اقتصاد دولتی پاسخگوی ایجاد اشتغال نیست

آزادلو :  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: اقتصاد دولت‌محور پاسخگوی اشتغال‌زایی نیست.

ناصر نصیری عصر امروز در همایش تخصصی منطقه آزاد اوراسیا در گرمی اظهار کرد: مناطق آزاد نقش بسزایی در توسعه مناطق مرزی عمدتا محروم داشته و به همین دلیل مورد توجه دولت بوده است.

وی با بیان اینکه اقتصاد دولتی پاسخگوی توسعه مناطق مختلف کشور نیست، تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی‌ها به سمت توسعه سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی پیش رود و از این بخش حمایت شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل بیان کرد: هدف اصلی این همایش بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای منطقه آزاد است و باید قبل از تصویب و ایجاد آن، ذهنیت مردم به خروجی این مناطق به صورت صحیح هدایت شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فرماندار گرمی مغان نیز در این همایش گفت: امام جمعه استان و استانداران پیشین و فعلی با جدیت پیگیر این طرح بوده و خواهند بود و مردم شهرستان قدردان زحمات آنها هستند.

ابراهیم امامی اظهار کرد: امیدواریم با تلاش نمایندگان استان اردبیل شاهد تصویب منطقه آزاد باشیم که یکی از مطالبات اصلی اهالی است و زمینه‌ساز ایجاد اشتغال مولد نیز خواهد بود.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. شهروند۲ UNITED STATES گفت:

    ایجاد منطقه آزاد برای توسعه زیرساخت عمران و آبادانی منطقه فوق العاده موثر و کارساز است.و باعث توسعه مشاغل در سطح شهرستان خواهد شد. بامید روزی که دیار نجیب ، شهیدپرور و مظلوم گرمی توسعه پیدا کند و مردمان خونگرم و ولایتمدار آن طعم زندگی خوب و آسایش را در سطح خانواده های خود بچشند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. شهروند گفت:

    ایجادمنطقه آزاد به نفع مردم فقیر وضعیف نیست فقط فاصله طبقاتی زیادتر خواهد شددرمناطق آزادبه کدام قشر اشتغال ایجاد میشه فقط به عده معدودی ازنزدیکان اغنیابقیه طبق روال قبلی یادرپشت چراغهای قرمز به پاکیدن شیشه های خودروها واسفنج دودکردن برای آنها خواهند پرداخت یادرکوچه پس کوچه های شهر ها واطراف میدان سرچشمه اردبیل باناله وزاری به تکدی گری خواهند پرداخت…

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید