اظهارات جالب نماینده گرمی در مورد دوران پسا تحریم !!؟

http://s1.picofile.com/file/7287694729/untitled.jpg
آزادلو : میر قسمت موسوی اصل نماینده مردم گرمی دوران پسا تحریم را دورانی می داند که می تواند رشد و شکوفایی استان را با تامین زیر ساخت های توسعه هموار تر کند.
میر قسمت موسوی اصل نماینده مردم گرمی دوران پسا تحریم را دورانی می داند که می تواند رشد و شکوفایی استان را با تامین زیر ساخت های توسعه هموار تر کند.
وی معتقد است: افزایش تعامل با دنیا این امکان را می دهد که سهم خودمان را از بازارهای دنیا کسب کنیم و ارزآوری بیشتری  داشته باشیم.
این نماینده که عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است، بر این باور است که رونق تولیدات داخلی و بخش کشاورزی ، سد سازی ها و توسعه حمل و نقل ریلی و هوایی مطالباتی هستند که انتظار می رود در دوران پسا تحریم در استان اردبیل  اتفاق بیفتد.
موسوی اصل ظرفیت منطقه آزاد تجاری اردبیل  را فرصتی مناسب برای ورود سرمایه گذاران خارجی  به استان  می داند و می گوید: چون در دوران پسا تحریم رابطه ها با دیگر کشورها بیشت می شود بنابراین داشتن این منطقه آزاد کمک شایانی به پیشرفت استان اردبیل خواهد کرد.

* این اظهارات در حالی است میرقسمت موسوی نماینده گرمی به کلیات طرح برجام در مجلس شورای اسلامی رأی مخالف داده است. با این اوصاف تحلیل از اوضاع اقتصادی پس از انجام برجام دور از نظریات نماینده گرمی است و البته مخالفت ایشان با این طرح دلایل خاصی داشته است که بهتر است از رأی خود دفاع کند.

نظر شما چیست؟

۶۱ نظر

 1. آقای آزاد اندیش گفت:

  غلط های املای از من بود ک از جمع عذر خواهی میکنم.البته بنده موقع تایپ در حال شخم زدن زمین بالای تراکتور بودم.آقای موسوی از همه اقشار مردم بلخصوص کشاورزان و زحمت کشان این دیار طرفداردارد.راست گفتین من دیپلم دارم بی سوادم ولی مطمعنم پسرم استاد و معلم شماو شماهای دیگر توهمین استان و کشورهای همسایه هست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. فرهنگی شهریار گفت:

  اقا یا خانم ازاد اندیش بهره هوشی تو وکاندیدت چقدر است اری راست میگی بهره هوشی موسوی ویارانش در چپا ول اموال ملت کم وشماووووووووووو……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. علی خان گفت:

  با سلام خدمت مدیر پایگاه خبری آزادلو.اگه امکان داره خبری که حاج اقا برومند امروز در گفتگو با خبرنگار فارس دادن؛که یک گام جدید در تصویب منطقه ازاد تجاری اردبیل.ایشان گفتن تا اخر آبان ماه منطقه ازادتصویب نهایی میشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ایرانی گفت:

  پس اگررشدو شکوفایی منطقه پس از تحریم می بود انتخاب ایشان و تصدی کرسی در مجلس ناش از عدم آگاهی ماازفقدان مدیریتی بوده است ما باید ۴سال در انتظار کسب سهم خودمان را از بازارهای دنیا بنشینیم تا ارز بیشتری داشته باشیم؟ وه چه بازار دل آزاری !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. محمد گفت:

  استاندار ایلام خبر دادن که.برای لایحه منطقه ازادمهران واردبیل ۱۵۲امضا از نمایندگان گرفته شده است.وتحویل هیات رییسه دادن وآماده طرح در صحن علنی مجلس است که به زودی بررسی وتصویب میشه..خدا کنه تا اربعین تصویب نهایی شه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. بازاری گفت:

  ما بازاریان از حاج موسوی بخاطر منطقه آزاد تجاری وآسفالات داخل شهری حمایت میکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. آزاداندیش گفت:

  اکثر آقایانی که از میر قسمت حمایت کردند و نظر دادند نظرهایشان پر از غلطهای املائی است معلومه که افراد بی سواد و از لحاظ ضریب هوشی دارای هوش ضعیف هستند با با میر قسمت همان نیست که شما فکر می کنید بیشتر تحقیق کنید البته با این همه غلط املائی مگر شما تحیق سرتان می شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امیر گفت:

   عقل کل تحیق یعنی چه؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   جناب آزاد اندیش ، هر شهروند ایرانی یک رای دارد و ارزش رای افراد با میزان اطلاعاتشان ارتباط ندارد و ارزش رای همه با هم برابر است

   اگر همین نظر شما به کل کشور تعمیم داده بشه مشخص میشود که معمولا مناطق توسعه یافته انتخابشان در مقایسه با مناطق محروم در اکثر موارد صحیح تر بنظر میرسد . البته در هر حال انتخاب مردم محترم است

   ضمنا این نظر من در موافقت یا مخالفت با هیچ کاندیدایی نیست و من همیشه بدون توجه به شخص کاندیدا ، از کاندیدای اصلاح طلبان حمایت می کنم

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • دلسوز گفت:

   آزاداندیش باخار گوزگیه آدین گویار اوزگیه

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ناشناس UNITED STATES گفت:

  اقای موسوی بااقتدار کامل رای موافق به طرح برجام داده اند دوستان بیخودی نظر ندهند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. اب گفت:

  من از اقای موسوی حمایت می کنم تنها نماینده است به منافع شخص نمی اندیشد به ارمان ملی می اندیشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. گرمیلی گفت:

  نمی دونم چرا برخی افراد حتی ترمیم چاله وچوله خیابان رابه نماینده نسبت می دهند بابا کار نماینده قانون گذاری وطرح مشکلات منطقه ومردم درمجلس است اختصاص آمبولانس توسط وزارت بهداشت صورت گرفته نه موسوی …تازه گرمی باید ازدهها سال پیش صاحب سونوگرافی می شد نه الان اصلا سید موسوی ازاین کارها خبرنداره!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. کارمند گفت:

  من بخاطر بیماستان تامین اجتماعی و افتتاح دندانپزشکی از حاج موسوی تشکر میکنیم و خواهان پیشرفت و ارتقاع این مرکز هستیم.کارمند تامین اجتماعی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. همشهری گفت:

  اقای موسوی درتبلیغ انتخابات درشهرک ولیعصر عج ایجادفاضلاب شهری،جمع اوری دامداران ازداخل شهرک،آسفالت تمامی کوچه هاو….که هیچکدام عملی نشده انتظارحتی یک رای ازشهرک رانداشته باشند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. دکتر بیمارستان گفت:

  بخاطر دستگاه سنگرافی تمام دیجیتال و آمبلانس جدید خریداری شده ب بیمارستان ولایت گرمی توسط نماینده از دولت ،تقدیر و تشکر میکنیم از موسوی و دکتر غریبانی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. هادی بالا.. گفت:

  هادی با انصاف یا…؟؟!
  از عملکرد های:چند کیلوتر از کوچه و خیابان ها ب لطف ماده ۱۸۰ در اختیارنماینده آسفالت شده ایا نمیبینی .؟دستگاه سنوگرافی تمام دیجیتال بیمارستان ولایت که خود بیمارستان هم ار برکات موسوی هست را چطور؟آنبلانس جدید بیمارستانرا چطور.مجتمع ابرسانی موران ک ۶۳ تا روستا از نعمت اب بهرمند میشوند چطور؟کوری نمیبینی.سدهای عمارات و توسانلو و یلسوی ک بسرعت در حال اجرا هستند چطور.از اسفالت بین روستاها و بین شهری و …چطور.؟راستی از منطقه ازاد خبر داری یا اونم نمیبینی؟ک چقدرها تلاش ها شده شبانه روزی تا این مرحله رسیده.با این همه ندیدن ها ک خودتو زدی ب ندین یا دنبال منافعی بودی ک بهت نرسیده یا غرض خاصی داری…البته چند مورد کوچیک بود جهت اطلاع..؟!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عزیز گفت:

   ازانبولانس نوشتنت معلومه همه چیز از آن شماست

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   فقط امیدوارم بیش از این سد در منطقه ساخته نشه..متاسفانه سد سازی در دنیای حاضر رو به کاهش هست و در استان ما برعکس رو به افزایش…سد سازی در حال حاضر عواقب بیشتری داره..چندوقت پیش هم در این شایت مقاله ای با عنوان سد سازی نوشته شده بود که…بیشتر غیر تخصص بود…سد سازی یک امتیاز نیست در زمان حاضر ساختن بیش از اندازه سد ..فرسایش خاک..پوشش گیاهی کم وخیلی موارد دیگر رو هم شامل میشه که انشالله بلای که در جنوب کشور به اسم ریز گزد هست رو در این مناطق بوجود نیاره

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • دانشجوی کارگر محترم.. گفت:

    آقای بافهم…اولا اونایی که گفته شد همه درست هست و انجام شده و یا درحال انجام هست.درمورد اشتغال کل کشور به بحران خورده.شهرستان ما هم همین طور.تا اونجایی هم ک من سراغ دارم موسوی هیچ یک از بستگانش را استخدام نکرده.واین عملکردها ک برا شما بی ارزش هست برای من بیسواد و همشهریان من ارزشمند.حال تو با سواد بگو چیکار میتوانسد برای اشتغال میکرد ک نکرد.ازکجا میدانی ک نکرده و این طور بی سوادانه و نادانانه نظر میدهی.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانشجوی کارگر گفت:

   میدونی برا توی بیسواد آره این چیزهایی که گفتی در صورت صحیح بودن خیلی خیلی زیاده! مرد بی حساب فشار تا استخوان اهالی گرمی رسیده،افسردگی طلاق اعتیاد فساد کل شهر و به خاطر بیکاری جوانان فرا گرفته اونوقت توی نفهم اومدی شعار میدی؟آیا تو این ۴سال تونست ۲۰نفر رو اشتغال بده البته به جز ایل و تبارش؟
   در ضمن برو چند کلاس حداقل نهضت درس بخون با این جمله بندی هات!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • نظر می دم نظر نخورم گفت:

   لطفا موارد بزرگتری اگه دارید رو کن خجالت هم خوب چیزیه واله

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • کرملی گفت:

   غلط املایی ۱-آنبلاس ۲-بیمارستانرا ۳-ابرسانی ۴-اسفالت ۵-ازاد ۶-اونم ۷-خودتو ۸-ب ندیدن۹-کوچیک -شما ۱۱گرفتی هههههههه

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ناشناس گفت:

  هادی با انصاف یا…؟؟!
  از عملکرد های:چند کیلوتر از کوچه و خیابان ها ب لطف ماده ۱۸۰ در اختیارنماینده آسفالت شده ایا نمیبینی .؟دستگاه سنوگرافی تمام دیجیتال بیمارستان ولایت که خود بیمارستان هم ار برکات موسوی هست را چطور؟آنبلانس بیمارستان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ناشناس گفت:

  انشالله در گرمی مغان این دروه نماینده ای شایسته تر انتخاب بشه…متاسفانه همیشه نماینده ای که از شهر ما انتخاب شده در مقابل دولت قرار گرفته که خیلی به شهر ضرر زده…این دوره هم که دولت به سمت اصلاحات هست امیدوارم ماهم سمت اصلاحات بریم ودر جبهه ی موافق دولت باشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. گرمیلی گفت:

  مثل اینکه ایشان از اقای موسوی چند تا سوال منطقی در رابطه با عملکردش کرده ولی متاسفانه جواب اقای موسوی مسخره آمیز بوده واکثرآنهایی که درآنجا بودند به جواب های اقای نماینده خندیده اند وآقای موسوی دربد مخمصه ای گیر افتاده وبا ناراحتی جلسه را ترک نموده است آری آقای موسوی این دوره تبلیغات شما نباید سخنرانی کنی شما باید در مقابل مردم مورد بازخواست قرار بگیری.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. هادی گفت:

  اگرموسوی عملکردی داشت دیروزحتمادرمجلس ترحیم جوادی ها درروستای اوجاق میتونست جواب سوالات سجاد جولانی روبده نه اینکه اون جوان روبه تمسخر بگیره وبا خنده سوارماشین بشه و فرار کنه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. منصف گفت:

  ایشان به طرح برجام که به صورت یک فوریتی تصویب شد رای نداد یعنی خواسته اکثریت مردم ایران وبه ویژه منطقه رازیرپا گذاشت پس این اقا به فکر مردم نیست نیست نیست تنها به فکر منافع شخصی خودش است آقاتوکه به برجام رای مخالف دادی دیگه دراین مورد صحبت نکن دیگه، یا مردم راهالوگیرآوردی آقای اشنا الان عصرتکنولوژی هست من درروزاول نام مخالفان وموافقان راکه به صورت دست نویس انتشار یافته بود دیدم ایشان وافضلی فرد دراستان رای مخالف داده اند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ابامهدی گفت:

  ماکه به این هزار جهره گی هاوبی شخصیت بازی هاعادت کردیم ودیرزمانی است تاوان رفتارهای کجدارمریض این رجاله های به اصطلاح سیاسی امثال میرقسمت ونصیری و…درسطح کشورمیدهیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. آشنا گفت:

  آقای قاسمیان،ازکجا فهمیدی موسوی رای مخالف داده است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. اصناف گفت:

  بنده درهردوره ازانتخابات که بادوستان صحبت میکنیم درآخرین مرحله ازنظرسنجی نظرخودرادرموردکاندیداها که اعلام میداریم معمولا همون آرا ازصندوق درمیآیدوبهتراست آقای موسوی این دوره درانتخابات شرکت نفرمایندچون ریزش آرای خیلی زیادی دراین دوره دارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. شهروند منصف و مذهبی گفت:

  توصیه می کنم زاویه نگاهتان را عوض کنید موسوی در اوج است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آزادمرد مغان UNITED STATES گفت:

   من یه لحظه اومدم با زاویه شما نگاه کردم دیدم چشمات خیلی آستیگمات داره بهتره به پزشک مراجعه کنید جوب را اوج می بینید . ببخشید دادش موسوی تو جوب است نه اوج .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. دلسوز ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای موسوی بنده موارد لازم و دل نگرانی های موجود را در مورد برخی از مسائل و مشکلات شهرستان و البته راهکارهای لازم را نیز به شما یادآوری کرده ام. اما با عرض پوزش خوابتان خیلی سنگین است باید زودتر تصمیم گیری و اقدام نمایید و گرنه عواقب جبران ناپذیری در رابطه با طرحهای عمرانی شهرستان بواسطه تعلل جنابعالی به گرمی متحمل خواهد شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. شهروند گرمی گفت:

  گهی به نعل زدن گهی به میخ شیوه خوبی نیست از یک سو به برجام رای منفی می دهی ازسوی دیگر به گشایش اقتصادی ازبعد از بر جام ورونق تولید حرف می زنیداقای موسوی شما نماینده گرمی هستنید ازموضع نماینذه مردم گرمی به اظهار نظر بپردازید نه نماینده ….به خدا این حق مردم گرمی نیست با این وضعیت زندگی نماید چشمداشت شما باید به رای مردم باشد نه قرار گرفتن درلیست فلان گروه دور از وجدان وانصاف است منافع شخصی را بر منافع ملی وشهری اولویت بدهی بیش از ۸۰ درصد مردم گرمی به اقای روحانی وبرنامه های او رای دادند درنتیجه مردم گرمی طرفدار اجرای بر جام هستند ما ماندیم جنابعالی ایا وکیل ملت هستید یا وکیل گروههای سیاسی اقای موسوی این موضع گیریها ومواضع ضد دولتی جنابعالی قدرت چانه زنی شما را شدیدا کاهش می دهدبا این که میدانیم هدف شما ازاین موضع گیریها چیست واین پالسها را برای چه کسانی می فرستیدبه جای اینکه امید شما به خدا ومردم باشد به جاهای دیگری دل بسته اید فکر نکنم تاریخ دوباره برای شما در گرمی تکرار شود هر کس یک تاریخ مصرفی دارد تاریخ مصرف چنابعالی نیز رو به اتمام است

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آزادمرد مغان UNITED STATES گفت:

   احسن برادر احسن . نمیدانم تا کی با شعور این اهالی بازی خواهد کرد این میرقسمت . و کی این مرد م بیدار خواهد شد ؟ این قوم با توجه به آیه قرآن سرنوشت خود را خودشان انتخاب کردند ولی تحت تاثیر حرفای نصیری . این دونفر گرمی را نه چهار سال بلکه ۱۴سال از توسعه عقب انداختند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهروند گفت:

    خیانت اصلی را نصیری برای گرمی کرد فقط برا اینکه از قافله عقب نمونه چون میدانست در صورت برد حاج ولی باید دور گرمی را خط میکشید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 26. مهدي گرمي گفت:

  آبور بالتاسی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. مهدی گفت:

  این چند ماهم تحمل میکنیم حالا ببینیم دیگه .بزار یکم با خودش حال کنه

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید