم نداشته و با دلسوزی واقعی بدون ریاء و با احترام به درخواست خود مردم به انتخابات وارد شده.بگو یا الله بنویس میرزاده.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • الناز گفت:

     سلام، خان گرامی لطفاً این قدر حرف های بیربط و دور از ادب را نزنید که الحق و النصاف در شان یک کاندیدا وشخصیت محترمی همچون آقای میرزاده نیست و مطمئنا در روز ۸ اسفند مخالفان جواب تهمت ها و بی ادبیشان را میگیرند.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • soldier of god گفت:

     آقا شما دوره قبل دلتون به این خوش بود که میرزاده رای نداره وبجای تخریب تعریفش میکردن تارای موسوی رو بشکونین!! حالا فک کنم میرزاده رایش زیاده که همه به دروغ تخریبش میکنن. رعنایی%۱۰۰

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس ROMANIA گفت:

    ن بابا برتپیتم شده ؟ینی اینقد مردم دوسش دارن هاها منک دوسش ندارم ن تنها من هیشکی…این دورووراش جو میدن

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • شهریار گفت:

     سلام به دوستان گرامی ناشناس و خانم هانیه، اولاً زدن حرف های بی ربط و دور از ادب شماو تهمت گویانه امثال شما در شان یک انسان با شخصیت نیست و جواب بی ادبان خاموشی است ثانیاً استاد میرزاده با احترام به درخواست خود مردم وارد انتخابات شده و با شعار <> و با شجاعت تمام انشاءلله رضایت مردم را جلب خواهد کرد.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • تورک اوغلی ROMANIA گفت:

    ببخشید کدام مطالبه عمومی یا طومار ی که از اقای میرزاده درخواست کردند که در انتخابات شرکت نمایند یا شاید منظورتان عایله محترم خودشان هستند که مطالبه فرمودند!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمی جوانی گفت:

   آقای آگاه خیلی خیلی از دنیای اطرافت نا آگاهی ، کارمندی که قانون و حق الناس را زیر پایش گذاشته باید جای خود را به انسانهای کاردان و با ایمان دهد و سنجش یک نفر با پدر و برادران او اشتباه بزرگی است که افراد فاقد عقل انجام می دهند مردم شریف گرمی به سید حمایت میرزاده علاقه دارند و شما با تخریب نمی توانید محبوبیت او را کم کنید.خدا با اوست اومد چون مردم و جوانان او را می خواهند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. ارسا م .ن ROMANIA گفت:

  ارسام مگه. اگر مردم احساساتی عمل نکنن وارزش رای خود را بدانند از کسی حمایت می کنن که واقعا دل سوز منطقه وسرمایه خود را در این شهر صرف کر ده اند حمایت می کنن . برین خود تان قضاوت کنین کدوم یک ازین افراد در گرمی حتی خانه دارد. جه برسد به سرمایه گذاری ایشان .به جز دکتر سیدی .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. دور از وطن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  این آقایانی که از شهرستان گرمی ثبت نام کرده اند ساکن گرمی (منظور محل سکونتشان در چهار سال اخیر گرمی بوده)هستند؟پس این همه لهوالحدیث برای چیست؟لهو الحدیث را جستجو کنید به معنا می رسید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. سوشا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  این آقایانی که از شهرستان گرمی ثبت نام کرده اند ساکن گرمی (منظور محل سکونتشان در چهار سال اخیر گرمی بوده)هستند؟پس این همه لهوالحدیث برای چیست؟لهو الحدیث را جستجو کنید به معنا می رسید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حسنی گفت:

   بله هستن و بارها و بارها بالای منبر درد شماهارو گفتن.حرفهایی که مشکلات شماستو ایشون بالای منبر میگن هیچ یک از این عزیزان به زبان نیاورده اند. منتها مردم مان متاسفانه موقع رای دادن اونیکه اصلح هست رو انتخاب نمیکنند و از روی … رای میدهند . با اینکه همه ی نامزدهای انتخاباتی عزیز هستند. و به همین دلیل پیشرفت در شهرمان نمیبینند.
   من طرفدار هیچ یک از کاندیداها نیستم . و منظورم از این همه حرفا حاج اقا بهاری بودن. لطفا کمی فکر کنید.
   اقای قاسمی نظرو تائید کنین . لطفا.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 30. گرمیلی گفت:

  میرزاده اصلح است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. گرمیلی گفت:

  میرزاده اصلح است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. نه فرق الیی؟ گفت:

  بو قارانلق گئجده قاپمز پیس دوولور
  نه بیلیم بلکه اجلدیر دایانب جان آپارا
  الله شهریاری رحمت ائلسین بو سوزو بیزیم بو بدبخت گرمینین احوالنا یازب دقت بویورساز هئچ کس بومحروم شهرین فکرینده دگیل هامی فقط شخصی منفعتینین دالندادی والسلام اونان قالان شعاردی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. طاها گفت:

  موسوی باید از البرز شرکت میکرد.افتخار مغان مهندس ناصر نصیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. گرميلي اصل گفت:

  من حاضرم اسم افرادی رو که برادر آقای سید م بیچاره کردی بیارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امید پاینده گفت:

   خو برادرش چ ربطی به خودش داره؟
   هیچ کس رو تو گور برادرش نمیزارن گرمیلی اصل

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • haniyeh گفت:

    چطور میشه کارای اطرافیان حاج ولی رو به خودش ربط میدن حالا کارای برادر میرزاده که از یه رگ و ریشه س بهش ربط نداره ؟؟ایشون اگه اصلح بودن جلوی اقوام خودشونو میگرفتن…مردم یک شهر که پیشکش

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • امید پاینده ROMANIA گفت:

     هانیه خانوم لطفا اطلاعاتتون رو دقیق تر کرده و با حرف های یه عده مغرض راجع به افراد قضاوت نکنید.به پاکدستی و شرافت میرزاده اردبیل و تبریز قسم میخورن.خیلیا حاضرن بخاطر محبتاش هرکاری لازم باشه بکنن.
     خواهشا درک کنید یه عده خیلی به ضررشون میشه اگه ایشون نماینده بشه واسه همین این حرفا رو در میارن.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس ROMANIA گفت:

      عاقا امید لدفا اطلاعاتتونو رو تر کرده و با حرفای ی عده یعنی طرفدارای میرزادهحرف نزنین بعله خیلی راستگون و درستکار الله ریضاسی…زیاد قول خوردیم دیه این اتفاق نمی افته همون بهتر که کار معلمیشونو ادامه بدن از دروغ متنفریم خودمون زغال فروشیم لدفا دیه سیاهمون نکنین

      Thumb up 0 Thumb down 0

 35. یازییییییق UNITED STATES گفت:

  رای ما حتم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. دلسوز وطنم مغان گفت:

  اگر میتوانید با منطق صحبت کنید
  هی نگویید که فلان شخص این کاره نیست سعی کنید بر علیه کسی حرف نزنید نام نبرید فقط شخص مورد نظر خود را با منطق بالا معرفی کنید
  این رو هم بگم کسی که ثابت کرده کاری با این وسعت را مدیریت کند پس میتواند در مجلس هم برای شهرش مفید باشد
  مردم شهر ما فکر میکنند اون کسی که ژست سیاسی خوبی دارد میتواند کار بلد باشه بقول آقای روحانی به نماز خوندن که نیست
  همین هم باعث شده عقب بمونیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. دانشجو گفت:

  موسوی لایق است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. خداکرم گفت:

  حجت الاسلام حاج آقا بهاری اصلح است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. لیسانس کارگر گفت:

  ای مردم اگاه باشید شییطان باز در کمین شماست غیرت و شرف خودرا به کالا های هریکبار در چهار سال نفروشید شما قلو شعور دارید شایسته انتخاب کنید کسی که صادق باشد مدیر باشد حرامخور نباشد با تجربه باشد کاردان باشد
  سید بودن باغدار بودن فلان بودن بهمدان بودن سی ساله فقط مشکل به بارما اضافه کردن فقط به فکر در امد خودشون بون به خودتان بیایید اگر باز اینها نماییده شوند شمارا نمیشناسند جهت یاتداوری از ۴سال گذشته

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. ساسان گفت:

  مردمان گرمی آگاه باشین این آخرین فرصته برای آبادی شهرمون همه باهم دست به دسته هم بدهیم جناب آقای دکتر نادر بهاری انتخاب کنیم به امید خدا راهی مجلس بکنیم تنها کسی به درد این شهر میخوره جز کسی نیست دکتر نادربهاری فقط بهاری (یا امام رضااااااااااا)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. شمیل بئ گفت:

  دکتر سیدی= گرمی قطب کشاورزی
  احداث ۲۵۰۰هکتار باغ مکانیزه
  صنایع وابسته(سردخانه،سبدسازی،سورتینگ،کمپوت سازی،آبمیوه گیری،)فعال سازی ۱۰۵واحد دامداری و مرغداری راکد با اشتغالزایی۱۰،۰۰۰نفر تنها بخشی از برنامه های دکتر سیدی میباشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. ناشناس گفت:

  اقای میرزاده رامردم اوردند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • معتقد گفت:

   وقتی قسم خورد نیام نباید می اومد ما به قسم اعتقاد داریم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • امید پاینده ROMANIA گفت:

    اولا من قسم خوردم از فردا نرم مسجد حالا اگه فردا برم منو میگیری میگی چرا اومدی؟؟؟/تو که قسم خوردی نیای.
    ثانیا اگه شما واقعا به قسم اعتقاد دارید همین نماینده محترم فعلی قسم خوردن اگه منطقه آزاد در زمان نمایندگی ایشون تصویب نشه دیگه نمیان(شاهد ماجرا مهندس علایی فرماندار سابق)چرا هیشکی به ایشون کاری نداره؟؟؟؟چون رای مردم این دوره مال کس دیگه ایه.اینو هم ما میدونیم هم شما

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس ROMANIA گفت:

     ب اون کاری نداریم چون دیه واسمون ارزش نداره دروغاشش زیاده واس همین دیه باورش نداریم چ بیاد چ نیاد طرفداری نداره…ولی عاقا سید که ب قول شما درسکاره چرا قسم دروغ؟؟البته ب اینم عادت میکنیم ولی خب وای ب حال مردم اگه اینبارم چشم بسه …با برنجو پولو شار قول بخورن …منکه دیارمو میندازمو میرم ولی دلم بحال شهرم میسوزه

     Thumb up 0 Thumb down 0

 43. اکبر میگه ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  انشاء الله یکی ازچهره های فوق الذکر که با نام شهرستان گرمی (مغان) به مجلس شورای اسلامی راه یافت به فکر سفره مردم باشند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. ساسان ROMANIA گفت:

  یک موی دکتر بهاری به تمام دنیا می ارزد.ما به پدیده انتخابات این دوره رأی می دهیم. دکتر نادر بهاری گرمی ۱۰۰ در۱۰۰

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. عزت ROMANIA گفت:

  عزت گرمی، افتخار جاوید، دردمند دردآشنا، مدبر وتوانا و اصلح: دکتر نادر بهاری؛ جانم به فدایش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. ارمان شهر گفت:

  باندعقرب همانهایی که یکعده رااخراج یکعده را مانع بدانشگاه رفتنشان شدندوگرمی به این روزافتاد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. امیر گفت:

  با سلا م خدمت عزیزان
  فکر می کنم به غیر از واژه تاسف من نمیتونم از ادبیات دیگری استفاده کنم.. در مجلسی که پسر مرتضی مطهری نمیتونه صحبت کنه.. حرف حقو بزنه .. نماینده شهرستان گرمی میخاد چیکار کنه.. من طرفدار هیچ کس نیستم و به هیچ کس هم رای نخواهم داد.. تنها خواهشی که دارم از مردم عزیز این هست که ی ذره تو افکارشون تغییراتی ایجادکنن.. بعد ببین ایا شرکت در انتخابات میتونه به مردم گرمی کمک کنه یا شرکت نکردنشون .. با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امید پاینده ROMANIA گفت:

   همیشه انسان های ضعیف بجای اینکه مسیر اشتباهی که طی کردند را تغییر دهند از ادامه دادن مسیر خودداری میکنند
   شما بگو اگه رای ندیم وضع شهر درست میشه؟؟؟اگه میشه بفرما تا همت کنیم بر این امر.
   درضمن گرمی امروز محصول زحمات سه عزیز بزرگوار (آقایان موسوی نصیری اسماعیلی)بوده مشکل اینجاس باز یک عده زیاد در حین اینکه منتقد همیشگی اوضاع نابسامان شهرند اما باز به این بزرگواران رای میدهند
   شما این بار به کسی رای بده که طرحی نو در انداخته….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 48. ح گفت:

  حاج بهاری روحانی لایق شایسته ذلسوز خطیب توانا و شجاع اینبار راهی بهارستان خواهد شد. بهاری ۱۰۰%

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. دلسوز وطنم مغان GERMANY گفت:

  اینکه اصلح ترین شخص دکتر سیدی هست شکی توش نیست
  ولی آیا برخی سیاست بازان چند دهه گرمی اجازه میدهند مردم مسیر درست خود را انتخاب کنند
  آقای سیدی خود را به مردم ثابت کرده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. ناشناس GERMANY گفت:

  فقط دکتر سیدی تو منطقه بوده و درد منطقه رو میدونه
  اگر به منطقتون رجوع کنید متوجه خواهید شد که فقط اوست که به درد منطقه میخوره
  خواهش میکنم چند لحظه منفعت شخصی خود را فراموش کنید
  میبینید که حق با منطق است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. سیدقاسمی گفت:

  سلام تمامی کاندها بنوعی ابرازوجود کرده اند حالا نوبت سید بزرگوار است.
  میرزاده راعشق است و موفق می شود به امید خدا اگرعلمای ما روز آخردست به قرآن نشوند قسم دروغ نخورند وبا احساسات مردم صادق بازی نکنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. فرهنگی ROMANIA گفت:

  سلام لطفا درمورد باند عقرب اطلاعات بدین آیا اقای م…. همون ……هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 53. ناشناس گفت:

  من از منطقه ی سبز موران با اینکه طرفدار کسی نیستم اما توصیه میکنم که میرزاده اصلا صلاح نیست رای خود را هدر دهید. ایشان فردی مغرور هست. زمان مدیر کلی وی برای انتقال خودم از انگوت به گرمی رفتم اصلا وقت ملاقات نداد.بخدا حقیقتو میگم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. حاج از انگوت ROMANIA گفت:

  نصیری میاید و نماینده گرمی میشوند نگران نباشید دوستان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. میرزایی ROMANIA گفت:

  با عرض سلام و ادب…. به نظر بنده دکتر بهاری تنها فردیست که شبیه هیچ کس نیست.. کسی که در توسعه برنامه شهری پایتخت موفق بوده قطعا دارای مدیریتی علمی و منطقی می باشد… پس بیایید با انتخاب دکتر بهاری به داد منطقه مون برسیم و آینده ای درخشان برا خود و نسل های آینده ترسیم کنیم.. یا امام رضاااااااااااااااااا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرهنگیان گفت:

   با سلام… از طرف جمعی از فرهنگیان شهرستان گرمی
   دوستان عزیز ما فرهنگیان با کلی تحقیق و تفحص به این نتیجه رسیدیم که کسی که میتونه موجب تغییر و تحول بزرگ و ماندگار در منطقه باشه جناب دکتر بهاری می باشند چون که ایشان دارای بالاترین مدرک تحصیلی علمی در مدیریت هستند و مهمتر از همه تجربه مدیریتی بسیار موفقی دارند… پس منطق حکم میکند با رای خود به دکتر بهاری به وظیفه خود در جهت نجات منطقه مون عمل کنیم..
   فرهنگیان حامی دکتر بهاری..
   یا امام رضااااااا

   Thumb up 0 Thumb down 0

 56. شمیل بئ گفت:

  دکتر سیدی ۱۰۰% یا رزاق یارزاق

  Thumb up 0 Thumb down 0

 57. مستمع گفت:

  ۸سال پیش تو۴راه انگوت احسانات و نذری پخش شده فراوان
  الان یارو میگه پولی که رحیمی بهش داده بودو خرج همان احسان کرده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 58. آزنام منیم گفت:

  یاشاسین دوختور سیدی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 59. فرزاد گفت:

  رای ما به استاد توانمند اخلاق وروحانی مردمی وساده زیست وچهره محبوب منطقه حاج آقا بهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 60. دانا گفت:

  دکتربهاری افتخار ماست ونظر افراد مغرض واستخدامی خرابکاران برای ما ملاک نمی باشد کسانی که در مظلومیت شهر ما مشارکت داشتند وبهره ای عایدشان شده ومیشود میشناسیم درود بر دکتر بهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 61. گرمیلی گفت:

  با احترام به کاندیداهای محترم هیچ یک از این عزیزان لیاقت کرسی مجلس را ندارند
  واقعا کدامیک از این عزیزان توان نطق و گرفتن امتیاز و بودجه از مجلس برای شهرستان گرمی را دارا می باشد……….
  من در انتخابات شرکت میکنم و رای سفید خواهم داد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 62. سرشناس گفت:

  حاج آقا بهاری اینبار نماینده گرمیست چون محبوبیتش در دلهای این مردم رخنه کرده خودتونو گول نزنین حاج بهاری نماینده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 63. نظاره گر گفت:

  باسلام شنیده ها حاکی ازآنست که آقای اس…. باارسال دعوتنامه همراه بادوهزارتومان پول و یک عدد شارژمردم را به جلسات خوددعوت میکند و این مردم بدبخت و بیچاره گرمی هم که ساده هستند دنبال این مار زخم خورده که در گذشته هیچ کاری جز افراد خاص و قسم خورده خود انجام داده میروند
  آهاااای مردم گرمی چرا سرنوشت این شهر را به یک فرد بی لیاقت که چشم طمع به رای این شهرستان دارد میفروشید
  کجاست آن ریش سفیدان که میگفتند نماینده باید از خودمون باشه چرا این شهر را بدست نا اهلان میدهید بابا چشمتونو باز کنید اونایی که با پول و شارژرای شمارا میگیرن فردا به این شهر چه میکنند؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • داداش ROMANIA گفت:

   آب آوردم بریزم آتش درونت فروکش کند .ان شاءالله آتش جهنم روزی شما آقای کمی محترم . کمی فکر کن حسادت آتشی است که دین و دنیا را تباه میسازد. نخواهی مرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس ROMANIA گفت:

   طرفیکه با۵۰تومن و مرغو برنج مردمو قول میزنه وای ب حالمردم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 64. آزاداندیش ROMANIA گفت:

  آقای میرزاده درتمام حوزه های مدیرتش فردی موفق و قانونی و پایبند به اخلاق اسلامی و حسن اخلاق بوده هست و از مدیران موفق در سطح کشور است و گذشته چراغ راه آینده است آقای میرزاده درهر حوزه ای مدیریت و قانون گذاری باشد فردی موفق خواهد بود زیرا او در تمام کارها رضایت خداوند را می طلبد نه جلب رضایت چند که فقط به منافع شخصی هستندانشاءالله با انتخاب ملت شریف و راهیابی آقای میرزاده به مجلس تمام ملت انتخاب ملت گرمی را خواهند ستود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 65. فرهنگی گفت:

  فقط یک اصل داریم آنم موسوی است و اصل در مجلس بررسی میشود . آقای قاسمیان لطفا درج کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 66. میثم گفت:

  باسلام واحترام به همه کاندیداهای محترم که سرمایه گرمی ومورد احترام همه ماهستند.اما این دوره مردم شهرستان رای خودشان را به فردی خواهند دادکه سالهاست درمیان مردم وبامردم دراین شهرستان زیسته وطعم تلخ فقر ومحرومیت را باگوشت وپوست لمس کرده است اودلسوز وهمواره منادی مظلومیت منطقه بوده وبرای رفع مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده است وی کسی جز خطیب توانا وشجاع وآشنا به درد ودرمان منطقه حجت الاسلاموالمسلمین حاج آقا بهاری نخواهد بود.انشاءالله مردم فهیم گرمی بارای قاطع خود ،مراتب قدردانی خودمان را به ایشان اثبات خواهند کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 67. اسلام گفت:

  رای من اصلح تر یعنی میرزاده یکلام

  Thumb up 0 Thumb down 0

 68. مغان UNITED STATES گفت:

  فقط مهندس نصیری.چه تاییدبشه چه نشه.مهندس نصیری تنها شخصی که بفکر مردم گرمیه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 69. آشنا گفت:

  آقای قاسمیان از کجا اینقدر مطمعنید که خانم رستمی به نفع دکتر سیدی کنار میکشه؟از کجا معلوم شاید دکتر سیدی به نفع خانم رستمی کنار کشید!سیاسته دیگه باید منتظر ماند و دید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   برادر آشنا انتخابات یک بحث بسیار پیچیده است که فقط خدا و شرکت کنندکان و برخی می دانند که چه خبر است بله راست گفتی سیاست است باید منتظر ماند و نتیجه را دید.چون خود آقای سیدی با احترامی که برایشان قایلم ، عامل حاج ولی اسماعیلی است. آینده این را ثابت خواهد کرد؟…………

   Thumb up 0 Thumb down 0

 70. شمیل بئ گفت:

  دکتر سیدی این بار پدیده انتخابات خواهد بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 71. محسنی گفت:

  اگر ولی اسماییلی بتواند از صلاحیت شورای نگهبان رد شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 72. شهروند گفت:

  رقابت اصلی میان دکتر سیدی ولی اسماییلی و میرزاده خواهد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 73. غریبه گفت:

  علی آقا
  تابلوست که خودت بیشتر از همه منتظر نصیری هستی؟؟
  نه؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 74. هادی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  خدا به همه ما صبر ایوب پیامبرو بده باز هم انتخابات ، باز هم دروغ گویی و شعارهایی که به هیچکودومش عمل نمیشه.
  باز هم پوسترهای رنگی و خوش رنگ که پشت این پوسترها هزاران مکرو فریب خوابیده .
  بعد همه جوانهای منطقه باید به دنبال کار آواره شهرهای غریب باشند.ما که از شماها نمیگذریم خدا هم از شماها نگذره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 75. gmt_ir گفت:

  آخرین خبرها از جلسات انتخاباتی نامزدهای دوره دهم مجلس شواری اسلامی حوزه انتخابیه گرمی در کانال تلگرامtelegram.me/gmt_ir

  Thumb up 0 Thumb down 0

 76. ناشناس گفت:

  یااله می شود به حاج اقا میرزاده تبرک گفت

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • راست گو گفت:

   میرزاده به درد هیچ چیز نمی خورد برود ودر تبریز به تحقیقاتش ادامه بدهد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • امید پاینده گفت:

    راستگوی عزیز ،با احترام به تمام نامزد ها و با اذعان به اینکه تک تکشون سرمایه های منطقه هستن خدمتتان عارضم هیچ کدوم از نامزدها نه دانششون نه سوابقشون نه سابقه مدیریت و نه فن بیانشون انگشت کوچیکه استاد میرزاده هم نمیشه.ایشون به احدالناسی قول استخدام و اعطای وام و از این رانت کاری ها که گرمی سالهاست از آن رنج میبرد ندادند جزو معدود نامزد هایی هستن که در سخنرانی هایشان بجای تخریب این اون برنامه ارائه میدن برای توسعه شهر.
    باشد که این بار بدون نگاه طایفه ای و بدون در نظر گرفتن منافع شخصی مون رای بدهیم….یاالله

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • موران گفت:

     اولا میرزاده معلم هست نه استاد نیروی آموزش و برورش. بعدش هم در گرمی میرزاده و اطرافیانش به ضرز زدند نه سوئ

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • امید پاینده گفت:

      عزیزم در روستای شما به کسی که در دانشگاه اونم دانشگاه ملی تدریس میکنه معلم میگن؟؟؟؟؟؟؟
      بخندم یا پولشو بدم؟؟؟؟؟؟؟؟/

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • امید پاینده گفت:

      گاهی یه جوری صحبت میکنید انگار عامل بدبختی و سیه روزی گرمی در این همه سال میرزاده بوده نه سه نماینده قبلی
      بخدا اگه انقد که به میرزاده گیر دادین به سه نماینده بزرگوار قبلی اینقد گیر داده بودین الان وضع گرمی این نبود

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • هادی گفت:

      میرزاده زمان تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری تو ستاد قالیباف از حقوق لت تبریز حرف زده بود… همش از درده مردم تبریز حرف زده بود… اسم گرمی رو هم به زبونش نیاورد

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • هم وطن گفت:

    ای وای شماچرا خودتو اینقدر ناراحت می کنی اگر رای آورد به تهران می رود رای نیاورد به تبریز می رود اینکه ناراحتی ندارد

    Thumb up 0 Thumb down 0

 77. انتخاب گفت:

  هرکسی باتو باشه پیر نمی شه دکتر بهاری -آدم از دیدن تو سیر نمی شه دکتربهاری-بهاری بهاری افتخار شهر مایی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 78. شهروند گفت:

  با سلام. فعلا جبهه متحد اصولگرایان لیست نهایی خود را اعلام نکرده است. پس معلوم نیست آقای اسماعیلی در این دوره باشد یا نباشدچون دوره قبل از وی حمایت نکردند. بنابر شواهد این دوره نیز در لیست نخواهد بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کیان گفت:

   نمیدونم اقای میرزاده مگه توجریان انتخابات گذشته قسم نخوردن که اگه انتخاب نشدن دیگه برنمیگردن پس چی شد

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   چرا اقای از میرزاده می ترسید

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اسمان گفت:

   از فرمایشات امام خمینی که در مورد نماینده فرمودند من ان را در حاج اقا موسوی دیدم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • کیان گفت:

    بحث ترس نیس موضوع اینه وقتی شخصی حتی به گفته های خود ارزش قایل نیس پس این شخص چطور میتونه نماینده مردم شهر درمجلس باشه پس بیاییم خلط موضوع نکنیم واقع بین باشیم که میرزاده اصلح نیست

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • اکبر...گرمی.@ UNITED STATES گفت:

     واقعیت گرمی اینکه همیشه قشر فقیر و کارگر گرمی ار انتخابات ضرر کردن عده ای پولدار علاوه بر درآمد شخصی با حمایت از شخص خاصی هر دوره فرزندانشنو استخدام دولتی میکنن و عده ای از کارمندا به ریاست میرسن و به حقوقشون اضافه میشه با تغییر پستشون،ولی ما فقیر بیچارها به حسابه نمایم، اما ایندفه شخصی به اسم دکتر نادر بهاری از خانواده ای فقیر با صدای قشر مظلوم جامعه بپا خواسته و همه شرایط نمایندگی رو داره از جمله مدرک بالای تحصیلی و انسان صادق و با ایمانی هم هستش همه ما مردم موران اونگوت و گرمی باید با انتخاب ایشان حق خود را از یک عده منفعت طلب بگیریم و شهرمان را آباد کنیم،
     بهاری درد اوغلده
     گرمینون مرد اوغلده

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • امید پاینده ROMANIA گفت:

     اینو فقط یک بار میگم
     استاد میرزاده گفتند من بعد از این انتخابات دیگه برای نامزدی برنمی گردم مگر اینکه مردم از انتخاب خودشون پشیمون بشن و ریش سفیدان و بزرگان من را به اصرار بیاورند
     نمیدونم چرا بجای اینکه بعد ۴ سال و پس از اینکه نماینده ملت به هیچ یک از وعده هاش عمل نکرد و هیچ کار عمرانی را شروع نکرد بجای این بزرگوار را سوال و جواب کنیم چسبیدیم به میرزاده
     انگار عامل بدبختی شهر تو این سالهای متمادی میرزاده بوده نه آقایان موسوی و نصیری و اسماعیلی بزرگوار

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • غیربومی گفت:

      امام خمینی فرمودند اگر گسی برای منافع خود رای دهدباید در ان دنیا جواب پس دهد ولی هر کس برای خدا رای دهد او سعاتمند خواهد شد .من موسوی اصل انتخاب کردم

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      نترسید کسی خلاف نداشته باشه اخراج نمشود

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      اقای میرزاده خیلی قوی هست نمی شود شکست داد ولی
      اگر جاجی ولی موسوی نصیری باهم باشند شاید

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • حقیقت ROMANIA گفت:

      در جواب امیدپاینده:میشه بگید آقای موسوی چه وعده ای به شما داده بودند که عملی نشدو میشه بگیدشما و آقای میرزاده چرا چسبیدین به آقای موسوی و به جای اینکه تو سخنرانی هاتون از کارهای خودتون بگید سعی در تخریب آقای موسوی دارین البته تقصیری هم ندارید چون چیز به درد بخوری هم تو پرونده تون به چشم نمیاد
      وهمه تخریب گران بدونن که:
      سنگ اگر کاسه زرین بشکست قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشود

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • هم وطن گفت:

      آقا انصاف داشته باش آقای راشید و دشتی و احمدی را
      از قلم نیانداز گناه دارد

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • امید پاینده ROMANIA گفت:

      …و در جواب آقا یا خانوم حقیقت
      فقط یه مورد از قولهاش بود که این دوره منطقه آزاد رو حتما به تصویب می رسونیم.
      گواه حرف من مبنی بر خلف وعده های حاج آقای موسوی این همه ریزش بین اطرافیان و هواداران سرسختشونه…

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • حقیقت ROMANIA گفت:

      در جواب آقای پاینده:آقای موسوی خیلی فراتر از یک نماینده برای تصویب منطقه آزاد تجاری تلاش کرد کما اینکه در برهه حساس نزدیک انتخابات دو بار این موضوع در صحن علنی مطرح شد امیدوارم تاریخ هاش یادتون باشه
      درضمن نیمه خالی لیوان رو نبینید رویش ها رو هم در یابید!!!!!!!!!!!!!!!

      Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید