استانداراردبیل: خبرنگاران تریبون و بلندگوی هیچ فرد و مسئولی نیستند

آزادلو : استاندار اردبیل با اشاره به وظیفه خبرنگاران در تنویر افکار عمومی و نقادی تاکید کرد که خبرنگار تریبون هیچ مدیر و مسئولی نیستند.

Image result for ‫خدابخش اردبیل‬‎

به گزارش ایرنا ،مجید خدابخش سه شنبه شب در آیین روزخبرنگار افزود: مدیران و مسئولان فکر نکنند مطبوعات و رسانه تریبون وابزار آنها هستند بلکه مطبوعات بعنوان رکن چهارم دموکراسی نقش اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی را دارند.
وی اضافه کرد: خبرنگاران در تحقق مطالبات مردم وافزایش سطح آگاهی و کاهش آسیب های اجتماعی نقش بزرگی دارند که البته این نقش می تواند بیش از این هم پر رنگ بشود
استاندار اردبیل توسعه فناوری نوین در حوزه رسانه را مورد اشاره قرار داد و افزود: مطبوعات در مقایسه با سال های گذشته تحول زیادی داشته و می بایست از این فرصت در جهت اصلاح فرهنگی جامعه استفاده بهینه کرد.
وی به خدمات دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته اشاره کرد وگفت: مدیران باید خدمات ارایه شده را توسط رسانه ها به اطلاع عموم برساند و بی شک آگاه شدن مردم از این خدمات و اخبار خوش موجب نشاط و طیب خاطر مردم نیز می شود.
سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اردبیل هم در این آیین گفت: در دولت تدبیر وامید حمایت های لازم از مطبوعات صورت گرفته که از جمله مهمترین آن ساماندهی امور مطبوعاتی و شفاف شدن مسایل می باشد.
وی توجه به آموزش ، پوشش بیمه ای و توانمندی مطبوعات را از دیگر خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه مطبوعات و رسانه ها ذکر کرد.
در این جلسه از خبرنگاران برتر وفعال استان تجلیل شد.
۱۷ مرداد بمناسبت شهادت شهید صارمی خبرنگار ایرنا بعنوان روز خبرنگار نام گرفته است.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. پارس آبادی گفت:

    متاسفانه خبرنگار سایت آران مغان در پارس آباد فقط درانحصار گروه خاصی می باشد وبه تعریف وتمجید از یک گروه وجناح که چندان بادولت همسو نیستند می پرازد این سایت هدفش فقط تخریب ومخدوش نمودن چهره دولت فعلی ومسولان استانی ومنطقه ای که حامیان دولت فعلی هستند می باشد اصلا نظرات حامیان دولت را درسایتشون نمی گذارند !!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید