اعتبار پروژه راه‌آهن اردبیل در سال جاری به ۲۵۰ میلیارد تومان خواهد رسید

http://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1396/03/24/13960324001554_Test_PhotoH.jpg

آزادلو : رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: اعتبار پروژه راه‌آهن اردبیل در سال جاری به ۲۵۰ میلیارد تومان خواهد رسید که در صورت تخصیص حداکثری در زمان ۴ سال به اتمام خواهد رسید.

محمد رضا رضایی کوچی عصر امروز در جریان بازدید از پروژه راه‌آهن اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اعتبار پروژه راه‌آهن اردبیل در سال جاری به ۲۵۰ میلیارد تومان خواهد رسید که در صورت تخصیص حداکثری در زمان ۴ سال به اتمام خواهد رسید.

وی گفت: با تلاش نمایندگان استان پروژه راه‌آهن اردبیل برای دولت اولویت یافته و نگاه ما هم به این پروژه نگاه ملی است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعتبارات پروژه در قالب اوراق مشارکت اسناد خزانه و همچنین اعتبارات نقدی فراهم خواهد شد و زمان اتمام این پروژه کاملا به تزریق اعتبارات ویژه بستگی دارد.

رضایی کوچی افزود: مجلس از توسعه بخش ریلی حمایت می‌کند و از سرمایه گذاری بخش خصوصی در این زمینه حمایت ویژه‌ای انجام می‌دهیم تا در پروژه‌های کلان شرکت کنند.

وی بیان کرد: اگر این تخصیص‌های جزیی در مورد راه آهن اردبیل ادامه داشته باشد پروژه در مدت زمان طولانی به اتمام خواهد رسید.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان اردبیل در پیگیری مطالبات مردمی سماجت دارند عنوان کرد: اهمیت این پروژه به منظور اتصال جنوب کشور به کشورهای خارجی در قسمت‌های شمالی کشور برای ما کاملا مشخص است./فارس

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. مناف GERMANY گفت:

    بدری هم تو مشکلات اردبیل را ول کرده چسبیده به راه آهن بیماری فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری غوغا می کنه

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. گرمیلی گفت:

    در جاهای دیگر دنیا خطوط مغناطیسی و پیشرفته سریع و سیر با استانداردهای بالا و در زمان بسیار کوتاه اجرا میشود این در حالیست که نوع ریل کشی و زیر ساخت ها و واکن و استانداردهای ما خیلی عقب ماندست ولی باز چندین سال طول میکشد تا به بهره برداری برسد و حتی در این مدت میبینید قسمتهای قبلی پروژه عمر مفید خود را از دست داده و فرسوده شده اند و همچنین استانداردهای جاده کشی ما هم عین ریل کشی قطار بسیار ضعیف غیر فنی و مهندسی بوده و نقاط خطر آفرین زیادی دارد

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید