افتتاح ۱۸ خانه مددجویی در ایام دهه فجر در گرمی

آزادلو : مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان گرمی گفت: ۱۸ خانه مددجویی با ۲ میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض در دهه مبارک فجر در شهرستان گرمی افتتاح می‌شود.

صمدالله سعیدی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از پرستاران حامی ایتام اظهار کرد: ۱۸ خانه مددجویی با ۲ میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض در دهه مبارک فجر در شهرستان گرمی افتتاح می‌شود.

وی گفت: ۱۷ باب از این خانه‌ها در مناطق روستایی و یک باب در شهر گرمی با مجموع زیربنای هزار و ۸۰ متر احداث شده است و ۸۰۰ میلیون ریال نیز برای ۴ واحد تسهیلات بانکی احداث خانه واگذار شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان گرمی بیان کرد: این مجموعه بر حسب وظیفه ذاتی خود تمامی هدایا و نذورات مردمی را بر اساس اولویت در اختیار مددجویان، خانواده‌های تحت پوشش و افراد نیازمند جامعه قرار می‌دهد و انتظار ما از خیرین یاری کمیته امداد در این زمینه است.

تجلیل از پرستاران حامی نیازمندان و ایتام

سعیدی با اشاره به اقدام خداپسندانه پرستاران شهرستان گرمی در حمایت از مددجویان کمیته امداد، ادامه داد:پرستاران علاوه بر خدمات حسنه خود به بیماران، از ایتام و مددجویان با عنوان حامی اکرام و ایتام نیز حمایت‌های خوبی انجام داده‌اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی اضافه کرد: خدمات پرستاران زحمکتش مرکز آموزشی و درمانی ولایت گرمی بخاطر ارائه خدمات درمانی به افراد تحت حمایت کمیته امداد حضرت امام و دستگیری از ایتام تحت حمایت اقدامی شایسته و بی‌نظیر است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان گرمی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته با شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی مقرر شد پرسنل این مرکز با ارایه گواهی کسر از حقوق خود ماهانه مبلغی را به ایتام مساعدت کنند.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. امیر GERMANY گفت:

    رییس جمهور تو کرمان پروژه های صنعتی میلیارد دلاری تصویب می کنه اونوقت تو استان اردبیل کلا با چند ده میلیا رد تومان بودجه ببخشید اگه تو شهرها تقسیم بشه نهایتش تو هر پروژه دشتشویی و محوطه سازی هم نمیشه افتتاح کنن اونم تو منطقه استراتژیک اردبیل که کلا میتونه برای کشور سود داشته باشه

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید