امامی: شرایط گرمی برای سرمایه‌گذاری ایده‌آل است

http://uupload.ir/files/wyk5_photo_2017-08-05_22-35-38.jpg

آزادلو : فرماندار گرمی گفت: گرمی شرایط ایده‌آلی از قبیل دارا بودن برق صنعتی، نیروی انسانی علاقه مند و امتیاز منطقه محروم را برای سرمایه‌گذاری دارد.

ابراهیم امامی عصر امروز در جریان بازدید تیم اقتصادی استان اردبیل از شهرستان قلعه گنج کرمان اظهار کرد: گرمی شرایط ایده‌آلی از قبیل دارا بودن برق صنعتی، نیروی انسانی علاقه مند و امتیاز منطقه محروم  را برای سرمایه‌گذاری دارد و این مساله در جذب سرمایه‌گذار در این منطقه بسیار موثر است.

وی با اشاره به اختصاص اعتبارات ۴۰ میلیارد تومانی دولت و بنیاد علوی به استان اردبیل گفت: حدود ۵میلیارد تومان از این اعتبارات در قالب تسهیلات ایجاد اشتغال به شهرستان گرمی اختصاص می‌یابد.

فرماندار گرمی عنوان کرد: گرمی یک منطقه مرزی است و ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای مرزداران یک امر حیاتی می‌باشد که در این خصوص نشست‌های متعددی در تهران، اردبیل و گرمی با مدیران بنیاد علوی و دیگر مدیران دولتی داشته‌ایم.

امامی با اشاره به کاهش جمعیت شهرستان گرمی بر اساس آخرین آمار افزود: کارخانه شیرآلات قهرمان با حمایت‌های ۴ میلیارد تومانی دولت در تامین زیر ساخت‌های آب و گاز در هفته دولت افتتاح و رسما شروع به کار خواهد کرد که در مرحله نخست ۶۰۰ نفر و با راه‌اندازی دیگر واحدها بیش از هزار نفر در این مجموعه شروع به کار خواهند کرد.

وی گفت: پروژ‌های راکد و نیمه‌راکد نیز در این زمینه تعیین تکلیف خواهند شد و راهکارهای واگذاری این طرح ها به بنیاد علوی بررسی می شود تا با تصمیم‌گیری درست در این زمینه شرایط را برای ایجاد اشتغال بیشتر در این شهرستان فرآهم کنیم./فارس

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید