استاندار: گرمی مغان ظرفیت بالایی در زمینه های مختلف دارد

آزادلو : استاندار اردبیل گفت: توسعه ورزش در دولت تدبیر و امید در دستور کاربوده و بر این اساس باید تلاش شود تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در این استان د راولویت باشد.

مجید خدابخش روز یکشنبه در جلسه شورای عالی ورزش استان اردبیل افزود: ورزش در توسعه اقتصادی و رونق گردشگری می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد و باتوجه به اینکه در سال های اخیر سرمایه گذاری های بخش خصوصی توسعه یافته می توان از این ظرفیت نهایت استفاده را برد.
استاندار اردبیل از برگزاری اردوی قایقرانی در گرمی مغان خبر داد و گفت: اعضای تیم ملی قایقرانی از اول تیرماه در این شهرستان حضور یافته و به مدت یک ماه در دریاچه گیلارلو اقدام به تمرین قایقرانی خواهند کرد.
خدابخش بابیان اینکه این اردو در معرفی شهرستان گرمی موثر خواهد بود افزود: این شهرستان قابلیت خوبی در زمینه های مختلف دارد که بر گزاری هرگونه مسابقات ورزشی می تواند به رونق گردشگری آن منجر شود .
وی اضافه کرد: ظرفیت استان اردبیل برای قایقرانی در دریاچه گیلارلوی گرمی ، دریاچه شورابیل اردبیل و دریاچه کشت وصنعت مغان قابل توجه است و حضور قایقران ها در این مکان ها استقبال جوانان و ورزشکاران را بدنبال خواهد داشت.
استاندار اردبیل حمایت از ورزشکاران را ضروری خواند و گفت: استان اردبیل دارای ورزشکاران بنام و معروفی است که موفقیت های بیشتری را در مسابقات آسیایی وبین المللی کسب کرده اند.
خدابخش بااشاره به تجلیل از مدال آوران ورزشکاران استان اردبیل افزود: لازم است طی مراسمی از ورزشکارن استان که در مسابقات آسیایی و بین المللی بخصوص از کارگران ورزشکار که اخیرا موفق به کسب مدال طلا ،برنز ونقره شدند تجلیل بعمل آید .
استاندار اردبیل توسعه ورزش همگانی را یادآورشد و افزود: توسعه ورزش همگانی در سال های اخیر مورد استقبال جوانان و خانواده ها شده و ضروری است بیش از این هم ورزش همگانی توسعه داشته باشد .
وی از برگزاری همایش سراسری پیاده روی در اردبیل خبر داد وگفت: این همایش در ۱۷ شهریورماه برگزار خواهد شد./ایرنا

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. گرمیلی گفت:

    با توجه به اینکه انجام ورزش عمومی نیاز به امکانات لازم و محیطی نشاط بخش دار از استاندار عزیز میخواهیم بجای حرف در عمل اون همه فضای سبز و پارک و وسایل و محیط ورزشی که در اردبیل احداث کردن یک پروژه اینچنینی نیز در شهر مظلوم گرمی احداث کنن
    با تشکر

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید