اسماعیلی: تضعیف دولت در مرام اصولگرایان نیست

68048_238

آزادلو :نماینده سابق مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: تضعیف و تخریب دولت تدبیر و امید در مرام اصولگرایان نیست و در این مسیر گامی برنمی‌داریم.

ولی اسماعیلی در نشست با جمعی از اصحاب رسانه در اردبیل اظهار کرد: هر چند اصولگرایان در آستانه انتخابات مجلس دهم قدم‌های محکم و مبارکی را برای وحدت و انسجام بیش‌تر در جبهه نیروهای انقلاب اسلامی برداشته‌اند، اما این به معنای حرکت تضعیف‌گونه دولت یازدهم نیست بلکه تلاش موثری است تا بتوان زمینه حضور و مشارکت بیشتر مردم را در انتخابات پیش‌رو فراهم کرد.

وی گام نخست و محکم را در قالب همایش‌های اصولگرایان در استان‌های مختلف هم‌افزایی و همراهی بیش‌تر نیروهای ارزشی عنوان کرد و گفت: همه گروه‌های اصولگرا بر این باورند که باید با تکیه بر ارزش‌های دینی، انقلابی و اسلامی در مسیر وحدت و همدلی بیشتر گام گذاشت.

نماینده سابق مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: در این راستا اصولگرایان سعی می‌کنند برای رسیدن به نقطه‌ای از وحدت و اتفاق اختلافات و افتراق جناحی و گروهی را کنار گذاشته و روی اصول به وحدت و یکپارچگی برسند.

اسماعیلی گفت: بزرگان اصولگرا نیز روی این بینش ارزش و روش اصولی متحد تاکید دارند و سعی‌شان بر این است تا بتوانند زمینه یک حرکت منسجم را فراهم کنند.

وی نقطه این وحدت و انسجام را توجه به آرمان‌ها و صیانت از دستاوردهای عظیم نظام اسلامی توصیف کرد و ادامه داد: همه باید به سمتی حرکت کنیم تا زمینه اعتلای روزافزون نظام اسلامی به وجود آید.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان در مجلس هشتم با اشاره به تلاش‌های خوب برای شکل‌گیری وحدت اصولگرایان بیان کرد: ما در این باب با افراد تاثیرگذار در جامعه اصولگرایی و چهره‌های شاخص به ویژه جامعه روحانیت مبارز و مدرسین حوزه قم جلساتی را برگزار کرده و به نتایج خوبی نیز دست پیدا کردیم.

اسماعیلی با بیان اینکه اصولگرایان به هیچ عنوان دست تخریب و تضعیف دولت تدبیر و امید را ندارند، ادامه داد: ما حتی در بسیاری از موارد از دولت در صیانت از ارزش‌ها و دستاوردهای نظام اسلامی حفاظت می‌کنیم.

وی در پایان سخنان خود فعالیت‌های سیاسی را زمینه پویایی و شفافیت بیشتر جبهه‌گیری جامعه توصیف کرد و گفت: در یک سال باقیمانده به انتخابات مجلس دهم هر چقدر این همگرایی بیشتر شود نتایج کار نیز مطلوب‌تر خواهد شد.

نظر شما چیست؟

۳۶ نظر

 1. علی گفت:

  دیشب مستند حیوانات حمله ی شیرهابه گله ی گوزنهارونگاه میکردم شیر نرتماشاچی بودوشیرهای ماده با هزار بدبختی شکاری کردندوقتی شکارزمین افتادشیر نر بانعره های مداوم تمام شیرهارودورکردو تنهایی به خوردن ادامه دادواخرش هم چند تکه استخوان بی مصرف برای بیچاره ها گذاشت این موضوع منوبیاد شهرمظلوممان گرمی انداخت که روزگاری سری توسراداشت حتی لایق مرکز استان شدن بودحالاروستاها خالی از سکنه شدندو شهرم که هرروز شاهدکوچ عزیزانمان بخاطر نبود امکانات وعدالت اجتمایی است اره مهندسی دقیق به این میگن عزیزان درانتخابات ما رو مانند ماده شیرها به جان هم میندازن وبعدس مثل شیرنر میغرنداگاه باشیدبه خدا قسم هرکس در انتخابات اتی حرف ازقومیت ومن اهل گرمیم واون یکی غریبست بدونین بااحساسات ما بازی میکنه واز اب گل الود ماهی میگیره که به فرموده رهبر معظممان ملاک انتخاب دیانت وبصیرت وکارامدی است حضرت اقا راه را نشان داده خواهشا به کسانی که مانند شیرها مارو به جان هم میندازن اعتنا نکنیدشاید اونها هم که فراموش کردن مرگ درراه است وهمگی باید جوابگو باشیم به لطف خدا هدایت شوندو بدونن تو اسلام حقیقی جایی برای دورنگی نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. هادی گفت:

  یک توصیه به خودم و همه

  آقایون چه می شود که : عصبی حرف نزنیم ، مودب باشیم ، به نظرات دیگران احترام بگذاریم و نخبگان شهرمان را ( همه را میگم) غیر منصفانه و ناجوانمردانه بی آبرو نکنیم . منتظر اظهار نظر همشهریان گرامی هستم . عزتتون مستدام .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. دانشجوی دکتری گفت:

  در جواب دوستی پولتیک باید بگویم ا/ ولی اسماعیلی قبل از نمایندگی هم در اداره امنیت گرمی دارای مسولیت بود و مسولیت کشوری هم یکسال قبل از نمایندگی دارا بود و تحصیلات سیاسی و امنیتی ذاشت ۲/ اگر مردم به کسی رای ندهد هیچ کس نمی تواند آنان را مجبور کند نه معاون سیاسی و نه رییس جمهور ۳/ اسماعیلی در دو دوره قبل توانسته اعتماد مردم را جلب کند دوره اول ۱۳۰۰۰ نفر و دوره دوم ۱۵۰۰۰ نفر زمانی که دایی ایشان حتی در استان نبود ایشان از دوره اول بیشتر رای آورد پس زیر سوا بردن رای مردم خیانت به نظام است ۴/ قابلبت ایشان در نمایندگی بعنوان جوانترین نماینده از ایشان فرد ملی و اسطوره ی ساخت به طوری که پای ثابت رسانه های ملی گردید ۵/ ایشان در دوران نمایندگی با میدان دادن به اساتید جوان و دانشجویان نام نیکی از خود بر جای گذاشت کارهای که حتی برای اولین بار به تجلیل از نحبه گان گرمی منجر شد کاری که الان غیر ممکن شده است ۶/ در خصوص الحاق گرمی هم همه خوشحالیم ولی این هیچ کمکی به نماینده فعلی نمی کند حداقل برای ساختن بستر آن ده سال زمان میخواهد و در خصوص فرماندار شدن مهندس نصیری حاج موسوی هیچ نقشی نداشته و بنوعی حداقل پست ممکن به ایشان در این دولت به ایشان داده شد و کماکان نصیری دل پری از موسوی دارد چون محبوبیت خود را فدای ایشان کرد ولی وی جواب در شان ایشان نداد/ النهایه اینکه جو مردمی فعلا با ولی اسماعیلی و چه بخواهیم یا نه ایشان یک فرد ملی است دلیل روشن آن انعکاس صحبتهای وی در سایتهای و مطبوعات کشوری است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانشجو گفت:

   احسن بر استاد خودم خوب تحیل داشتی انصافا آنکه ما را دید و شناخت و اهمیت داد حاج ولی بود و بس بقیه اصلا سواد لازم را برای جلسه با اساتید و دانشجویان را ندارند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • politic درجواب دانشجوی دکتری UNITED KINGDOM گفت:

   لطفا چشم بسته حرف نزن،همیشه مستند،سورس دار و با ارائه رفرنس صحبت کن،تا وقتی هم که دکتری رو کامل نگرفتی اظهار نظر نکن.باتشکر

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ۱۴۱۴ گفت:

   برادر جان که دانشجوی دکتری معرفی فرمودی خودت را [نخبگان]این شکلی نوشته میشه،عیبه که دانشجوی دکترااینها رو ندونه.درضمن ناراحت نشو منم برادر ولی اسماعیلی ام

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • الووووووووووووووووووو گفت:

   حاج ولی یا موسوی یا نصیری هامسی منیم جیبیمین پولووووووو

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. همتی گفت:

  مگه مرام هم دارید!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فاتح گفت:

   بله ما مرام داریم و خود باختگی و تغییر رنگ در مرام ما نیست خیانت کار هم نیستیم و چهره به چهره هم نمی شویم کاش می دیدید مردم در خصوص شما په قضاوتی میکنند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. عاید گفت:

  باز خدا پدر حاج ولی را بیامرزد که در حد نماینده ملی صحبت میکند والا نماینده فعلی که خاموش است . بازی منظقه آزاد هم مقطعی است تایکماه .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. اجاقی گفت:

  با حرف و حدیث مردم گول نمی خورند حاج ولی امیر کبیر مغان است و تا ما گرمیلی ها اصیل زنده هستیم نمی گذاریم کسی دیگری نماینده گرمی شود . دورد بر چهره بشاش و جوان رعنای گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کندلو گفت:

   شما گرمیلرشهرخراب کردی این جوری است که ما روستاها نماینده تعیین خواهیم کردو به خودتان …………………….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. وطن اوغلی گفت:

  بااین خدمتی که نماینده شهرستان وفرمانداربرای گرمی انجام دادندخواهشن ازآقای اسماعیلی میخواهم دست ازسر وطنیم گرمی بردارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • منصف گفت:

   آقای وطن اوغلی این خدمت خدمت مردم است .چون مردم بودندکهدرزیر باران از نماینده ویژه دولت استقبال،وخواسته هایشان را حضورا وبصورت اس ام اس که همان الحاق شهرستان به منطقه آزاد تجاریست اعلام کردند.ومسئولان منطقه به وظیفه خودشان که رساندن حرف مردم به گوش مسئولان کشوری است عمل کرده اند.هچنانکه ولی اسماعیلی نیز درزمان خودش وزیر امور خارجه رابه آزادلو آوردندومطالبات مردم را خواستار شدند بنا براین تاریکی با فانوس اسماعیلی روشن شده بود وراه همواربا پیگیری مسئولان شهرمان روشنترخواهد شد

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • معلم UNITED STATES گفت:

   متاسفم برای آقای موسوی با این اطرافیان هتاکش.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ترک اوغلی گفت:

   برادر این فقط حرف و روی کاغذ است خواهی دید هیچ اتفاقی برای گرمی نمی افتد شاهد باش ببین چون بستر فراهم نیست ضمننا اگر مردم به کار و عمبکرد رای میدانند ولی اسماعیلی باید ۵۰ هزار رای می آورد//؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ناشناس گفت:

  چرا نظری که داده بودم نیست؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ناشناس گفت:

  هیچ نوری درچهره نمیبینم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. politic UNITED KINGDOM گفت:

  کدام کشک؟؟؟؟؟؟؟؟ کدام امیرکبیر؟؟؟؟؟؟؟؟تورو خدا روح امیرکبیر را با این تشابیه و اوصاف مشمئز کننده آزرده نکنید.آقای اسماعیلی به لحاظ شخصیتی مثل همه قابل احترام هستند اما به لحاظ استراتژی و اینفلوکس سیاسی، بچه الف سیاست هم نیستند.
  چند درصد مردم گرمی قبل از اینکه آقای اسماعیلی توسط آقای احمدی به انتخابات آورده شوند ایشان را می شناختند(البته جواب وجدان و درون آدم براش کافیه)؟
  آیا قبل از این اتفاق،اصلا به مخیله ی خود آقای اسماعیلی هم،کاندید انتخابات و نماینده مردم گرمی شدن خطور کرده بود؟
  صرفا با معارفه، تشویق و حمایتهای آقای احمدی، ایشان(برای اولین بار) وارد فضای ملتهب سیاسی گرمی شدند و در نهایت با معیت و مساعدت آقای احمدی(معاون سیاسی استاندار وقت) و ورود آراء ایشان به کیسه آقای اسماعیلی و از همه مهمتر برگذاری مشکوک انتخابات و شمارش آراء و اعلام نتایج که تا ساعات ۳-۴ بامداد بطول انجامید(……..) نمایندگی گرمی برای ۴ سال به آقای اسماعیلی محول شد. البته در زمانهای قبل و بعد از نماینگی نیز عدم پختگی و بینش سیاسی در سخنرانی ها و مصاحبه های ایشان کاملا مشهود بود.و اینک با فرماندار شدن آقای نصیری و درخشش آقای موسوی در الحاق شهرستان گرمی به منطقه آزاد ارس دیگر جایی برای فریبکاران و تطمیع گران در منطقه وجود ندارد. هرچند میدانم ذکر این مطالب باب میل بعضیها نمی باشد ولی قرائت آن برای تنبیه و روشنگری قشر خاصی از مردم خالی از لطف نیست……با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   ای کلک !بریتانیا تشریف داری؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • بسیجی گفت:

   حاج ولی لایق بودن خود را نشان داد تا آنجایی که شد هفت نمایند ه شاخص کل کشور حالا چه جوری از نشان و نفوذ خودش بوده است . زیر سوال بردن توانایی اسماعیلی زیر سوال بردن نور آفتاب است که توسط جغدان که تاب دیدن نور را ندارند انجام میشود با مردم باشید .

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • رزمنده UNITED STATES گفت:

    حاج ولی آدم با ادبیه ولی به تعهدش عمل نکرد کار خانه ای سیمان قرار بود از مشکین بیاره چه شد وقتی نطقهای تبلیقاتی این بزرگواررا الان گوش میدم وجدانا خجالت میکشم وای بر ما.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ولایی گفت:

   زیر سوال بردن انتخابات گذشته یعنی اینکه شما هم از فتنه گران هستید و افتخار حاج ولی همین بس که مایه خشم شده است فقط این برای ما کفابت میکند که با خون مان از ایشان حمایت کنیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • خبیری گفت:

    درخشش موسوی باور کنید این آقا با هزاران طرحهای روی کاغذ درخشش که نه سو سو هم نخواهد زد امیر کبیر مغان با آن عظمت و ید بیضای که داشت نتوانست چه رسد به الفاظ ها بیست سال زمان میخواهد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • رزمنده UNITED STATES گفت:

    ببخشید بزرکوار در دوران هشت سال دفاع مقدس در کجا تشریف داشتید تا با خون حوداز وطن دفاع میکردید تزویر ریا تاریح مصرف شگذشته به فکر زندگی خودت باش حاح ولی سمت شنا را بهتر از شمابلده :

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • س شکراب گفت:

   حرف بیهوده نزن فقط بگو درود بر حاج ولی که واقعا با جان و دل به منطقه خدمت کرد …… دغدغه اش فقط بیکاران جوان منطقه بود .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • الووووووووووووووووووو گفت:

   شرمنده منفی دادم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ناشناس گفت:

  آفرین بر این بزرگ مرد مغان که همیشه بر وحدت وانسجام تاکیدمیکنندچه درتبلیغات دوره هشتم وچه بعداز پیروزی درانتخابات که فرمودند که ما دست یاری از گروهای مخالف برای پیشبرد اهداف نظام وپیشرفت شهرمان نیازمندیم وهمچنین بعد ازشکست دردوره نهم در مسجدجامع فرمودند:که اگرآقای موسوی نماینده محترم شهرستان مغان نیازی دیدند قطعا به ایشان کمک خواهیم کرد.آری این است ایده اصول گرایی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. تراوش مهر گفت:

  ولی اسماعیلی را به عنوان اصولگرای معتدل میشناسیم و آن افراطی گری های عجولانه اصولگرایان خاص در این چهره قابلیت ندارد ،این خصوصیت معتدل ایشان باعث بروز شخصیت جذاب ولی اسماعیلی و محبوبیت روزافزون ایشان شده است. یادمه در جلسه ای در روستای مغوان بود که یکی از طرفداران کاندیدای خاص عامدانه و مغرضانه به ولی اسماعیلی اعتراض کرد و من در آنجا بود که به سعه سدر ایشان احسن گفتم و چه بسا به پشتوانه وجود مشاغل امنیتی و اطلاعاتی ایشان حداقل بنده انتظار داشتم که اسماعیلی برخورد شدیدی با آن شخص خواهد کرد و علیرغم آنهمه هجمه ایشان هوشمندانه و متواضعانه نقد پذیرفت و اعتراض نکرد،
  دوستان ولی اسماعیلی و ناصر نصیری از چهر های تاثیر گذار منطقه هستند و قطعا تقابل این دو به ضرر منطقه و ملت خواهد بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی گفت:

   بابا این ولی اسماعیلی ادم تندرویی و اگه کسی به او رای نده واگه ایشان قدرت داشته باشه حتما اورا بیکار خواهد کرد نمونه ان مدیر سایت ازادلو که از ترسش داره باهاش همکاری میکنه به خدا رای دادن به او یعنی سپردن زندگی خود به دست ایشان چون دیگه اختیاری از خود نداری من طرفدار نصیری هستم تا ولی اسماعیلی رای اورد مجبور شدم به تهران کوچ کنم چون پیغام داده که برام یک کاری میکنه کارستان

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • معلم گفت:

    یک روز شماهم مثل بنده به مظلومیت حاج ولی پی خواهید برد اما امیدوارم دیرنشده باشد.آقایون کاندیداهای مورد نظرتان را تعریف وتمجید بکنید.اما این روانیست که یک روز به هم وطن خود بیگانه بگوییم ویا با قسم دروغ تهمت تندروی بزنیم(مثل آقا علی که در نظردهی خودبه خدا قسم میخورد)که طبق روانشناسی آدم دروغگو برای اثبات حرف ناحقش متوسل به دروغ میشود.بیایید بخاطر چند روز دنیای زود گذر که درروز قیامت پاسخگو خواهیم بودبه دیگران انگ نزنیم(اسماعیلی،موسوی، نصیری،میرزاده )همه اینها عزیزان ماهستند اما نظر هرکس برای انتخاب ورای دادن محترم است

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • همشهري ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    شخصی که با پیغام از شهرش فرار میکند بهتر که نظر ندهد اگر غیرت داشت می ماند و جواب کارهایش را پس میداد

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • وقاری گفت:

    بنده شما را می شناسم اگر نبود برخورد ولی اسماعیلی الان گرمی به فساد کشیده بودی. پس کار خوب ولی یکی همین بود احسن به او.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید