هفته دولت بهترین فرصت برای انعکاس خدمات انجام شده است

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: هفته دولت و روز خبرنگار بهترین فرصت برای انعکاس خدمات انجام شده است.

ابراهیم امامی در جلسه هماهنگی هفته دولت گرمی اظهار کرد: اولین وظیفه مسئولان در هفته دولت انعکاس خدمات با برگزاری نشست های خبری مرتبط با حوزه فعالیت مختلف ادارات است.

وی با بیان اینکه انس و الفت مسئولان با اصحاب رسانه جهت استفاده حداکثری از فضای رسانه ها لازم و ضروری است،

 افزود: افکار عمومی بیشتر از خدمات انجام شده مطلع نیستند و اگر مسئولان بتوانند با استفاده از رسانه‌ها اقدامات را منعکس کنند، فضای امید و دلگرمی در میان مردم ایجاد می‌شود.

رئیس شورای برنامه‌ریزی و اشتغال شهرستان گرمی مغان بیان کرد: دستگاه‌ها سعی کنند تا هفته دولت پروژه‌های با پیشرفت بالای ۹۰ را با هر روش ممکن به اتمام برسانند و تعلل در تکمیل این نوع پروژه ها باعث می‌شود کل عملکرد دستگاه‌ها زیر سوال برود.

وی به اخذ اعتبارات ملی از سوی دستگاه‌ها تاکید کرد و افزود: به هیچ وجه از هیچ دستگاهی قبول نخواهیم کرد اعتبار ملی در اختیار اداره کل قرار گیرد و سهم اعتبارات این شهرستان صفر باشد.

امامی به خدمات انجام شده در حوزه آب شهرستان گرمی اشاره کرد و گفت: دولت برای مهار آب‌های مرزی سال گذشته ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه کرده است و تا پایان سال شاهد بهره‌برداری سد تازه کند و اوایل سال بعد سد عمارت خواهیم بود.

وی هدف اصلی هفته دولت امسال در گرمی را ایجاد ذهنیت مناسب در میام عموم مردم دانست و اضافه کرد: دستگاه‌ها با برگزاری جشنواره‌ها و همچنین استفاده از تریبون‌های مختلف به خصوص رسانه‌ها برای پای کار کشیدن مردم در بخش‌های مختلف تلاش کنند./فارس

http://uupload.ir/files/plxz_photo_2017-08-09_09-50-41.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید