امامی: دفتر بانوان شهرستان گرمی به بررسی توانمندی‌های بانوان اقدام کنند

آزادلو : فرماندار گرمی گفت: دفتر بانوان این شهرستان ویترین نباشد و با ایجاد کارگروه ویژه بانوان نسبت به بررسی توانمندی‌ها و قابلیت‌های بانوان اقدام کنند.

ابراهیم امامی عصر امروز در جلسه امور بانوان شهرستان گرمی اظهار داشت: مشارکت بانوان در برنامه‌های اجتماعی، برگزاری نمایشگاه‌های ویژه صنایع تولیدی و اجرای مسابقات ورزشی، هنری و فرهنگی بانوان در اولویت قرار‌ گیرد.

وی با بیان اینکه حمایت از تولیدات صنایع دستی به ویژه گلیم بافی در دستور کار است، تصریح کرد: دستگاه‌های دولتی ایجاد بازارهای ویژه تولیدات بانوان را در برنامه کاری خود قرار دهند.

رئیس شورای اداری شهرستان گرمی بیان داشت: بانوان علاقه‌مند برای ایجاد تشکل‌های مردم‌نهاد بانوان پیش‌قدم شوند و ورود قانونی سمن‌ها در حوزه‌های مختلف زمینه توسعه شهرستان را فراهم می‌کند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: ممانعتی برای حضور بانوان در برنامه‌های مختلف وجود ندارد و باید بانوان خودشان پیش‌قدم باشند.

فریبا محمدلو نیز در این جلسه گفت: مدیران دستگاه‌های اداری به نقش بانوان در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی اهمیت داده و در برنامه‌ها ورود پیدا کنند.

وی افزود: دفتر بانوان شهرستان ویترین نباشد و با ایجاد کارگروه ویژه بانوان نسبت به بررسی توانمندی‌ها و قابلیت‌های بانوان اقدام کنند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید