افتتاح سالن ورزشی صالحین شهدای شهرک ولیعصر(عج) گرمی

آزادلو : مراسم افتتاح سالن صالحین شهدای شهرک ولیعصر(عج) حوزه خاتم الانبیاء‌ شهری با حضور جمعی از مسئولین شهرستان گرمی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین صفری، امام جمعه گرمی در افتتاح سالن ورزشی صالحین شهدای شهرک ولیعصر(عج) شهرستان گرمی در مورد فعالیت های حوزه فرهنگی و ورزشی سپاه ناحیه گرمی، تشکیل حلقه های شجره طیبه صالحین را از نمونه های ارزشی برنامه های فرهنگی سپاه عنوان کرد و گفت: استکبار جهانی اصل اسلام و هویت ملی و دینی ایران اسلامی را نشانه  رفته است و در این جبهه سپاه با نشر ارزش های انقلاب به ویژه دفاع مقدس دنبال تقویت این سنگر است.

وی با اشاره به فعالیت زیر ساختی سپاه در حوزه ورزش، افتتاح سالن ورزشی متعدد در سطح شهرستان را نوعی حمایت جوانان در عرصه ورزشی و ترویج فرهنگ ورزش عنوان کرد.

سرهنگ حسن نوری، فرمانده سپاه ناحیه گرمی هم در این مراسم گفت: این سالن ورزشی در زمینی به مساحت ۵۵۰ متر وبا زیر بنای ۴۳۰ متر طی دو سال احداث شده است که به امکانات ورزش اعم از تنیس، والیبال و فوتبال سالنی مجهز است.

وی بیان کرد: این سالن با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰۰میلیون تومان از اعتبارات مهندسی تأمین و هزینه شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمی اضافه کرد: یک سالن ورزشی نیز در محله شهریارگرمی احداث شده است که در چند روز آینده به بهره برداری می رسد‌

http://uupload.ir/files/6ci6_photo_2017-05-11_11-58-02.jpg

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. ناشناس ROMANIA گفت:

    الله س نی ساخلاسون افتخارشهرکسن ولی حیف برادررفیه اخلاق نداره

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید