استان اردبیل قابلیت بالایی در حوزه کشاورزی دارد

آزادلو : عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: استان اردبیل و به‌خصوص دشت مغان قابلیت بالایی در حوزه کشاورزی و صنایع وابسته دارد.

نورمحمد تربتی‌نژاد در حاشیه بازدید از طرح‌های حوزه کشاورزی و آب شهرستان گرمی اظهار کرد: کمیسیون کشاورزی به صورت دوره‌ای در استان‌های مختلف کشور حضور یافته و مسائل و موانع موجود را برای عمل به وظیفه نظارتی و پیگیری مصوبات جمع‌بندی می‌کند.

وی با بیان اینکه در مدت حضور چند روزه اعضای کمیسیون همه مصوبات و موانع حوزه کشاورزی و آب استان بررسی می‌شود، افزود: فردا طی جلسه‌ای بازدیدهای میدانی و جزئیات طرح ها و موانع کشاورزان شهرستان‌های استان جمع‌بندی و در مجلس شورای اسلامی بررسی خواهد شد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در کل کشور شاهد محدودیت منابع مالی در بخش‌های مختلف هستیم که همه پروژه‌ها را تحت تأثیر قرار داده است اما امیدواریم با اجرای صحیح برنامه توسعه ششم کشور بخش عظیمی از مشکلات مرتفع شود.

وی با بیان اینکه ارتقای سطح کلی وضعیت کشاورزان دغدغه اصلی کمیسیون کشاورزی مجلس است، افزود: ما اکنون شاهد برخی چالش‌های مدیریتی در کشور هستیم که نمایندگان مجلس سعی دارند در حوزه وظیفه نظارتی این چالش‌ها را از میان بردارند.

تربتی‌نژاد اضافه کرد: علاوه بر اینکه باید بخش تولید کشور به خصوص در بخش کشاورزی تقویت و حمایت شود، کشاورزان نیز باید به کشت محصولاتی که مورد تأکید دولت است اهمیت دهند.

مرادی عضو دیگر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی نیز در حاشیه این بازدید گفت: مسؤولان منطقه به استفاده از روش‌های بروز و نوین آبیاری اهمیت دهند و کشاورزان را به این سمت راهنمایی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بازدید از طرح پایاب گیلارلو، باغات انار پایین دست دریاچه گیلارلو و پروژه راکد سد کلاسر از برنامه‌های یک‌روزه اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در شهرستان گرمی بود.

http://uupload.ir/files/9vcg_photo_2017-10-26_19-31-57.jpg

نظر شما چیست؟

۳ نظر

  1. کارمند گفت:

    ماشالا به سیدی که در گرمی انقلاب باغداری کرد ولی کو گوش شنوا و چشم بصیرتی که ببیند

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. شهروند گفت:

    چه خوب از کارهای دکتر سیدی دارن بهره برداری سیاسی و میکنن!!!!اگه کارهای سیدی نبود کجا رو داشتین عکس بندازین و پزشو بدین!!!فقط جون میدن عکس بگیرین.اقای فرماندار و رییس ادارات تو اون باغ صد نفر کارگر کار کردن نتونستن مزدشونو بگیرن.چاره ای بیندیشین دکتر سیدی و از این فلاکت نجات دهید.قدر این سیدی و چون هست باید فهمید نه که افتادوشکست!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید