اعضای مدیریت بحران گرمی روسفید نشدند

آزادلو : به منظور ارزیابی توان و آمادگی اعضای مدیریت بحران شهرستان گرمی مانور لحظه صفر در روستای بنه از توابع بخش مرکزی شهرستان گرمی برگزار شد ولی اعضای مدیریت بحران این شهرستان روسفید نشدند.

در این مانور که ظهر امروز برگزار شد، طی یک خبر ساختگی توسط یکی از اهالی روستا تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ صورت گرفت و خبر آتش‌سوزی روستا اطلاع داده شد.
فرماندار گرمی در حاشیه برگزاری این مانور گفت: این مانور در ۱۰ کیلومتری گرمی و بدون اطلاع قبلی دستگاه‌های مربوط صورت گرفت و هدف ما سنجش توان و آمادگی دستگاه‌ها در طول ۱۵ دقیقه بود.

ابراهیم امامی  هدف از اجرای مانور را ارزیابی عملکرد مطلوب در ورود به موقع و سریع به صحنه حوداث دانست و گفت: با اجرای چنین مانورهایی تمامی دستگاه های عضو مدیریت بحران شهرستان این آمادگی را پیدا می‌کنند تا در مواقع بروز بحران واقعی وارد صحنه شوند و نقاط قوت و ضعف ارزیابی گردد.

وی افزود: ارزیابی نهایی اعضای مدیریت بحران شهرستان قابل قبول نیست و بیشتر دستگاه‌ها در زمان مقرر در محل حضور نیافتند و متاسفانه دستگاه‌های در محل حادثه نیز به لحاظ کیفیت کار در حد پائینی قرار داشتند.
رئیس ستاد بحران شهرستان گرمی‌ بیان داشت: برای افزایش توان دستگاه‌ها در شرایط بحرانی، علاوه بر تشریح فعالیت دستگاه‌ها طی جلسه‌ای، مانور دیگری بدون اطلاع برگزار می‌شود.

  • خبرگزاری فارس

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. بیرمعلم گفت:

    یاشاسون امامی چوخ یاخش فرمانداردور

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید