اسکندرپور: ارتباط بین دانشگاه و رسانه باید افزایش یابد

آزادلو : رئیس دانشگاه پیام نور گرمی مغان گفت: ارتباط بین رسانه و دانشگاه با توجه به نقش تکمیلی هردو باید با برنامه‌های مختلف افزایش یابد.

بهروز اسکندرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: برگزاری نشست های تخصصی دانشگاه و رسانه و ایجاد فضای مشورتی برای اطلاع رسانی مردم از فضای علمی آموزشی یک ضرورت در سطح این شهرستان است.

وی با تبریک روز خبرنگار به فعالان رسانه ای شهرستان و استان، افزود: رسانه‌های منطقه همواره با رعایت ادب، کوچکترین معایب را نمایان ساخته و کمک بزرگی در توسعه و پیشرفت شهرستان و استان ایفاء می‌کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور گرمی در رابطه با فعالیت این واحد آموزشی گفت: واحد پیام نور گرمی با ۲۲ رشته و اساتید مجرب و نامی استان جزو مراکز مهم آموزشی در منطقه و استان محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه برای رشته مترجمی زبان انگلیسی در این واحد لابراتوار زبان تجهیز شده است، افزود: در بحث امکانات لازم آموزشی این واحد در همه رشته‌ها شرایط لازم را دارد.

اسکندرپور اضافه کرد: ساختمان تربیت بدنی دانشگاه پیام نور که بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، در صورت تکمیل و بهره‌برداری زمینه ساز تحول اساسی در حوزه ورزشی و علمی منطقه خواهد بود.

وی همچین به تلاش برای اخذ مجوز رشته‌های تحصیلات تکمیلی اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور از قوانین وزارت علوم تبعیت می‌کند و اخذ رشته تحصیلات تکمیلی به جذب استادیار وابسته است که ما در این زمینه مقدمات را انجام داده و پیگیر هستیم.

http://uupload.ir/files/k504_photo_2017-08-08_13-51-39.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید