انتقاد شدید امام جمعه پارس آباد از صداوسیمای اردبیل

آزادلو : امام جمعه پارس آباد با انتقاد شدید از عملکرد صدا و سیمای مرکز اردبیل در خصوص پوشش خبری این شهرستان گفت: لازم باشد اقدام به راه اندازی صداوسیمای مستقل برای شهرستان خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام سید سعید رشادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پارس آباد، از نحوه عملکرد صداوسیمای استان اردبیل در پخش برنامه‌های شهرستان انتقاد کرد و گفت: صداوسیمای مرکز اردبیل در پخش اخبار پارس آباد مغان تبعیض قائل می‌شود بطوریکه اخبار کم ارزش برخی شهرستانهای دیگر استان را تا چندین بار پخش می‌کند اما این مورد برای شهرستان پارس آباد اتفاق نمی‌افتد.

وی افزود: علی رغم همه دوستی هایی که با مدیر صداوسیما دارم، این آخرین اعتراض به عملکرد صداوسیما استان است که از تبعیض در پخش اخبار و برنامه های پارس آباد مغان دست بردارند و درغیر اینصورت این شهرستان ضمن خودداری از ارسال هر گونه تصویر، خبر و گزارش منجمله خطبه های نماز جمعه، مراتب اعتراض خود را به صداوسیمای کشور رسانده و اگر لازم باشد اقدام به راه اندازی صداوسیمای مستقل برای این شهرستان خواهیم کرد.

امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه تنها خواسته ما از صداوسیمای مرکز استان، پخش عادلانه برنامه های شهرستان بوده، تصریح کرد: با اینکه بارها از صدا و سیما خواسته‌ایم تا نسبت به پوشش خبری و تولید برنامه‌های متنوع در این شهرستان مرزی اقدام لازم را انجام دهد اما همچنان ضعف و نارسایی را در این حوزه شاهد هستیم.

رشادی در ادامه از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران به ویژه وزیر خارجه به خاطر تلاش های این مدت قدردانی کرد و حاصل این توافق را به رسمیت شناخته شدن حق هسته ای، کمرنگ شدن پروژه ایران‌هراسی برای جهان و ثابت شدن حقانیت ایران برای دنیا اعلام کرد.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با اشاره به فرا رسیدن عید سعید فطر و تبریک به مناسبت فرا رسیدن این روز، اظهار داشت: ماه مبارک رمضان با همه خیر و برکتش به پایان رسید و باید انسان توشه‌ای را که در این ماه بزرگ به دست آورده است، اضافه کرده و برای آخرت خود با اعمال نیکی که انجام می‌دهد، ذخیره کند.

رشادی، عید فطر را نمایش اتحاد و همدلی تمام مسلمانان جهان عنوان کرد و افزود: مسلمانان با تجمع خویش در این روز برای ادای نماز عید فطر نشان می‌دهند که آنها می‌توانند با اتحاد خویش در مقابل تمام زورگویان و زیادی‌خواهان جهان ایستادگی کنند.

امام جمعه پارس آباد همچنین با اعلام اینکه باید با اجتماع در مکانی واحد برای اقامه نماز عید فطر اتحاد، انسجام و همدلی خود را به جهانیان نشان بدهیم، از برگزاری نماز عید فطر تنها در مصلی امام خمینی(ره) این شهر خبر داد و تصریح کرد: وقتی انسان جمع‌های اجتماعی را یک دل و یک ‌صدا آن هم در صفوف نماز در کنار یکدیگر می‌بیند به یک لذت و غرور ملی و مذهبی دست پیدا می‌کند، پس این‌که هر کسی بخواهد در مساجد محله خود جمع‌هایی برای نماز عید فطر برپا کند اصلاً درست نبوده و آسیب بزرگی است و بایستی همه با اجتماع در مکانی واحد اتحاد، انسجام و همدلی خود را به جهانیان نشان داده و بدانیم که با همین اتحاد و یکپارچگی می‌توانیم در برابر قدرتهای استکباری و کسانی که چشم دیدن اتحاد و انسجام مسلمین را ندارند، مقابله کنیم.

نظر شما چیست؟

۱۰۳ نظر

 1. behrooz گفت:

  سلام اردبیلی
  همه تو این سایت مغانی هستن به جز شما جن نفر
  من به اندازه ی همه کامنتای اردبیلی ها (به جز ممد) کامنت گذاشتم وبحث کردم
  وبه نظرم بحث با افرادی مث تو که همش کمپوز در میکنی بی فایدس چون بنده هر چی دلیل ومنطق بیارم شما قبول نمی کنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. جمال گفت:

  به خدااکثر نخبگان مملکت روستانشین هستند پارس اباد ازبه هم پیوستن ومهاجرت هزاران روستایی بوجوداومده ،اوایل این شهر یک بیابان برهوت بود اب ارس روی پارس اباد روسفید کرده ،اقا برید سازمان شبکه جداگانه درخواست کنید ،البته باید وقت قبلی رزرو کنید که حداقل ۱سال طول میکشه ،فرهنگ پارس ابادیها اونقدر ضعیفه که دکل مخابرات راکه درجنب اداره پست هست دکل صداوسیماحساب میکنند !!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   اگه تو روستایی ها و به تبع اون پارس آبادی ها رو ابتدا نخبه، و بعد با فرهنگ ضعیف توصیف میکنی، باید از نظر عقل سالم به خودت شک کنی!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. کمال گفت:

  شما الکی خودتان را اردبیلی جا نزنید. تقریبا همتونو از نزدیک میشناسم. از روستاهای اطراف اومدید اردبیل میگید!!!.اینم از فرهنگ حرف زدن شما.اگه مغان نباشه. شما قرنهای خیلی پیش منقرض شده بودید. عاقل باشیددددددد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرید گفت:

   بابا این چه حرفیه. اخه پارس اباد میخواد با یه شبکه چی کارکنه؟؟؟ ۱-جاذبه های دامی و روستایی ۲ – خیابان های کثیف ۳- تیم ذرت کاران ۴ – مغان قطب گردشگری جهان و …. . پیشنهاد میکنم اردبیل بیاین ولی ساختمون ها و پاساز ها و شضورابیل و نگاه نکنید که مغان خیلی از اینا داره . ههههه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • حامد گفت:

    فرید باز به عرضگی ذرت کاران که رفت تو حذفی با تیم لیگ برتزی مسه استقلالبازی کردی اون پولی که برا تیم شهرداریو ذوب اهن اردبیل خرج میکنی اگه ۱۰ درصدشو به ذرت کاران خرج میشد مطمن باش الان تو لیگ بودش

    بعدش شهر شما هم تیمش بره با تیم لیگ برتزی بازی کنه
    چن ساله که تو همون دسته مونده

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • فرید گفت:

     چرا مث بی سواد ها حرف میزنی اقا حامد . تیم شما لیگ ۳ بازی میکنه تیم لیگ ۱ . تیم شما ۱۳ – ۰ به استقلال باخت ولی شهرداری ۱ – ۰ صبا رو تیم جام حذفی برد. یه کم مطالعه کن.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • مصطفي گفت:

      فرید تو استقلال رو برا ما گفتی نه صبا رو
      بعدش برده برده دنیارو که فتح نکرده اگه اون همه پولی که برا تیم های اردبیلی خرج میکنن ۱/۳ به تیم های مغان بیاد شما مطمن باش که صبا جای خود سپاهان هم بیادش نتیجه نمیگیره
      اخرش ک چی الان تیموتون تو کدوم لیگه؟ اگه شماها …. داشتین که الان یه تیم تو لیگ برتری باید میداشتین

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    واقعا که حقشه نه تبریز و نه مغانی ها آدم هم حسابتون نکنن!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     از شان انسان بدور است که هموطنان خود را آدم حساب نکند

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      تو مختاری هر جور دوست داری فکر کنی!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      ممدی!
      من خودم فعلا چندین ساله که شاغل به تحصیل در یه کشور خارجی ام و اونقدر با خارجی ها و تفکراتشون آشنا هستم که بدونم علت پیشرفت اونها چیه. تو دقیقا گفتی تعصب بیجا به زبون باعث پسرفت میشه و من برات دلیل از ۲ تا از متعصب ترین کشورهای قلب اروپا آوردم ولی شما گویا فقط اون رو میخوای به یه محله کوچیک در دوسلدورف و یا هایدلبرگ نسبت بدی که عمرا چنین چیزی صحت نداره، البته هر جوری دوست داری میتونی فکر کنی! من نمیخوام تعصب مغانی ها و مشکینی ها رو به زبون مادریشون، با بحث بیمورد با تو کش بدم!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • فرید گفت:

      دادا خودتو با تبریز مقایسه نکن که بخوای بگی مغان به شما احترام نمیذاره. مگه شما جز کوچکی از اردبیل نیستی . وقتی تبریز به ما بی احترامی کنه به تو هم کرده. بعدشم تو دعوای بزرگان دخالت نکن اردبیل و تبریز الان اذربایجانن . بیسواد. مغان در حدی نیس که در بین دعوای بزرگان دخالت کنه.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامد گفت:

      فرید فکر کنم گنده تر از دهنت حرف میزنی

      مرامو معرفت داشته باشی یه بچه دهاتی هم باشی پیش همه عزیزی

      حسود کینه دوز باشی ادم نباشی مسه تو! پیش همه کوچک هستی
      بعدش خدا نکنه مغان جزوی از شماها باشه درسته که اسم شهر رو اردبیله خدا شاهده تا به حال هر کی از من بپرسه مغان برا کجاس نمیگم برا اردبیله میدونی چرا!!!
      ۱- چون از اوردن اسم اردبیل حالم بهم میخوره و یاد دده بالاسی و ایتیم و ودود میفتم
      ۲-شما اردبیلا یه استان کوچیک و فقیری هستید که به گفته حاج برومند تو استاتون یدونه هلی گوپتر ندارین که مسولان کشوری که میادش اونارو به دیگر مناطق استان ببره پس زیاد به خود نبال داشم من
      ۳- برو یکم مطالعه کن بعد بیا نظر بده تبریزی ها اصلا انسانهای به اسم اردبیلا نمیشناسن اگه باور نداری میتونی با رفتن یبار به تبریز مشاهده کنی
      ۴- حد خودتو در کامنت گذاشتن بدون باسواد تو همین ممدهستش که بیش از ۱ ساله یه حرف راست نگفته اینجا! پس تو جای خود داری افرین بچه خوب برو بازیتو بکن تو چه میدونی سایت خبری ینی چی

      Thumb up 0 Thumb down 0

 4. اردبیل ROMANIA گفت:

  سراب ۴ برابر مغان وسعت و جمعیت داره . سراب نمیتونه استان بشه و صداوسیما داشته باشه ولی مغان میتونه؟؟؟ گیرم بعد ۱۰۰ سال یه ۱۰ ساعت صداوسیما رو به شما دادن میخواین چی کار کنین؟؟؟؟ اردبیل به این بزرگی هیچی برای پخش نداره با ۱ میلیون جمعیت. مغان میخوتد چی کار کنه؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   فکر کنم یه چند سالی از دنیا عقب موندگی داری تو؟؟؟
   ۱- اردبیل با کدوم جمعیت ۱ میلیون هستش
   ۲- سراب رو ک من دیدم به یه محله پارس اباد هم نمیرسه
   ۳- شما کار بلد نیستین کار نیس دگران به اتش شما بسوزنن
   ۴- مگه الان تو اردبیل فقط سیب زمینی کشت میشه مغانیا هم چون رو اردبیل هستن نباید چیز دیگه بکارن
   ۵-اردبیل هیچ جاشم بزرگ نیس تقریبا کجاش بزرگه میتونی برامون توضیح بدی با پل های روگذر ک حق دیگر شهرهارو میخورن میزنن بزرگه یا چیز دیگه؟؟؟
   ۶- بعدش ممد کجایی ک میگفتی اردبیلا حسود نیستن خب بیا وضیح بده اگه حسود و غیره نیستن چرا نمیخواین یه چیز تو دیگر شهرها باشه
   ۷- تو تبریز یه چیزرو که تو یه شهر دیگه بخوان بزنن همه میان ازش استقبال میکنن اونوقت خاک برسری ها مرکز استان ما هم میان نظرهای جالب میدن اخه دولت میاد میزنه از جیب شما که نمیره چرا شماها میسوزین من تو این موندم
   ۸-جناب اردبیل خان اردبیل هر چقد هم بزرگ باشه به ارومیه ک نمرسه پس چرا تو ازومیه مهاباد هم شبکه داره؟؟؟
   ای خدا من هی میخوام اینجا کامنت نزارم ولی یه عده ادم میان که کلا از دنیا عقب هستن نظر میدن ادم مجبور میشه جوابشو بده

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • اردبیل گفت:

    مغان ۱۰۰ سال عقب مونده چون هنوز یه فرودگاه و یه ترمینال نداره

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • حسن گفت:

    اقا ببخشید مغان یک کشوره و اردبیل هم خیلی کوچیکه و مغان پل ۲۰۰ متری داره. فرودگاه داره. استادیومم داره . ذرت کاران هم که دیگه ۱۳ تا… . اصلا مغان مرکز استانه .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • علی گفت:

    باسلام حامدعزیز حقیر نیز مانند شما یک شهروند مغانی هستم وخواستار توسعه وپیشرفت منطقه وکشورمان میباشم ولی توسعه وپیشرفت هر منطقه وکشوری در گرو وحدت وهمدلی مردم وملت همان منطقه یا کشور است نه در تفرقه و اختلاف افکنی . بیایید همه با هم یک دل و یک صدا برای سازندگی کشورمان تلاش کنیم . فلذا از حضرت عالی تقاضا دارم در ادبیات نگارشی خود تجدید نظر نموده و حرمت انسانی هموطنان عزیزمان را نگهدارید و موجبات تفرقه واختلاف را فراهم نفرمایید . با تشکر شهروندی از گرمی

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامد گفت:

     با سلا بر علی الان میشه شما توضیح بدین کدوم اختلالی رو من به وجود اوردم

     بعدش ۲۰ ساله رو اردبیل هستین کدوم کار مهمی تو مغان انجام شده

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • علی ROMANIA گفت:

    تو رو خدا این رو بخونید: اقا جمعیت پارس اباد ۸۸۹۲۴ نفر هست . یعنی کل جمعیت پارس اباد رو اگر جمع کنید ورزشگاه ازادی تهران رو نمیتونه پر کنه. با این حال برومند با این جمعیت و امکانات کم ووسعت کوچک پارس اباد و … چطور میخواد پارس اباد یه استان بشه؟؟؟؟ کوچکترین استان کشور ایران ایلام هست که تقریبا ۶ برابر پارس اباد جمعیت داره . ایلام: ۵۵۷ ۵۹۹ نفر جمعیت .حالا اگر حساب کنید پارس اباد بعد چند ها دهه میتونه از اردبیل که خیلی بزرگتر از پارس اباد هست حدود ۱۲ برابر ( هم جمعیت و هم وسعت ) جدا بشه. اقای برومند و امام جمعه با حرف های غیر عادی که میگن معلومه که هم معاون اولرییس جمهور پارس اباد نمیاد بعدشم صدا و سیما پارس اباد رو پوشش نمیده و … . اقایون میخوان باز هم به نمایندگی شرکت کنند این حرفا رو میگن

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     علی آقا قربونت برم، مغانی که تو فکرش رو میکنی خیلی بزرگتره ها؛ گرمی و بیله سوار و اصلاندوز و جعفرآباد و انگوت هم مغانن ها؟!! گفتم نکنه یه وقت یادت رفته باشه!

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامد گفت:

     علی داشم فکر کنم تو هنوز به سنی نرسیدی که بیای نظر بدی اون جعمیت ک تو گفتی فقط مال خوده پارس اباده برو یکم خوب مطالعه کن ببین کل جمعتی پارس اباد با شهرهاش و روستاهاش چقده اگه از دهنت بوی شیر نیومد و عقلت به اون جعمیت درایت کرد بیا نظر بده در حالا حاضر جمعیت کنونی پارس اباد بالای ۲۰۰ هزار جعمیت میباشد

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • اردبیل گفت:

    از مغان کس دیگه نیس که به هر کامنت اردبیلی ها تنها تو جواب میدی. البته من شک دارم باشه چون اگه کل مغان جمع کنید از روی امار ورزشگاه ازادی تهران رو نمیتونه پرکنه. ۱ – ۱۳۲۰۹۴ نفر جمعیت سراب هست و ۸۸ ۹۰۲ نفر جمعیت پارس اباد . ۲ – اردبیل هم ۱۶۴۸۴۸۸ هست یعنی بالای ۱/۵ میلیون .۳ – مساحت سراب :۳۴۵۲ و مغان ۱۵۵۴ . خوب حامد خاک برسرت که مغان رو با سراب مقایسه میکنی حالا چه برسه اردبیل. ۴ – اقای محترم ارومیه یه شهری داره به نام مهاباد ۱۴۷۰۰۰ نفر معادل ۲ برابر مغانه که با مردم اورمیه برادرن نه مث شما دشمن . معلومه مگه اورمیه به شهری که هوادارشه شبکه نمیده.۵ – بعدشم از ۲۰۰۰ شهرستان ایران تنها مهاباد شبکه داره. هی من میخوام اینجا کامنت نذارم بعضیا بی سوادی میکنن مجبورم جوابشونو بدم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامد گفت:

     اولا-اردبیلی اولا خاک برتو ……….
     دوما بی سواد تویی ک رفتی جمعیت رو با ورزشگاه مقایسه کردی ک هیچی ربطی به استان و شدن و ایجاد ارهای مهم نداره مگه اردبیل وقتی میخواست استان بشه با امار ورزشگاه ازادی استان شدش! گفتن اره جعمیتش زیاده ورزشگاه رو پر کرده میتونه استان بشه خخخخ
     سوما خنگ خدا این امار ک تو دادی فقط جمعیتش مختص شهر خوده پارس اباده برو جعمیت کل محدوده پارس اباد رو ببین بیا نظر بده اخه تو ک نمیدونی یه کامنت درس بزاری برا چی نظر میدی؟؟
     چهارما اره میدونی چرا مهابادی ها با اورمیه یها برادرن چون مرکز استان ینی اورمیه مسه شما اردبیلا ندید پدید نیستن که همه چی رو تو شهر خودشون ببینین ینی چشمون کور کورانه نیس و به شهرهای دیگر هم رسیدگی میکنن
     بعدش برو یکم مطالعه کن تا باعث خنده نشی اورمیه با اینکه کلا مرزی هستش ولی حرفی از منطقه ازاد نمیزنه ولی شماهاک ۳۰۰ کیلومتر از گمرگ و مرز فاصله دارین ادای منطقه ازاد بودن رو میکنین خدای هر کی این حرف میشنوه فقط میخنده باورهم نداری برو یه سایت بزرگ یه نظر خواهی بزار بگو عاغا اردبیل از مرز ۳۰۰ کیلومتر فاصله داره ایا به نظرتون استحقاق منطقه ازاد شدن رو داره اگه ۳ روز بهت نخنیدن من دیگه اینجا نظر نمیدم
     پنجمم-انقد حسود نباشین خو چی میشه مغان هم یدونه شبکه داشته باشه دومین شهری باشه ک بعد مهاباد شبکه داره و افتخاری هم برا اسم اردبیل باشه! تو ایران دو تا شهرستان شبکه دارن یکیش مهاباد تو اورمیه هس و دومی تو مغانه ینی شماها انقد حسود و کینه دوز هستین ینی انقد تو خودتون میسوزین ک مغان میخواد شبکه داشته باشه واقن متاسفم برا خودم ک چنین ادمای مثلا هم استانی من هستن خدا رو شکر میکنم و ب مغانی بودنم افتخار میکنم
     ششم ممد کجایی بیا ببین همشهریات زیاد شدن تو ک ادعای ادمای خوب و دلسوز رو در میاوردی و با افتخار میگفتی اردبیلا اینجوری نیستن چی شد پس
     هفتمم- تو استان های دیگه هر طرحی که گفته بشه مرکز استان از اون استقبال میکنه تا استانشون پیشرفت کنه اونوقت ببین اردبیلا چی میگن

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • ramin گفت:

     اردبیل خاک تو سرت با این آمار غلط

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     اردبیل!
     انگار توی متن فوق نوشتی {خاک بر سرت حامد} البته با پوزش از حامد؛ راستش رو بخوای باید بگیم خاک بر سرت اردبیل که هیچ چی از مغان نمیدونی.
     اولا: مغان برخلاف تصور پوچ شما با سه شهرستان و چند شهر کوچیک و بزرگ، تقریبا ۵۱۰۰ کیلومتر مربع وسعت داره و وقتی حرف از مغان و پارس آباد میزنی، باید این نکته رو بدونی که بیله سواری ها و گرمیلی ها و اصلاندوزی ها و انگوتی ها همگی مغانی بوده و از هم جدایی پذیر نیستن و همیشه مثل کوه با هم هستن!
     دوما: طبق آخرین سرشماری رسمی کشور که شورای شهر اردبیل هم در صفحه اینترنتی رسمیش ارایه کرده، جمعیت شهرستان اردبیل حدود هشتصد هزار نفره نه یه میلیون و ششصد هزار نفر! البته شاید سکنه اردبیل رو گذاشتی جلوی آینه و به این نتیجه پیچیده علمی رسیدی!
     سوما: یه سری به تاریخ درخشانتون! بزنی میفهمی کسی توی اردبیل نبوده که تا حالا مغانی رو سطح پایین و تبریزی رو عوضی به حساب نیاره!
     چهارما: توی پر فهم هنوز نمیدونی که بین مهاباد کرد نشین و ارومیه ترک نشین هر نسبت معمولی هم که وجود داشته باشه، نسبت برادری وجود نداره؛ و توصیه میکنم یه بار برو مهاباد و واقعیت های مهاباد و ارومیه رو با چشم خودت ببین و از معده مبارک استدلال نفرما!

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   سراب ۴ برابر مغانه؟؟؟ تو اصلا تاحالا رفتی سراب؟؟ یا اصلا نقشه تو خونتون داری یه نگاه بهش بندازی؟؟
   تازه از کجا میدونی ۱۰۰ سال نه، ۱ سال طول بکشه؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. حسن ROMANIA گفت:

  چی ؟؟؟ یه صدا و سیما مستقل برای پارس اباد؟؟؟؟ کدوم شهرستان تو جهان این کار رو کرده تا پارس اباد هم کنه؟؟ این طبیعیه که صدا و سیما بخواد اخبار اردبیل رو پوشش زیاد بده . چون اردبیل جمعیت و امکانات و وسعت خیلی بزرگی داره

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   جناب حسن خان زیاد دور نیس یه چن صد کیلومتر بری اونور تر میبنی استانی هس به اسم ارومیه و شهری داره به اسم مهاباد که هر کدومشون یه شبکه دارن !!
   البته اگه از اون دهاتی که زندگی میکنی بیای بیرون و یکم اطاع داشته باشی میبنی و گرنه تا اخر عمرت باورت نمیشه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • امیر گفت:

    اقا قبول کنید پارس اباد یک دهم اردبیل نیست . به خدا انگار نیومدین اردبیل . من اردبیلیم حضرت عباسی از این ور شهر تا اونور شهر یه ۳ . ۴ ساعت طول میکشه بری . پارس اباد هم شهر خوبیه ولی …. . نمیدونم که اردبیل خیلی دیگه نسبت به قبل پیشرفت کرده و خیلی هم عادی هست که مرکز استان خیلی تو دید باشه.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     از این ور اردبیل تا اونورش ۴ ساعت طول میکشه؟؟؟؟ بدبخت بیچاره، تهران با اون عظمت و بزرگیش این همه که تو قمپوز در کردی وسعت نداره!
     دوستان به دل نگیرن، اینطوری حرف زدن و {یکه جیرماخ} توی اردبیل خیلی مرسومه!

     Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ممد گفت:

  آخه وقتی می گویید این اردبیل خراب شده حق شما را میخورد لابد دیگه طرح عمرانی و سازندگی در آنجا وجود ندارد که اخبارش هم توسط مرکز سبلان پخش شود
  می ماند حوادث و کارهای نامتعارف که پخش چنین اخباری هم جزو سیاست صدا و سیما نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   اردبیل خراب شده بودجه عمرانی مغان رو میخوره، که حتما میخوره؛ ولی دلیل نمیشه که مغان اخبار دیگه ای غیر از طرح های عمرانی نداشته باشه!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. فرحون گفت:

  بخدابه این میگن امام جمعه آقاجان راست میگه صداوسیمای استان اردبیل بانام سبلان که مختص استان وشهرستان های تابعه است فقط یه نیم ساعتی برنامه ترکی واستانی داردبرادرمن بااین همه جازبه های تاریخی قلعه ها قله ها مکانهای باستانی ومناطق بکرشمابرنامه راازبرنامه های سایراستانها پرمیکنید خداحفظتان کند امام جمعه محترم خوب فرمورد مقام معظم رهبری شماهانماینده من درمحل سکونت خودهستیدآقاجان کسی کاری نمیکند لااقل یک تذکر بده شایدمقبول افتاد
  یاحق

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. مغانلو گفت:

  آقایون حقیقت امر اینه که ایشان تصمیم گرفته درانتخابات اتی درهشترود کاندید بشه ،مردم هم کورکورانه نظرات چرت وپرت میدند ،تاسیس صداوسیما درمغان مگه برای مردم آب وغذاخواهدشد !ایشون بهتربود مشکلات ضروری ازجمله فقر بیکاری واعتیاد راازتریبون مطرح میکرد یامشکل پخش موادمخدر درروزروشن توسط عده ای افرادسودجو که نیروی انتظامی هم قادربه شناسایی ودستگیری انهانیست ،یااگرهم بشناسند بااغماض ازروی ان ردمیشند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   حالا ایشان در هشترود تو نمایندگی شرکت میکنه به ما چه ربطی داره
   بعدش تا اخرین اخبار ایشان به گفته خودشون در اتخابات شرکت نمیکند
   حرفی رو ک نمیدونین خواهشا نزنید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. شهرونداردبیلی گفت:

  آخه گیرم که پارس اباد صدا وسیمای مستقل دارد درطول هفته ۲ساعت نماز جمعه اشه ،مثلا ۲ساعت هم جاذبه های کشاورزی ،بقیه ساعات هفته چه برنامه هایی قراره پخش کنند،ناهنجاریهای موجود درسطح شهر یادعواومرافعه دروسط خیابان شهید مطهری ،که ساعتها راهبندان ایجاد میکنه یاسایر کارهای دیگه ……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   اقای با سواد قرار نیس ۲۴ ساعته شبکه پخش بشه همونطور که اردبیل تا چن سال قبل روزانه ۱۰ ساعت برنامه داشت یا کم تر از ۱۰ ساعت هم بودش پخش میشه

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   اردبیلی جان تو اصلا غصه پلاتو های صدا و سیما رو برای مغان نخور؛ ما هم به تبعیت از برنامه های مزخرف قدیمی {سوغات آباد} و جنگولک بازی های بی نمک اون و همچنین برنامه {اوشاغلار} و….بهربرداری خواهیم کرد!
   راستی، اگه دعواهای اردبیل رو بخواییم بیان کنیم، مثنوی هفتاد من میشه، من خودم نمونه های زیادیش رو در ۷ سال دوران دانشجوییم در اردبیل و در خیابون اصلی شهر به چشم دیدم!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. آیدین گفت:

  به عنوان یک اردبیلی آرزو دارم مغان هم خودش یک استان بشه هم شبکه مستقل داشته باشه هم منطقه آزاد بشه هم بافرهنگ بشه هم قطب گردشگری بشه و…. البته دوهزارسال دیگر

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهمن گفت:

   مغان دارای فرهنگ اصیل خود می باشد و نیازی ندارد چون فرهنگ و ادب جز لاینفک مردم خونگرم مغان می باشد و اگر احتیاج به با فرهنگ شدن باشد اردبیل و مردمان کم فرهنگ و بیخودی مثل نمی دونم چی بهش احتیاج داری

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    فرهنگ مردم با خواندن کامنتهای این سایت کاملا مشخص است نیازی به گفتن ندارد.
    حالا حاضران در سایت قشر تحصیلکرده هستند . از اینجا میشه به فرهنگ بقیه هم پی برد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان TURKEY گفت:

   آیدین
   لطفا شما در مورد فرهنگ صحبت نکن که اصلا در اردبیل تعریفش با جاهای دیگه فرق میکنه.
   تا حدود جهل سال پیش در بازار اردبیل رسم بود که اگه مشتری داخل مغازه شه و جنسی رو زیر و رو کنه و خوشش نیاد که بخره، حسابی فحش و بد و بیراه نوش جان میکرد! البته الانش هم با شدت بسیار کمتر و بصورت متمدنانه تری در اردبیل وجود داره!
   میدونی این رسم مزخرف رو کی از بازار اردبیل جمع کرد؟ اگه خواستی بدونی، بهت آدرس میدم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    دوستان مغانی گوش کنین:
    یه آدم خوش مرام و غیرتمند از ثمرین با جند نفر از هم ولایتی هاشون حدود ۴۰ سال پیش یه مغاره دار رو در سیمتری اردبیل که به خریدار کذایی که خودشون فرستاده بودن واسه خرید تا فقط قیمت بپرسه ولی خرید نکنه، و اون فروشنده حسابی بد و بیراه نثار اون شخص کرده بود؛ چنان چماق و کتکی نوش جانش میکنن تا درس عبرتی برای دیگر فروشندگان با این خصوصیت زشت بشه.
    میتونین از قدیمی های اردبیل در سیمتری و یا بازار قدیم اردبیل این واقعه رو پرس و جو کنین.
    این رو گفتم تا بدونین سابقه تجار قدیمی بازار چه جورایی بوده.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     جناب محمد – مغان آنطوری که مشخص است شما در گدشته مانده اید و امکان حرکت ندارید .
     دنیا با سرعت در حال پیشرفت است و تو برای ۴۰ سال قبل داستانسرایی میکنی تا به این طریق سرگرم بشی.

     شرط اصلی وضعیت کنونی است
     سالانه ۱۰ میلیون گردشگر داخلی و خارجی از اردبیل دیدن می کنند و آمار گردشگران هم همه ساله افزایش می یابد و همه هم راضی برمی گردند
     و این نشانگر میهمان نوازی اردبیلی ها هست که منافعش هم به خودشان برمیگردد که افزایش گردشگران باعث رونق کسب و کار نیز میشود .

     گذشته باید درس عبرتی برای اینده باشد .
     ماندن در گذشته عین عقب ماندگی است رو به اینده داشته باشید و از گذشته عبرت بگیرید

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      ممد:
      خبر اول:
      ….به گزارش پایش پرس معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور گفت: در طول هفته گذشته {۹۴} همزمان با عید سعید فطر بیش از ۱۰ میلیون نفر شب اقامت ثبت شده است که استانهای مازندران، گیلان، خراسان، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و همدان میزبان بیشترین تعداد گردشگر بوده اند….
      خبر دوم:
      …..سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: تعداد گردشگران اقامت کننده در مراکز اقامتی این استان به ۹۴ هزار نفر رسیده است.
      به گزارش خبرنگار مهر، قادر تقی زاده بعد از ظهر سه شنبه در بازدید از ستاد تسهیلات سفر در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: این تعداد شامل تمامی اقامت کنندگان در مراکز اقامتی مختلف است…..
      خبر سوم:
      ….مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تاکید کرد: آمار گردشگران نوروزی استان امسال بسیار دقیق تر از سالهای گذشته احصاء شد و در سنجش این آمار تکیه ما فقط بر تعداد گردشگران اقامت کننده در اقامتگاههای رسمی بوده است.
      کریم حاجی زاده در گفتگو با خبرنگار تابناک در اردبیل با بیان اینکه گردشگران عبوری در این آمار لحاظ نشده اند افزود: مجموع دقیق اقامت کنندگان در اقامت گاههای رسمی و مدارس استان در ایام تعطیلات نوروزی امسال ۲۹۴ هزار و ۲۷۰ نفر بوده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد رشد داشته است….
      خبر چهارم مربوط به ۲۹ شهریور ۹۳:
      …به گزارش خبرنگار ایسنا، اقبال عباسی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل در مراسم معارفه مدیرکل جدید میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان با اشاره به اینکه مردم ایران علاقه زیادی به سفر و گردش دارند، افزود: در عید و روزهای تعطیل بیش از ۱۰ میلیون نفر به استان اردبیل سفر کرده‌اند این تعداد مسافر حدود ۱۰ برابر جمعیت استان بوده اما خدماتی که به مسافران ارائه می‌شود، افزایش نداشته است…..
      و اما:
      ۱- گزارشات رسمی مسولین اردبیلی: ۹۴۰۰۰، ۲۹۴۰۰۰، ۱۰ میلیون،…که دقت بسیار بالایی را می رساند!
      ۲-بفرض صحت ده میلیون نفر، این رقم مربوط به کل استان است نه فقط شهر اردبیل! {قابل توجه کسی که خودش رو صادق ترین، و بقیه رو دروغگو و کم فهم ترین تصور میکنه!}
      ۳-برخلاف ادعای آقای ممد، به این تعداد ما گردشگر خارچی در اردبیل عمرا نداریم!
      ۴- اگر هم چندین میلیون گردشگر خارجی داشته باشیم!! اکثرشون قبل از اینکه به اردبیل برسن، ابتدا از مغان میان و سپس وارد اردبیل و تهران و مشهد و غیره میشن!
      ۵-اتفاقا ما مغانی ها با زمونه جلو میریم و اتفاقااین همه ادعای پیشرفت اردبیلی و چشم ندیدن شهرهای اطراف باعث شد تا این مطلب رو در مورد بازار اردبیل بنویسم!
      ۶- فعلا که در زمان حال هستیم، ولی این خصوصیت ناراحتی از عدم خرید مشتری با قوت و ضعف کمابیش در اردبیل وجود داره، پس توصیه میکنم شما هم به جمع مترقیان تبریز و ارومیه و تهران بپیوندید!

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • ramin گفت:

   ممد بیا اینم از همشهریت که از حسودیش چیا میگه

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اردبیلی2 گفت:

   آیدین قارداش اردبیللیلر سنین کیمین فیکر اله میرلر.استانین هرنقطه سی من اردبیللی ایچین بیر ارزشی وار.اردبیلی نه قدر سئورسم خیاوی موغانی نیری نمینی ده اوقدر مهم وسئورم.بوسوزلرنن اختلاف سالما

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. اردبیلی2 گفت:

  مااردبیلیها هم از صدا وسیما راضی نیستیم.بیشتر برنامه اش فارسی شده مگر اینجا اردبیل نیست و شبکه استان ترک نشین نمی باشد چرا برنامه هایش بیشتر به زبانی دیگر پخش میشود۲٫به فرهنگ منطقه اصلا توجهی داده نمی شود ۳٫تولیدات صدا وسیما به شدت کاهش یافته ۴٫به شهرستانها کمتر پرداخته می شود.نتیجه:دلیل همه این کمبودها مسئولان بیسواد وبی توجه به اردبیل وآذربایجان می باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   یعنی تو نمیدانی چرا بخشی از برنامه های شبکه سبلان به زبان فارسی پخش میشود ؟؟؟
   بخشنامه سازمان صدا و سیما به کلیه شبکه های استانی است که باید ۵۰ درصد برنامه ها به زبان رسمی کشور ( یعنی زبان فارسی ) پخش شود .
   و مختص شبکه سبلان نیست .

   نمیدانم بعضی ها چرا با زبان رسمی کشور مشکل دارند ؟؟!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    این زبان فارسی است که با زبان مادری من مشکل داره .آقای محمدبهتره اززبان خودت دفاع کنی .مابافارسی مشکلی نداریم اماقرارنیست زبان من فدای زبان فارسی بشه.آیادرتهران که نیمیش ترکه یک ساعت به زبان ترکی برنامه پخش میکنندویا یک شبکه سراسری ترکی درایران اجازه میدن.به جای دفاع کردن ازدیگران به حق پایمال شده خودمون برسیم

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     ناشناس جان خودتو خسته نکن، ممد وقتی جوابی واسه گفتن نداره، زبون به کام میگیره و جرات حرف زدن نداره. من خوب شناختمش.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد گفت:

     جناب ناشناس ، من از کسی دفاع نکردم و نمی کنم واقعیتها را می بینم و خودم را گول نمی زنم
     وقتی زبان رسمی شما زبان فارسی است و همه کتابهای درسی به زبان رسمی کشور است .این حق کودکان این مرز و بوم است که زمان کودکی زبان رسمی کشورشان را فرا بگیرند تا بعدا دچار مشکل نشوند و صدا و سیما هم حق دارد بخشی از برنامه ها را به زبان رسمی کشور پخش کند تا در این راستا حرکتی کرده باشد .

     واقعیتها را باید قبول کرد در زمان فعلی آنهایی که زبان انگلیسی را بلد نیستند از قافله جهانی عقب هستند
     و در داخل کشور هم کودکانی که از بچکی فارسی را یاد نمی گیرند در تحصیل موفق نیستند اینها واقعیتها هستند با علتها کاری ندارم چرا که از دست من کاری ساخته نیست
     در جهان کنونی تعصب بیجا به زبان و مکان مفهومی ندارد جهان بعنوان یک دهکده کوچک است

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      ممد تو اگه یه روز گذرت افتاد، حتما برو فرانسه و ایتالیا؛ وقتی که توی لیون یا فلورانس یه آدرس از کسی به انگلیسی پرسیدی ولی دیدی از هر ۱۰۰ نفرشون فقط ۲ نفرشون زبون مادری خودشون رو گذاشتن کنار و باهات انگلیسی حرف زدن، اون وقت میفهمی که پیشرفت چجوری حاصل میشه و کی تعصب زبون مادریشو نگه میداره. اگه خواستی میتونی بری دانشگاه تبریز و از اساتید دانشکده کشاورزی اونجا که فرانسه درس خوندن بپرسی. یا اگه خواستی میتونی بیای گرمی و از برخی همشهریان تاجر فرش ما که رفتن ناپل و رم صحتش رو جویا بشی و بفهمی اونها در قلب اروپا چه تعصبی به زبون مادریشون دارن . در عین حال قدرتهای برتر جهان هستن!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

      محمد مغانی بنده خودم مدت کوتاهی در فرانسه و مدتی هم در دوسلدورف آلمان بوده ام آنها ویژگی های خاصی دارند و اخلاق و خصوصیات فردی و اجتماعی آنها با ما قابل مقایسه نیست و هیچ تشابهی با ما ندارند و از نظر رعایت نظم اجتماعی و قانونمداری توسط مردم ، ما هرگز نمیتوانیم به آنها برسیم و پیشرفت آنها مدیون نظم و قانونمداری و وجدان کاری و مدیریت آنهاست و هیچ نوع تعصبی در آنها وجود ندارد و در آنجا انسانها بخاطر انسان بودن دارای ارزش است تعصبی به زباالبته در آلمان گروهی متعصب وجود دارد که جایگاهی در میان اکثریت ندارند

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

      محمد مغانی بنده خودم مدت کوتاهی در فرانسه و مدتی هم در دوسلدورف آلمان بوده ام آنها ویژگی های خاصی دارند و اخلاق و خصوصیات فردی و اجتماعی آنها با ما قابل مقایسه نیست و هیچ تشابهی با ما ندارند و از نظر رعایت نظم اجتماعی و قانونمداری توسط مردم ، ما هرگز نمیتوانیم به آنها برسیم و پیشرفت آنها مدیون نظم و قانونمداری و وجدان کاری و مدیریت آنهاست و هیچ نوع تعصبی در آنها وجود ندارد و در آنجا انسانها بخاطر انسان بودن دارای ارزش است تعصبی هم به زبانشان ندارند البته در آلمان گروهی متعصب وجود دارد که جایگاهی در میان اکثریت ندارند
      خلاصه اینکه تعصب هرگز باعث پیشرفت نیست و نمیشود

      Thumb up 0 Thumb down 0

 12. رضا گفت:

  یاشا سید !
  نماز روزتون قبول حق
  سید شماکه به جمهوری آزربایجان نزدیکترید ! اگه با باکو همکاری کنید بهتر از اردبیلی هاست !!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   باکوهم ازخودمونه (اردبیلیه)

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    باکو اصلا اردبیل رو جزو ترکها حساب نمیکنه تا از خودتون هم بدونه!!
    جوخ بیلیرسن گارداش!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد گفت:

     اردبیل جزو ایران است . زبان رسمی ایران فارسی است
     ترکی زبان محلی ماست

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      بهتر بود گفته میشد:
      اردبیل جزو ایران است، پس زبان رسمی اردبیل فارسی است؛ البته چون زبان محلی اش ترکی است، بعضا به ترکی هم صحبت میشود!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      مانقورد تازه به دورن رسیده رو بشناسیدیا اینکه ممد آقا ترک نیستن

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     اونم به خاطر رانندگان پارساباد و بیله سوار هستش که هر روز جان چند نفر رو میگیرن.من چند روز باکو بودم حرف از رانندگان مغان بود.اگه اردبیل رو قبول ندارن چرا میان اردبیل دکتر.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامد گفت:

      بخدا کامنتها همش خنده داره

      خو معلومه تو مغان امکانات زیاد نیس میان اردبیل تو فکر دیگه نکن ک برات اصلا خوب نیستش

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      ناشناس جون میدونی چرا آذری ها میان اردبیل واسه دکتر؟ چون مطب خالی توی اردبیل زیاده!

      Thumb up 0 Thumb down 0

 13. شهروند گفت:

  مثل امام جمعه مانند مثل سوء مدیریت مسئولان بلند پایه کشور می ماندکه تمام ضعف عملکرد خود رابه مذاکرات هسته ای و تحریم ربط میدهند و پشتش قائم میشوند آخه کدام رویداد بزرگ و کار اقتصادی در شهرهای مغان اتفاق افتاده که وضع مردم خوب شده و ثمر آن دامن همه مردم را گرفته تا صدا و سیماهم پخش کنه تورو خدا عاقل اندیش باشید …اتفاقا صدا و سیما شدهد برای مسئولان استان آلبوم تصویری و آنها فکر می کنند هر چه بیشتر تو تلویزیون دیده شوند بیشتر مردم به آنها نمره می دهند که اینجا امام جمعه محترم باید مشخص می کرد که تصویر خودش در خبر پخش نمی شودیا اخبار دست چندمی بدرد نخور مثل جلسات بیخودی که کار مردم پشت درهای بسته عزیزان همیشه لنگه…صرف گذاشتن جلسات بدردنخور تشریفاتی که نشد خبر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. گرمیلی موران جای سلاطین UNITED STATES گفت:

  راه اندازی شبکه مغان یه امر ضروریه چون مغان هم از لحاظ فرهنگ و هم از لحاظ زبان با اردبیل اختلاف داره . شهرستان مهاباد مگه چی داره که کانال مستقل داره مغان عظمتش خیلی زیاده امیدواریم با راه اندازی کانال مستقل مغان مشکلات مغان از طریقه رسانه راحتر حل بشه .یک کانال برای استان اردبیل خیلی کمه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ramin گفت:

  مدتی پیش خود کارشناسان شبکه سبلان اذعان کرده بودن که اهالی مغان شبکه مسخره سبلانو نگاه نمیکنن .اهالی مغان کانالی به نام شبکه سبلان در تلویزیون ندارن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ممد گفت:

  درود بر سید که خیلی زود اهالی محترم را شناخت

  امیدوارم هر چه زودتر در قلب اهالی جای گیرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. اردبیلی گفت:

  تنهانقاط قوت پارس اباد محصولات کشاورزی ونماز جمعه اشه ؛وظیفه صداوسیما تبلیغ یک شهر یا یک فرد خاصی نیست ؛تازه برای نصب یک فرستنده چندین میلیارد پول لازم است ،ببین ایجاد صداوسیما چقدر هزینه برداره ؟هرگزسازمان زیر بار این مسؤلیت خطیر نخواهد رفت .مگراینکه شبکه شخصی باهمت حضرت عالی وخیرین راه اندازی بشه .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی... گفت:

   احسنت.نکته کلیدی اشاره کردین.شبکه اگه با شخص خاصی ایجاد بشه سوق پیدا میکنه به آشناهای خودش.در ضمن مجوز گرفتن از سازمان صدا سیما به همین راحتی نیست یه سری معیار ها و ملاکها لازمه برای احداث شبکه

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ramin گفت:

   اگه مجوز بدن نترس ادمای زیادی هستن میتونن شبکه راه اندازی کنن بعد اینکه اردبیل با اون سیب زمینی هاش که دارد چه لوزومی به داشتن شبکه هست. شماها حسودی و سنگ اندازی نکنید خودبخود اونم حل میشه

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   اردبیلی گرامی اول مطلب رو بگیر ببین موضوع درباره چیه بعد نظر بده!!!
   مگه امام جمعه گفته بیاین شهر مارو ۲۴ ساعته تبلیغ کنین؟؟؟
   مگه امام جمعه گفته بیاین چهره منو زیاد نشون بدین تا مشهور بشم؟؟؟
   سید یه مطلبی رو گفته اونم به حق گفته این حرف روهم حاج اقا علوی امام جمعه پیشن پارس اباد چن باری هم گفته بودن!
   بعدش همه میدونن هیچ کدوم از شهرهای اردبیل در مقایسه با پارس اباد یکی نیس شما به جای که دومین شهر پرجمعیت استان رو بعد از خود اردبیل زیاد پوشش بدین اومدین شهر نیررو تو هر مراسمی ۲دیقه نشون میدین پارس اباد رو ۳ ثانیه هم نشون نمیدین حرف سید اینکه تبعیض قائل نشین

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ناشناس گفت:

  بابا این قضیه در گرمی واویلاست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. مغان نی گفت:

  یاشا سید
  یاشا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. اردبیلی گفت:

  نه بابا.به همین راحتی؟؟؟؟؟مگه الکیه شبکه داشتن.بس کنید تورو خدا درگیری اردبیل مغان رو.چه فرقی میکنه مگه،هممون یه استان یه دین و یه مذهب هستیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   اردبیلی همطور که شماهابه راحتی اوردین ما هم میاریم!!!الانم صدای سیمای اردبیل در حد صفر میباشد همش از تبریزی ها کپی میکنید حتی برخی از کلمات مجری های تبریزی رو به کار میبرید

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • اردبیلی گفت:

    بیارید ببینیم شما از کجا کپی میکنید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامد گفت:

     ما مسه شما همش سیب زمینی نمیخوریم که کلمون مسه شماها پوچ باشه اینجا پتانسیلش زیاده هر روز در مورد یکی از محصولات برنامه بزارن حله ولی شما چی با اون برنامه اوشاقلار ای اوشاقلار واقن ابروی اذری زبون ها رو بردین به جای اینکه صدا سیما هر روز ۱۰ بار یه برنامه رو تکرار کنه میتونه از محصولات کشاورزی پتانسیل های هر شهرستان رو تهیه کنه تا همه اطاعتشون بالا بره تا بزنی شبکه اردبیل یا سیب زمینی اردبیل تعریف میشه یا اب گرمهای سرعین

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • واقف گفت:

      اینو خوب اومدی چندشم میشه اسم شبکه سبلان رو بشنوم چه برسه ببینمش خخخخ

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   اتفاقا به همین راحتیه داداش!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • اردبیلی گفت:

    به همین راحتیه پس ایجاد کنید.سعی کنید تا اخر همین ماه ایجاد کنید

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان TURKEY گفت:

     فعلا کسی از جنابعالی نظری نخواسته، هر وقت لازم شد خودمون خبرت میکنیم. این رو هم بدون توی آذربایجان غربی بجز ارومیه، مهاباد هم که مرکز استان نیست، صدا و سیما داره. اینو گفتم که گوشی دستتون باشه!

     Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ramin گفت:

  پیشنهاد راه اندازی صدا و سیمای مغان از واجبات منطقه هست که باید عملیاتی بشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. مغانلي گفت:

  یــــاشـــا ســید

  نیومده سید ما هم فهمید که نامردی تا حد هستش که اخبار مغان رو هم به درستش پوشش نمیدن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. شهروند گفت:

  ممنون و متشکر از امام جمعه فهیم و دور اندیش پارس آباد و در ضمن
  این مشکل فقط به شهرستان پارس آباد بر نمیگرده بلکه شهروندان شهرستان مغان نیز از بی توجهی صدا و سیما به رویداد های شهر گرمی گله مند هستند و حتی کسانیکه اخبار شهرستان را به استان ارسال میکنند متهم به سیاسی کاری و بی لیاقتی میکنند و ناگفته نماند که شهر گرمی نیز بعلت سیاسی کاری و عدم توجه وانتقاد چنین بی حرمتی ها به یک شهراز سوی مسئولین بلند پایه شهرستان ،این مشکل اساسی دیده نمیشه و این عامل پس رفتی و بی توجهی دولت به شهر های مرزی میشود و عامل اصلی این مشکل فقط صدا و سیما هستش

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   من بعنوان یه گرمیلی از مسولین شهرستان خودم و نیز مسولین شهستانهای پارس آباد و بیله سوار به عنوان منطقه پهناور مغان میخوام که به کمک همدیگه، این پیشنهاد امام جمعه محترم پارس آباد رو که خیلی هم بجا گفتن، پیگیری کنن.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • اردبيلي گفت:

    با سلام متاسفم بوی دسیسه میاد باز تجزیه این امر نه تنها به منطقه عزیز مغان کمک نمیکنه بلکه موجب عقب موندگی و نفرت خواهد شد ایا فراموش کردید که موغان چه جمعیتی در اردبیل داره ایا اونها باید برگردند تا شما استان و شبکه تاسیس کنید به مرکز نزدیک بشید مثل مشکین شهر و خلخال و گرمی نه دور !!!!!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • مغان گفت:

     بعضی از ما باید خودپرستی و جمع کنیم کل نفس ذائقه الموت همه خواهیم مرد،زیاد هم دیگر رو خراب نکنیم آخه آخه جلوگیری از پیشرفت شهر به چکار میاد.فکر قبرتانان باشیدپیامبر فرمود،کسی که جدل میکنه عاقل نیست،پارساباد پیشرفت کنه مایه ی افتخار اردبیله نه اینکه قاضورات اخلاقی قلب یه عده رو خراب کنه.بخدا قسم متاسفم برا بعضیا عزیزترین نزد خدا باتقواترین آنهاست.نه اردبیلیترین آنها نه و نه ……. قلبمونو پاک کنیم.

     Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید