اعتبارات عمرانی ۹۵ باید تا پایان تیرماه سالجاری جذب شود

http://ardabil.iribnews.ir/files/fa/news/1396/4/17/1152935_341.jpg

آزادلو :مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت :باید تا پایان تیرماه کلیه اعتبارات عمرانی سال ۹۵ جذب شود.

مظفری که در جلسه ذیحسابان و مدیران مالی دستگاههای اجرایی استان اردبیل سخن می گفت، افزود: پارسال از محل اعتبارات عمرانی استانی مبلغ ۷۲ میلیارد تومان تخصیص و در اختیار دستگاههای اجرایی استان اردبیل قرار گرفته بود که ۳۰ میلیارد تومان آن بصورت نقد و ۴۲ میلیارد تومان بصورت اسناد خزانه اسلامی بود که با سررسید مشخص برای پرداخت اعتبارات عمرانی انجام یافته است.

وی گفت: طبق روال سالهای  گذشته مهلت جذب اعتبارات تملک داراییهای سرمایه ای براساس قانون تا پایان تیرماه سال بعد است و امید است تا پایان مهلت مقرر کلیه اعتبارات سال ۹۵ جذب شده و مانده برگشتی اعتبارات تملک را در استان نداشته باشیم .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما اردبیل/ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل افزود : علاوه بر اعتبارات عمرانی استانی، مبالغ زیادی نیز از محل اعتبارات ملی بصورت نقد و اسناد خزانه اسلامی در اختیار دستگاههای اجرایی استان قرار گرفته و براساس موافقت نامه های صورت گرفته  برای اجرای طرح های عمرانی در سطح استان مورد استفاده قرار می گیرد .

مظفری تصریح کرد: با تلاش مسئولان استانی و نمایندگان مردم استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی و حضور فعال آنها در در کمیسیون های برنامه و بودجه و عمران مجلس و سایر کمیسیون ها ، اعتبارات عمرانی مصوب استان در سال ۹۶ به دو و نیم برابر افزایش یافته است.

وی تاکید کرد امورات عمرانی طرح های دولتی استان اردبیل در فصول کاری و در شرایط مناسب آب و هوایی انجام شود و اعتبارات آن نیز با پیگیری های لازم جذب خواهد شد

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید