امریکا حق دارد از دست ایران خشمگین باشد

امریکا حق دارد از دست ایران غشمگین باشد

آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: امریکا حق دارد از دست ملت ایران ناراحت باشد چراکه ابهت و هیمنه امریکا بارها بارها به دست همین مردم خورد شده است.

حجت الاسلام و المسلمین صفری در تجمع بزرگ مردم ولایتمدار شهرستان گرمی که در پاسخ به حرکات بی شرمانه فتنه گران فریب خورده و دشمنان خارجی برگزار شده بود، گفت: در چشم دشمنان و مخالفان انقلاب و نظام که توان تحمل قدرت و افتخار آفرینی ایران را ندارد وعده ای بی تدبیر و وابسته به غرب با هدف تشویش اذهان عمومی و ایجاد هرج و مرج چهره ی منافقانه خودشان را نشان می دهند.

وی اظهار کرد: درسته که مردم با مشکلاتی روبرو هستند و حق اعتراض و مطالبه گری در چارچوب ضوابط قانونی را دارند اما تخریب اموال و منافع عمومی و شخصی به هیچ وجه کار منطقی و درستی نیست و کسانی که مرتکب اینگونه اقدامات می‌شوند نه تنها مشکلات را حل نمی کنند بلکه وضعیت را بدتر می کنند و اینها فریب خوردگان دشمنان نظام هستند.

امام جمعه گرمی به مثلث شیطانی آمریکایی-صهیونیستی-سعودی اشاره کرد و افزود: اینک با سوء استفاده از مطالبات برحق مردم و مشکلات اقتصادی موجود و ایجاد فضای غبار آلود در صدد اجرای طرح شیطانی خود برآمدند لذا در این رابطه هم‌سویی با دشمنان و وارد کردن خسارات  به کشور قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه ما بر اساس جوهره انقلاب اسلامی که ضد ظلم و مدافع مظلوم است، همدلی خویش را با ملّت‌های تحت ستم فلسطین و دیگر کشورها اسلامی اعلام داشته و از مبارزات ضد استکباری و حق‌طلبانه همه مظلومین جهان حمایت می‌کنیم، افزود: امریکا حق دارد از دست مردم ایران ناراحت باشد چراکه ابهت و هیمنه امریکا بارها بارها به دست همین مردم خورد شده است و اجازه نمی دهد در منطقه به چپاول گری خود ادامه دهد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید