انقلاب اسلامی ایران با وجود بدخواهان فراوان چهل ساله شد

Image result for ‫صفری گرمی‬‎
آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: انقلاب اسلامی ایران با وجود دشمنان سرسخت و بدخواهان فراوان، چهل ساله شد و هرقدرتی که باعث تامین امنیت کشور باشد بدان دست می یابیم.

حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه  شهرستان گرمی در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت عموم به تقوای الهی گفت: تنها راه نجات انسان در دنیا و اخرت پناه بردن به خداوند متعال است.

وی افزود: هرانسانی به تقدیر الهی رضایت داشته باشد نشانه معرفت آن است و در این صورت نوع نگاه به مشکلات پیشرو متفاوت خواهد بود.

امام جمعه گرمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با وجود تهاجمات و بذخواهان فراوان چهل ساله شد، اظهار کرد: هر قدرتی در چهارچوب قانون و نظر مراجع تقلید باعث ایجاد امنیت در کشور باشد بدون توجه به اظهارات مقامات کشورهای استکبار بدان دست خواهیم یافت و بحمدالله به توفیقاتی ارزشمندی در این زمینه دست یافتیم.

خطیب جمعه گرمی گفت: انقلاب اسلامی ایران همیشه دشمنان خارجی داشته و در داخل هم ابزار دستی برای آنها وجود داشته که اهداف آنها را دنبال می کردند بنابرین ما نباید در داخل به اختلاف دامن بزنیم و طوری صحبت نکنیم که دشمن را تطیهر جلوه بدهیم و مردم را به ارتباط با انها خوش بین کنیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی به دستاوردهای بزرگی دست یافته و اگر دشمنان خارجی و داخلی برای کشور سنگ اندازی و ایجاد هزینه نمی کردند توفیقات و پیشرفت چندین برابر نسبت به وضعیت فعلی را شاهد می شدیم هرچند این پیشرفت های انقلاب اسلامی در این مدت و در سطح دنیا چشمگیراست.

حجت الاسلام و المسلمین صفری در بخش دیگری از سخنان خود درباره سفر امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه به ایران در روزهای آینده گفت: رئیس‌جمهوری و وزیر خارجه کشور فرانسه که در آستانه سفر به تهران هستند سه خواسته‌ مهم خود از تهران را در پیامی مطرح کردند.

وی اظهار کرد: اولین خواسته فرانسویان از ایران این است که مقام معظم رهبری آنها را بپذیرد و امانوئل مکرون با ایشان دیدار کند.

امام جمعه گرمی با ‌اشاره به اینکه خواسته دوم ساکنان کاخ الیزه از تهران مربوط به برنامه موشکی است، افزود: رئیس‌جمهوری فرانسه از ایران می‌خواهد که در پایان سفرش به تهران، با همتای ایرانی خود نشستی مطبوعاتی برگزار و در آن نشست اعلام کند که ایران در موضوع برنامه موشکی حاضر است پشت میز مذاکره بنشیند.

حجت الاسلام و المسلمین صفری با بیان اینکه سومین خواسته امانوئل ماکرون درباره مسائل منطقه است، خاطرنشان کرد: درخواست دیگر رئیس‌جمهوری فرانسه این است که یک میز جدید برای مذاکره سه جانبه‌ ایران، آمریکا و عربستان پیرامون مسائل منطقه، جریان مقاومت و یمن تشکیل شود و این مسائل مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرند.

امام جمعه گرمی گفت: بر اساس سیاست‌های اعلام شده هیچکس درخصوص مسائل موشکی، مسائل دفاعی و تحولات منطقه که در جهت تضعیف جریان مقاومت است با اروپایی‌ها و آمریکا صحبت و مذاکره نمی‌کند و موضوعی در دستور کار نخواهد بود.

سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید