امام جمعه گرمی: افزایش ازدواج‌های خیابانی نگران کننده است

آزادلو : امام جمعه گرمی مغان گفت: افزایش ازدواج‌های خیابانی که بدون هیچ شناختی انجام می‌شود، نگران کننده است.

حجت الاسلام یدالله صفری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گرمی مغان اظهار کرد: استان و شهرستان ما خوشبختانه به لحاظ مسایل اجتماعی و مذهبی در شرایط خوبی است، اما فرهنگ ناصحیح زندگی و دوری از فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی باعث بروز مشکلات شده است.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های مرتبط باید برای کار فرهنگی تلاش کنند، افزود: مسائلی از این دست بیش از هرچیز نیازمند کار فرهنگی است که باید مسؤولان در این زمینه از ظرفیت رسانه‌ها نیز استفاده کنند.

خطیب جمعه گرمی مغان بیان کرد: اتحاد میان مسلمانان جهان بزرگترین زنگ خطر براس کشورهای استکبار جهانی است و بر این اساس باید قبل از دولت‌ها، ملل مسلمان خود با یکدیگر متحد و همدل باشند.

وی با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار گفت: پرستاران واقعی آن‌هایی هستند که رفتار و منش آن بانوی بزرگ را الگویی برای رفتار و عملکرد در زندکی شخصی و کاری قرار دهند.

حجت الاسلام صفری به حادثه دلخراش آتش‌سوزی کشتی سانچی اشاره کرد و گفت: اجر خدمه این کشتی که برای خدمت به این کشور در حوزه اقتصادی فعالیت داشتند، در این دنیا و دنیای بعدی محفوظ خواهد بود.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. وحید گفت:

    سلام
    به جای این صحبت های پوچ عملا یه کاری بکنید
    در ضمن شغل باشه خیلی از مشکلات حل میشه! جوون بیکار نمیدونه چیکار کنه میفته خیابون و ول میچرخه و ممکنه با هزار تا مسئله برخورد کنه ک یکیش همین هسش!

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید