انصراف مشاور اقتصادی رئیس سازمان تامین اجتماعی از دریافت یارانه

آزادلو : نمایندۀ سابق مجلس و مشاور اقتصادی فعلی رئیس سازمان تامین اجتماعی از دریافت یارانه و تکمیل فرم انصراف داد.

ولی اسماعیلی مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور سرمایه گذاری و اقتصاد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی بولتن نیوز با اعلام این خبر گفت: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان و مقامات نظام در روز سه شنبه و تاکید معظم له بر اقتصاد مقاومتی و آغاز حماسۀ اقتصادی درسال ۱۳۹۳ با توان مضاعف و با همدلی همۀ جناح ها و گروهای داخلی و همچنین در راستای صحبت های رئیس جمهور محترم مبنی بر عدم تکمیل فرم دریافت یارانه ازسوی مسئولین و مردم، به عنوان یک فرد ایرانی از دریافت یارانه و تکمیل فرم در این زمینه انصراف می دهم.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم افزود: امیدوارم افراد متمکن و مسئولان ضمن تلاش شبانه روزی برای کسب و کار و تقویت بنیان اقتصاد ملی و با حمایت از تولید داخلی و نخریدن کالاهای خارجی بتوانند اقدامات و لبیکی در شان فرمایش رهبری انجام دهند.

اسماعیلی تصریح کرد: ملت ایران همواره در صحنه های حساس نظام و انقلاب حاضر بوده و قطعا به فرمایش مقام معظم رهبری در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی لبیک خواهد گفت.

شایان ذکر است، مدتی است کمپینی به پیشنهاد یکی از مشاوران رسانه ای و تبلیغاتی دولت «تدبیر و امید» که طرح ایدۀ کلید دکتر روحانی در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری اخیر نیز ازسوی ایشان مطرح شده بود، تشکیل شده که با استقبال خوبی ازسوی مدیران و مسئولان سیاسی و اقتصادی و نیز جمع کثیری از هنرمندان، ورزشکاران و بسیاری از چهره های شاخص در عرصه های مختلف روبرو شده است.

این کمپین که تحت عنوان “نه به یارانۀ نقدی” تشکیل گردیده با انصراف شخص رئیس جمهور از دریافت یارانه به عنوان نخستین عضو این کمپین رسماً آغاز به کار کرد و هر روز بر اعزا و حامیان آن افزوده می شود.

منبع: بولتن نیوز

نظر شما چیست؟

۳۴ نظر

 1. احمد خان گفت:

  در جواب شمیل عرض کنم توهم خود را در قالب خبر به مردم دیکته نکنید د .خ امروز عصر در کبابی شاپور داشت به تهمت ها می خندید و شکایت تنظیم میکرد .فکر روزی باشید که امیر دلها بیاید.آن روز دور نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شمیل بئ گفت:

  شنیدم یکی از مشاورانشو گرفتند!دخ، در ضمن آقای مرادی یه جوری گفتین خدمت کرده فکر کردم المپیک و گرمی آورده!زیاد تند نرفتید؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. حمید مرادی گفت:

  بعنوان بک ورزشکار میگویم خدمتی که حاج ولی به ورزش گرمی کرد هیچ کس تا حالا نکرده است ایشان هم ورزشکار بودند هم جوان ما منتظرش هستیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. کارگر گفت:

  من کارگر معدن سنگ هستم نزدیک عید هر سال ولی اسماعیلی می امد ضمن سرکشی به کارگران عیدی مختصری میداد الان سه سال است هیچ مسولی به ما سر نمی زند فکر میکنید ما فراموش میکنیم . الان برای عید محتاجیم حداقل حالمان را نمی پرسند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. شهروند ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اىن ولىون چرا دستپاچه شدند,نظرات اظماره و صداقت مال ىه نفره اگه توجه کنىد!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. کارشناس گفت:

  همه نظرسنجی ها حاکی از ان بود که رقابت میان ولی اسماعیلی و استاد میرزاده بود اما حضور دکتر سیدی تمام معادلات را به هم ریخته و وزنه به طرف اسماعیلی سنگین شده است البته بنده بعید میدانم دکتر سیدی از طرف اسماعیلی مامور باشد چون ایشان فرد مستقلی بوده و تاکنون موفق عمل کرده است چون در منطقه حضور دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. اعتدال گفت:

  احتمالاً بیادمشاورریس سازمان تامین اجتماعی گرمی بشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. صداقت گفت:

  صدحیف به زحمتی که برای میرحمایت میرزاده کشیدیم که سیدی به خاطر پست مدیرعاملی کشت صنعت یا رییس سازمان جهاد که اسماعیلی داده خودش را می کشه، این سری حق میرزاده است نماینده بشه . سیدی نمایندگی را رها کن خواهشا به شلی و شفتالو بچسب.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. اظماره گفت:

  صد حیف به زحمتی که برای میرزاده کشیدیم که سیدی داره به خاطر وعده کشت صنعتی و رییس سازمان شدن اسماعیلی بهش داده . این دفعه حق میرزاده هست به مجلس بره سیدی مجلس را ول کن شلی و شفتالو را بچسب.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. علی گفت:

  سیدی سرباز اسماعیلی است…………………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. معلم گفت:

  زیاد اهل وبلاگ گردی نیستم فقط خواستم از مدیریت وبلاگ آزادلو تشکر نمایم بخاطر انعکاس واقعیتها گرمی و تشکر دیگر بخاطر جسارت در درج بعضی مطالب ما قدر شناس هستیم .بنده در انتخابات طرفدار ولی اسماعیلی بودم به خاطر اقداماتش که از نزدیک مطالعه و دیده بودم سعی میکنم خارج تعصبات منطقی به افراد کاردان رای دهم که الحمدا… بعد از قریب به سال الان هم سربلند هستم و حرفی برای گفتن و دفاع دارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. سعید گفت:

  قاسمیان عزیز چرا نظر منو ثبت نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. مهدوی گفت:

  ما حاج ولی دوست داریم بخاطر صداقت و یک رنگی ایشان اگر هیچ سمتی نداشته باشد باز مثل پروانه دورش می چرخیم من دو سال بیشتر نیست ایشان را می شناسم به خدا قسم با ایمان تر و باصفا تر از ایشان ندیده ام ایشان اجازه نمی دهد حتی دنبال رقیب خود حاج موسوی یا نصیری غیبتی گفته شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. فاتح گفت:

  دوستان عزیز اقدام حاج ولی در راستای حمایت از اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید رهبر انقلاب بود انجام گرفته است که بیشتر مسولین ملی قبل از ایشان هم این کار را کرده بودند اتفاقا در راستای کمک به فقرا و تبلیغ انصراف دیگر مسولان این کار انجام می پذیرد این اقدام در سطح مسولین ملی و اقتصادی انجام می پذیرد نه در سطح افردی چون دکتر سیدی عزیز . اما آقای موسی فردی هم با … معلوم است هنوز در عصر …. زندگی میکند و جایگاه ولی اسماعیلی در دولت اعتدال هنوز برای ایشان چون کابوس میماند و چاره ی نیست عزت در دست خداست برادر که به حاج ولی اعطا کرده است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. همشهریلردن گفت:

  بزرگنمای هم حدی دارد!چنتا میشناسم از بزرگان هستند به قران یارانه هرماه شنو تقدیم خانواده های بی بضاعت و کم توان میکنند ولی بخاطر خدا وبزرگی خودشان هست شاید این اولین باره بگویم کار انها بمراتب بزرگتر و هنر مندانه تر هست مگر دولت فقیر هست یارنمونو برگردونیم به دولت !!!!!!!!!!! اگر اینطوری نبود خیلی ها هستند توی گرمی سبد کالایی نگرفتند اقای حاج ولی شما مسوول بودید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زیرا حتی پول بیمه شدنشونو هم ندارند !!!!!!!!!حالا میگویید انصراف دادم از دریافت یارانه به نفع دولت مگر کم بود افراد گرسنه تو گرمی ا!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. سیاست مدار گفت:

  دکتر سیدی با حضورش در انتخابات تمام آرزو های میر حمایت میرزاده و اطرافیانش رو به باد داد………………………………………………………………………………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. عشقم موران گفت:

  دکتر سیدی بدون گرفتن بول رایگان دانشگاه تدریس میکنه چرا ایشان رسانه ایی نمیکنه؟؟؟!!! بول حقوقش رو به دانشجویان بی بضاعت میده/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. علیسان گفت:

  منم از گرفتن یارانه انصراف دادم ولی رسانه ایی نکردم!!!!!!!!!! یعنی چی تو کار انسان نباید ریا باشد!!!!!!!!!!!!!!!! حاج آقا اسماعیلی کاش رسانه ایی نمیکردی این موضوع رو!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. موسی فردی گفت:

  خدا همه رفتگانتون را بیامرزد . من عمویی در تهران داشتم که از نوجوانی مقیم تهران بود . وقتی به خونه اش می رفتیم سوالات عجیب و غریبی می پرسید مثلاً می گفت : در منطقه مغان صدای رایو دارید ؟ در مغان هم مردم ماشین سواری می کنند ؟ در مغان هم برق هست ؟ در مغان هم میوه می خورند؟ و از این قبیل سوالات .
  فکر می کنم در اوج بدبختی خودش از منطقه رفته بود هنوز هم فکر می کرد مردم منطقه ما هیچی حالیشون نیست در حالیکه خدا بیامرز ،هر آن چه در مورد مردم و منطقه ما فکر می کرد خودش بود .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. فدایی گفت:

  عادت کردیم با آبرویی افراد بازی کنیم برادر اگر ایشان لکه سیاهی داشت مسولیت به این مهمی را به وی نمی دادند برای تصدی پست ملی از چندین جا استعلام میشود پس بخاطر کینه شخصی با سرمایه های گرمی بازی نکنیم پاکدامنی و صداقت ایشان زبانزد عام و خاص است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ناصر گفت:

  حاج اقا با تاسیس شرکت هایی مث تعاونی مرز نشینان و صادرات و واردات کالا قصد نجات سازمان ورشکسته تامین اجتماعی رو دارن ، ایشان تجارب اقتصادی گرانبهایی را همراه دارو دستشون زمان نمایندگیشون بدست اوردن طوری که نمایندگی رو … وگرنه چه دلیل داشت که مشاور اقتصادی بشن؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. دلاور گفت:

  تو را خدا جمع کنید این حرفها را … مارو هالو فرض کردین! یعنی با یارانه و حقوق داری زندگی میکنی؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. دانشگاهی گفت:

  سلام واقعا فکر میکنی رای میاری دوباره حاج آقا اسماعیلی؟؟؟!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. lisan گفت:

  چند روز دیگه بهار میاد و همه‌چیز رو تازه می‌کنه، سال رو، ماه رو،
  روزها رو، هوا رو، طبیعت رو، ولی فقط یک چیز کهنه میشه که به
  همه اون تاز‌گی می‌ارزه، «دوستیمون» !`پرده جناح را کناربزنیم به فکرشهرمان باشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. داود گفت:

  شایستگی ولی اسماعیلی فارغ از جناح بندی شهرستانی ستودنی است به عنوان یک همشهری افتخار میکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. حمید گفت:

  احسن بر یار یاور مقام عظمایی ولایت که لبیک گفت فرمایشات معظم له را

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید