استراتژی اصولگرایان برای فتح انتخابات مجلس

http://media.nasimonline.ir/original/archive/4-8-1390/IMAGE634552440950259624.JPG

آزادلو : عضو ارشد جبهه اصولگرایان از تعیین ساز و کار جدید جبهه اصولگرایان برای اتحاد و انسجام خبر داد و گفت: قرار است ساز و کاری جدید مثل سازوکار دوره های قبل و به احتمال قوی ساز و کار ۲۰+۱۰ شکل بگیرد و در اوایل خرداماه وارد تعیین مصادیق نامزدهای نهایی خواهیم شد.

ولی اسماعیلی نماینده سابق گرمی و سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم در گفتگو با خبرنگار عصرخبر با اشاره به جلسات جبهه اصولگرایان در آستانه انتخابات مجلس دهم گفت: پیرو جلساتی که حجت الاسلام موحدی کرمانی، آیت اله مصباح و آیت اله یزدی برای اتحاد و انسجام جبهه اصولگرایی داشتند، جلسات ذیل مجمع همگرایی اصولگرایان در گروه های جداگانه تا کنون برگزار شده است و تا آخر خرداد ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در آخرین جلسه اصولگرایان که با محوریت حجت الاسلام رضا تقوی تشکیل گردید، نقطه نظرات اضلاع مختلف اصولگرایی مطرح و تا کنون نزدیک به ۸۰ درصد توافق صورت پذیرفته است.
عضو ارشد جبهه اصولگرایان با اشاره به پیشرفت جلسات در روند توافق و اتحاد گفت: قرار است ساز و کار جدید مثل سازوکار دوره های قبل و احتمال قوی ساز و کار ۲۰+۱۰ برای انتخابات مجلس دهم شکل بگیرد.
اسماعیلی همچنین به جلسه روز دوشنبه گذشته تعدادی از افراد شاخص جبهه اصولگرایی اشاره کرد و افزود: در این جلسه هم بر لزوم اتحاد، انسجام و همگرایی اصولگرایی تاکید و مقرر شد در اوایل خرداد ماه وارد مصادیق شویم.
وی گفت: در مصادیق هم در کلانشهرها با توجه به تعداد زیاد کرسی نمایندگی مجلس اختلافات کم و یکسری اختلافات در شهرستانها باقی مانده است.
عضو ارشد جبهه اصولگرایان اضافه کرد: در صورت عدم توافق بر سر مصداق خاص در شهرستانها احتمالا با نظر سنجی پنج ماه مانده به انتخابات، گزینه نهایی نامزد اصولگرایان برای انتخابات مجلس مشخص خواهد شد.
اسماعیلی با اشاره به طرح استانی شدن انتخابات مجلس که در دستور کار صحن مجلس قرار دارد، اضافه کرد: اگر بحث استانی شدن انتخابات در مجلس رای بیاورد و شورای نگهبان هم آنرا تائید کند، ساز و کار جدیدی برای وحدت اصولگرایان طراحی و اعلام خواهد شد.

نظر شما چیست؟

۵۰ نظر

 1. امیر گفت:

  حاج ولی من طرفدار شما نیستم ولی به نظر من شما کاری ترین وبا وجدان ترین نما ینده مغان در ادوار گذشته هستید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   یعنی نمایندگان قبلی وجدانشون کمتر بوده؟؟ یعنی حاجی اینقدر مقدس بوده که ما خبر نداشتیم؟؟
   ببین حاجی رو به چه قیمتی میخوان نماینده مغان کنن! خدا رحم کنه

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهرام سلیمان زاده GERMANY گفت:

  در دانش رسانه و ارتباطات گاها برای القا برخی افکار از منابعی که سیاه قلمداد میشوند استفاده میشود در این خبر هم میتوان گفت از منبع سیاه خبر منتشر میشود چون با زیرکی در متن خبر از اقای اسماعیلی بعنوان سخنگوی فراکسیون اصولگرایان که تاریخ آن به ۸ سال قبل برمیگردد معرفی شده و سپس بخاطر تشابه وی را در قالب عضو ارشد جبهه اصولگرایان گنجانده اند و به عنوان یک منبع سیاه و نامعلوم از طرف وی تصمیمات جبهه اصولگرایان بیان شده است در حالیکه اگر ایشان از اعضای جبهه اصولگرایان بودن سمت و موقعیت سازمانی وی نیز بیان میشد بعنوان مثال شورای مرکزی یا هیت امنا یه دبیر یا سخنگو و …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. میکا ئیل ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  دیگر مردم شریف وشهید پرورگرمی به بیگانه هرگز رای نه خواهد داد این شهر گرمی ومردم گرمی هرچه کشیده از دست بیگانگان کشیده است اگر دولت روحانی نمی آمد خدا می داند چه بلای به سری این مردم می آمد مردم شریف گرمی باید این را بدانند کسی که یک روز درمیان ما زندگی نکرده چگونه مشکل این مردم بیچاره می خواهد حل کند فقط می خواهند برای خودشان صندلی
  مجلس شورای اسلامی را تصرف کنند واما بعد انهای که ازطرف مردم نظرسنجی می
  کنند سخت دراشتباهند که می گویند نطرسنجی کردیم رای همه به فلانی جوجه را
  آخر پائیز می شمارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. نظري گفت:

  حاج ولی بیردنسن بیردنس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. رشيدي گفت:

  ما جوانان محته سرچشمه از ولی اسماعیلی حامی واقعی جوانان و ورزشکاران و کاندیدای اصولگرایان اعلام حمایت میکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان TURKEY گفت:

   رشیدی جان از طرف خودت نظر بده و به بقیه اهل محل کار نداشته باش. این جور حمایت کردن اثر منفی داره!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. جوابیه زنگیر گفت:

  با سلام و احترام به تمام عزیزان و نظردهندگان
  اگر منصف و منتقد با فکر بودید بروید تلمذی باشید آگاه چرا که روزی رییس بیمارستان پاریس از زنگیر بود و یا استاد بنام دانشگاه امریکایی از زنگیر بود سودای قومیت گرایی شما یا جاهلیت عرب عجین شده برو رزومه افراد بگرد و نظر بده مثل بعضی ها (گوش باز و طولا باز) رییس نشده….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. قادري گفت:

  ما اهالی صاحب زمان از ولی اسماعیلی حامی اصولگران مانند قبل حمایت مکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. يوسفي گفت:

  عملکرد حاج ولی بر همگان معلوم است نیازی به نظر سنجی ندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. الين گوجي سلين گوجي ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  هر قیرمیزی گول کونلوم کیمی خونین اولا بیلمز هر قارغا قاناتدانسادا شاهین اولا بیلمز .مردم شریف انگوت با تمام قوا و اتحاد یگ صدا از حاج ولی اسماعیلی حمایت می کنیم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. شكري گفت:

  حاج ولی در تمامی نظر سنجی ها نفر اول است همه درشهر پشیمان هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. شكري گفت:

  حاج ولی مرد عمل – چهره ملی- ربطی به هیچ حزبی ندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   بنده خدا؛ همین مقاله میگه ایشون عضو ارشد جبهه اصولگرایان هست، پس شما رو چه حسابی داری غیبگویی میکنی و میگی ربطی به هیچ حزبی نداره؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. روستا افچه گفت:

  همه اهالی هلال احمر منتظر هستند تا جبرانه موکافات کنند امیر کبیر مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • پشیمان ازگذشته گفت:

   وعباسیه (افچه خیابانی ) بی صبرانه منتظراند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی TURKEY گفت:

    اولا که افچه خیابانی جزو شریعتی هستش و من هم اتفاقا جزو همین محله ام و فعلا کسی بیصبرانه منتظر کسی نیست!
    دوما:
    همه هلال احمر منتظرن! (فکر کرده هلال احمر فقط ۱۲ متر مربع هست که اینجور مطمئنه!)
    همه سرچشمه منتظرن!
    همه عباسیه منتظرن!
    دیگه کیا منتظرن؟؟ خسته نشدی هی از صبح تا شب از طرف این و اون نظر میدی؟ نترس، مردم با این حرفها دیگه مثل قبل خام نمیشن!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. وحيدي گفت:

  حاج ولی مردم بی صبرانه منتظراند تا دوباره به شهرستان گرمی ذوق و شوق برگردد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. مهدی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با کمی تامل در عمق مسائل سیاسی ومطالعه تاریخ انتخابات کشوردیگر جایی برای اشتباه باقی نمی گذارد امروز ملت ایران روبرو باواقعیتهاودستاوردهای گرانبهایی در این عرصه است به طوری که کارنامه احزاب وگروهها کاملا مشخص است به تبع آن نیز می طلبد همشهریان عزیز به دور از تعصبات قومی وشخصی مجموعه کلی کشور را مد نظر قرار دهند تا انتخابشان راهگشای مشکلات موجود گردد چرا که (هرچه کنی به خود کنی)همه به خوبی می دانند که این نابسامانیها واختلاسها همه زاییده تفکرات خام یک عده وسوء استفاده عده ای دیگر از این عدم آگاهی هاست (ادامه دارد)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. دانشجوی ارشد - حامیان دکتر نادر بهاری گفت:

  با مردم آنگونه معاشرت کنید که اگر مردید بر شما اشک ریزند و اگر زنده ماندید با اشتیاق سوی شما آیند .ضمن احترام به نظریات دوستان و همشهریان عزیز بنده حقیر از دکتر نادر بهاری که فردی لایق و دلسوز که مدیری بی نظیر و درد آشنا هستند حمایت میکنم . دوستان بیایید به دور از تخریب با مطالعه دقیق رزومه و شخصیت و اندیشه و سوابق مدیریتی و اجرایی و موفقیت های کسب شده کاندیداهای محترم به دور از احساسات و قومی گرایی انتخاب اصلح داشته باشیم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. یا امام رضا (ع) - حامیان دکتر نادر بهاری گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئول سایت و قدردانی از زحمات دست اندرکاران سایت آزادلو و عرض ادب و احترام خدمت کاربران فهیم و مردم فرهیخته گرمی ، برادرها من نیز با شما موافقم که دیگر وقت تنگ است و باید فکر چاره بود و چاره کار در گرو همدلی و اتحاد همگانی است عزیزان من مشکل اینجاست مردم گرمی پس از انتخاب نماینده وی را به حال خود گذاشته و مطالبات عمومی را طلب نمیکنند و هر کس فقط به فکر خود و مشکلات خو میباشد ما باید یاد بگیریم که بگوییم “ما”، تا حالا گفتیم “من” نتیجه نگرفته ایم در این دور بیایید یکصدا قول دهیم هر کس که روانه مجلس شود با همفکری همدلی در کنارش باشیم و در جهت آبادانی هر چه بهتر گرمی یار و یاورش باشیم و هم نگذاریم که فقط به فکر منافع فردی خود و اطرافیانشان باشد . دست در دست هم دهیم به مهر تا گرمی خویش را کنیم آباد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. الله شوکور گفت:

  حاج ولی اوغریلاردان نخبر؟؟؟؟؟گینه ایستیسوز اوغرینی رئیس وره سوز؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قیطاس گفت:

   الله شکور با وجود این همه باند بازی درادارات گرمی خجالت نمیکشی از گذشته ۴ سال پیش انتقاد میکنی.از زمان حال بگو .از روز از زنگیر یک رییس جدید معرفی میشود.اگر وجدان داری به این هم اعتراض کن.میدونی رییس جدید اداره برق از کجاست ؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. بازاری گفت:

  باز انتخابات داره نزدیک میشه باز یه عده منفعت طلب به عرصه میاین برای جیب خودشون خجالت هم نمی کشن تو این دنیا مردمو قول میزنین فردا تو قیامت مگه میتونین خدا را هم قول بزنین چقدر مگه میخواین مالو ثروت داشته باشین کل دنیا مال شما ارزش نداره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ارتباطات گفت:

  با احترام به همه مردم فهیم. آگاهان گرمی تصمیم گرفته اند دیگر از کشور یک فاز عقب نمانند. این بار که دولت توسعه و اعتدال آستین بالا زده تا مشکلات مملکت را حل کنه، ما هشت سال عقب گرد زده و حامیان رانت و فساد اقتصادی را انتخاب نخواهیم کرد. به شعور سیاسی مردم گرمی با به رخ کشیدن حزب اصولگرا و دلواپسان طعنه نزنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. من گفت:

  با توجه به استانی شدن انتخابات ،مردم شریف مغان در جای جای استان همدل و همزبان از حاج ولی اسماعیلی امیر کبیر مغان حمایت و نماینده ای ملی انتخاب خواهند کرد. به امید انروز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. مروتعلی گفت:

  زنده باد دغل بازان عرصه سیاست.
  ولی انصافا جنم داری حاجی.
  لااقل دانشگاه ازاد گرمی کل نیروهاش از ثمره وجود شماست.
  باز جوانان این مرزوبوم هستن نه از پارس آباد شبه مسکویی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. politic ROMANIA گفت:

  علی آقا باز کامنت بنده رو چرا نیست و نابود کردی؟ فکر میکردم دیگه باید پخته تر شده باشی!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. وطن اوغلی گفت:

  اقاولی سنون ساقیزون چوریب دای یاخمزدان ال چک

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ا.شاهدی گفت:

  ولی اسماعیلی چهره ای ملی است ‘ما را باش که چه کسی را بر ایشان ترجیح دادیم و راهی بهارستان کردیم،رفت مجلس و لام تا کام حرف نزد!!!یادش بخیر روزی نبود که از نماینده گرمی خبری نزنن تو سایتها و نشریات

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. بسیجی گفت:

  ما یاوران سید علی را یاری خواهیم کرد.به امید پیروزی حاج ولی اسماعیلی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. محمد - مغان گفت:

  به به حاجی جون! چه خبرها؟ جلساتتون با موفقیت کامل برگزار میشه؟ احتمالا هم برنده انتخابات میخواهین بشین؟؟؟
  راستی از اعضای پاکترین دولت ایران و رفقای قدیم خبرهای جدید چی دارین؟؟ جناب رحیمی در اوین چطورن؟؟ برنامه های جدیتون برای هرچه پاک تر کردن جامعه مون رو میشه بیان بفرمایین؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. ناشناس گفت:

  اقا ولی لطفا ۴ سال بعد تشریف بیاورید با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. از درگاهلو گفت:

  سلام حاجی از رحیمی چه خبر؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. صابر گفت:

  عضو محترم ارشداصولگرایان،این اصولگرایان چرا شما را در انتخابات یاری نکردند؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. ایرانی گفت:

  این دوره دوره اصلاح طلبهاواعتدالیون وقانونگرا هاست تاچرخه وریل سیاست واقتصاد را به جای اصلی خود برگردانندآنها اقتصادایران عزیزراورشکسته وازنظر سیاسی ایران رادر حال انزوا قرار دادندبه طوریکه باچند کشورانگشت شمار توسعه نیافته رابطه داشتیم واقتصاد وسیاست حالا حالاها ازبحران خارج می شود. به امید پیشرفت وتوسعه

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید