امامی: وضعیت شهر گرمی ساماندهی شود

آزادلو : رئیس شورای ترافیک گرمی مغان گفت: مردم شهر گرمی از برخی کوتاهی‌ها در حوزه سد معبر، اصلاح میادین و جمع‌آوری دکه‌های مطبوعاتی ناراضی‌اند که باید ساماندهی شود.

ابراهیم امامی ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان گرمی اظهار کرد: وضعیت محله قلعه‌باشی مناسب نبوده و اهالی آن مکررا انتقاد می‌کنند که لازم است شهرداری نسبت به بازگشایی خروجی این محله اقدام کند.

وی با بیان اینکه دکه‌های غیرقانونی باید از سطح شهر جمع‌آوری شوند، افزود: خاصیت دکه‌ها، فروش محصولات فرهنگی و مطبوعات است و نباید بساط خواربار پهن شود؛ همچنین نباید با دخالت برخی، در جمع‌آوری دکه‌های غیرقانونی قصوری صورت گیرد.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: سد معبر از مشکلات اساسی شهر گرمی است اما با وجود تلاش قابل قبولی که شهرداری سال گذشته به صورت ضربتی انجام داد، به دلایل نامعلومی مجددا در انجام این وظیفه مهم کوتاهی می‌کند.

وی خواستار اصلاح مهندسی میادین تا یک ماه آینده شد و ادامه داد: میدان مرکزی شهر گرمی قرار بود یک ماهه به اتمام برسد، که با به پایان رسیدن فصل کاری هنوز راکد مانده است اما اگر شهرداری اقدامی نکند، آن را تخریب خواهیم کرد.

امامی با تأکید بر لزوم ساماندهی دست‌فروشان و میوه‌فروشان تصریح کرد: تا جلسه بعدی شورای ترافیک سه نقطه پیشنهادی بررسی و یک نقطه ساماندهی می‌شود تا دست‌فروشان و وانت‌های میوه‌فروشی سطح شهر تجمیع و به آن محل انتقال یابند.

وی با بیان اینکه باید مصوبات شورای ترافیک در سریع‌ترین زمان ممکن توسط شهرداری اجرا شود، افزود: شهرداری نباید با حرف شورا یا فلان مسؤول مصوبه شورای ترافیک را زیر سؤال برده و از اجرای آن شانه خالی کند.

فرماندار گرمی مغان با بیان اینکه ساماندهی سواری‌های روستایی و شهری در اولویت قرار گیرد، اضافه کرد: اگر شهرداری خدمات انجام یافته و برنامه‌های پیش‌رو را به صورت صحیح رسانه‌ای کند و در اختیار مردم قرار دهد، از بار فشار انتقادات مردمی کاسته خواهد شد.

مراد پناهی فرمانده پلیس راهور گرمی نیز در این جلسه از راه‌اندازی دوربین‌های ثبت تخلف شهری از پنج شنبه ۳۰ شهریور خبر داد و گفت: راهنمایی و رانندگی آمادگی دارد در صورت تعیین نقاط مشخص برای ساماندهی وانت‌های میوه فروشی، همکاری لازم را برای انتقال انجام دهد.

حاتمی، فرمانده پلیس راه گرمی – بیله سوار نیز در جلسه شورای ترافیک این شهرستان گفت: وضعیت راه‌های مواصلاتی شهرستان گرمی مناسب نبوده و در افزایش میزان تصادفات تأثیر دارد؛ از این رو لازم است نسبت به رنگ‌آمیزی و حذف نقاط حادثه‌خیز توسط دستگاه‌های مرتبط با راه اقدام شود.

http://uupload.ir/files/atgd_photo_2017-09-19_10-12-49.jpg

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. ناشناس گفت:

    امید است بساط مرغ و طیور فروشی های زنده سطح شهر هم ساماندهی و جمع اوری شود .نه از نظر بهداشتی قابل قبولند نه از نظر زیبایی خیابان ها و معابر

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید