استاندار اردبیل با مدیران بی توجه به سرمایه‌گذار برخورد کند

آزادلو : نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما از استاندار اردبیل برخورد قاطع با مدیران کم توجه به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سیدحمایت میرزاده در حاشیه سفر استاندار اردبیل به شهرستان گرمی مغان در جلسه راهبردی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: برخی از مدیران با حمایت نکردن از سرمایه‌گذاران مشکلات اجتماعی در مناطق مختلف به بار می‌آورند که در این زمینه برخورد شفاف و بدون ملاحظه‌کاری انتظار می‌رود.

وی با بیان اینکه بیشتر پروژه‌های شهرستان گرمی مغان در سایه کم توجهی تکمیل نمی‌شود، افزود:  انتظار از همه مدیران و به‌ویژه استاندار تعیین زمان مشخص برای تکمیل و قاطعیت در بهره‌برداری از پروژه است.

نماینده مردم گرمی در مجلس اضافه کرد: امیدوارم این جلسه آخرین جلسه‌ای باشد که وضعیت پالایشگاه، چهاربانده کردن جاده و مشکلات سایر پروژه‌های شهرستان گرمی بررسی می‌شود و تا جلسه بعدی این مشکلات به هر نحو ممکن حل و فصل شود.

پوی با بیان اینکه مشکلات شهرستان گرمی به قدری زیاد است که باید مسؤولان کشوری از نزدیک آن‌ها را ببینند، تصریح کرد: بیشتر وزرا به‌ویژه وزیران نیرو و بهداشت لازم است در این شهرستان حضور داشته باشند و مشکلات از نزدیک ببینند.

میرزاده همچنین در رابطه با مطالعه راه‌آهن اردبیل مغان گفت: اگر می‌خواهند اتصال راه‌آهن را به شمال استان مطالعه و اجرایی کنند، باید این پروژه مهم از مسیر گرمی و بیله‌سوار بررسی شود تا جمعیت بیشتری از این نعمت بهره‌ گیرند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید