امامی: دستگاه‌ها از اعتبارات تخصیصی نهایت استفاده را داشته باشند

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: اگر دستگاه‌ها نتوانند از اعتبارات اختصاصی سال‌جاری استفاده بهینه ‏کنند سال آتی هیچ اعتباری اختصاص نخواهیم داد.‏

ابراهیم امامی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و اشتغال این شهرستان اظهار کرد: اعتباری که در اختیار شهرداری از محل تملک دارائی‌ها قرار دادیم، بسیار مناسب بوده و باید شهرداری و ترکیب جدید شورا برای استفاده از این اعتبارات نهایت تلاش خود را بکند.

وی با بیان اینکه محوریت توسعه شهرستان در کنار حوزه کشاورزی، توسعه بخش گردشگری است، افزود: گردشگری ظرفیت مغفول شهرستان گرمی مغان است که اگر به آن توجه شود قطعا سبب توسعه چشمگیر منطقه خواهد شد.

رئیس شورای برنامه ریزی و اشتغال گرمی‌مغان بیان کرد: کشاورزی منطقه باید از تک محصولی خارج شود تا زمینه رونق اقتصادی فراهم شود و دستگاه متولی باید نسبت به ترویج محصولات استراتژیک همت داشته باشد.

وی خواستار جذب اعتبارات ملی برای پروژه‌های شهرستان شد و گفت: مدیران دستگاه‌ها باید برای جذب اعتبار ملی و اعتبارات در قالب اقتصاد مقاومتی همت کنند و تنها به اعتبار شهرستانی امید نداشته باشند.

امامی اضافه کرد: همه مسئولان دستگاه‌ها موظف هستند طرح‌های ویژه خود برای جذب اعتبارات اقتصاد مقاومتی جهت اشتغال زایی را ارائه دهند و کوتاهی در این حوزه به هیچ وجه قابل قبول نبوده و برخورد خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینکه برخی از رؤسای ادارات شهرستان اهل ریسک نیستند، افزود: مدیری که صاحب برنامه، جرأت و ریسک کاری نباشد و براساس تخصیص اعتبارات کارها را پیش ببرد و پروژه محور باشد، برای توسعه و پیشرفت شهرستان بیش از این انتظار نمی رود./فارس

http://uupload.ir/files/ihye_photo_2017-06-24_10-59-17.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید