اعزام مصدوم سانحه تصادف موتور در گرمی با بالگرد به اردبیل

آزادلو : مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی مغان گفت: مرد موتوری حدودا ۴۵ساله که بر اثر برخورد موتور سیکلت با خودروی سواری در گرمی مصدوم شده بود با بالگرد به بیمارستان فاطمی اردبیل اعزام شد.

حسین قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در اولین روز پائیز فرد ناشناسی با فوریت پزشکی ۱۱۵ شهرستان گرمی تماس گرفته و گزارش یک مصدوم در کنار جاده مابین شهرستان گرمی به طرف روستای مغوان را گزارش نمود.

وی اضافه کرد: همکاران ۱۱۵به محل اعزام و فردی را که بدون داشتن هیچ گونه هویت یا کارت شناسائی و حتی فرد تماس گیرنده در کنار جاده پیدا کرده و به بیمارستان ولایت گرمی انتقال می‌دهند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی با بیان اینکه معاینات اولیه وضیعت و علایم حیاتی مصدوم انجام شد، افزود: با بررسی‌های اولیه مشخص شد بیمار از ناحیه مغز و شکستگی استخوان سر و احتمال خونریزی دارد.

قربانی افزود: با توجه به این وضعیت تشخیص داده شد بیمار به اقدامات پزشکی بیشتر نیازمند است و به همین دلیل جهت کاهش زمان طی تماس با مرکز استان خواستار اورژانس هوائی شدیم.

وی از حضور بموقع بالگرد هوایی در محل تعیین شده خبر داد و گفت: پس از انتقال بیمار به محل تعیین شده با هماهنگی نیروهای زحمت کش نیروی انتظامی، پلیس راهور و هنگ مرزی، بیمار به بیمارستان فاطمی اردبیل انتقال یافت.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. سما گفت:

    نقدر گورممیش بازاری چیخاردیسوز(اعزام با بالگرد)به خدا افت داره.
    زمانی اون حسینی آبرومونو برده بود هردوسه روز یکبار میگفت زایمان زن حامله در آمبولانس حالا شما مگه بالگرد فقط زخمیهای شما را جابجا میکنه هرجاتصادف باشه اونم اعزام میشه بس کنید دیگه الان عصر پیشرفت وتکنولژیه تو تهران روی هرکدوم ازبرجها یدونه ازاون بالگردها نشسته

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید