اوماسلان روستای بافت با ارزش استان اردبیل می شود

آزادلو : فرماندار‌ گرمی مغان گفت: روستای اوماسلان از توابع بخش موران به عنوان روستای بافت با ارزش استان انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ابراهیم امامی ظهر امروز در نشستی با مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل اظهار کرد: طبق هماهنگی صورت گرفته ۱۵ روستای شهرستان گرمی از محل قیر رایگان وزارتخانه آسفالت ریزی می شود.
وی بر لزوم استفاده از اعتبارات ملی و نهادهای کشوری در جذب اعتبارات تاکید کرد و افزود: اعتبار ۳ میلیارد ریالی برای احداث پل ارتباطی داخل روستای زیوه بخش انگوت از سوی بنیاد برکت اختصاص یافت.
وی از بنیاد مسکن خواست روستاهایی که اعتبارات طرح هادی و آسفالت ریزی آنها از منابع شهرستانی تامین شده است، در اسرع وقت شروع شده و تا خردادماه سال آتی به پایان برسد.
رئیس شورای برنامه ریزی و اشتغال گرمی مغان بیان کرد: انتظار می‌رود مصوبه شن ریزی ۲۱ روستای شهرستان، در روستاهایی که تاکنون اقداماتی برای بهسازی و زیرسازی آن ها انجام نشده است، عملیاتی شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: با همکاری دهیاری ها ۲۱ روستای شهرستان گرمی مغان زیرسازی و شن ریزی می شود.
سبحانی در دیدار امروز خود با فرماندار گرمی مغان اظهار کرد: با توجه به ضرورت انجام کار کارشناسی شده، بازنگری در طرح هادی روستاهای مهم از جمله کلانسرا، زهرا و بنه انجام و عملیاتی می شود.
وی بر لزوم استفاده از ظرفیت بنیاد برکت در طرح های عمرانی روستایی استفاده شود، افزود: خوشبختانه دهیاران و بخشداران کل استان تعامل مناسبی با این نهاد دارند که زمینه را برای اجرای طرح های با معارض راحتتر کرده است.
وی تصریح کرد: اختصاص اعتبار برای طرح های هادی روستایی از محل تملک دارائی ها، سازمان گردشگری، محل ۲ درصد نفت و اعتبارات ملی است که انتظار بر جذب اعتبارات ملی در این پروژه ها است.
سبحانی با بیان اینکه گرمی مغان به دلیل کثرت روستایی یکی از مهمترین نقاط برای بنیاد مسکن است، ادامه داد: به همین منظور اقدامات مناسبی در سطح روستاها انجام شده و ادامه خواهد داشت.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. ندایی ROMANIA گفت:

    این اقدامات همه از تلاش وپیگیری رییس فرهیخته بنیاد مسکن شهرستان جناب آقای مهندس رحیمی که خود علاوه بر مدیری توانمند بودن کارشناس زبد ه ای است می باشد البته پشتیبانی وحمایت های جناب آقای مهندس امامی فرماندار معزز شهرستان نیز جای تقدیر دارد مهندس رحیمی تمامی خانه ها وکوچه های اوماسلان را ارزیابی وشاخص بندی می نمودند وچقدر دلسوزانه ومقتدارنه وقتی کارشناسانی از تهران آمده بودند به اوماسلان از طرح دفاع می نمودند من شخصا در اوماسلان شاهد موضوع بودم .

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. ناشناس گفت:

    باسلام خدمت فرماندارمحترم راه مواصلاتی بین روستای انی علیا وانی وسطی بیش از۱۰۰۰نفراهالی روستارفت وامد دارندبامشکل خیلی جدی روبرومی باشد ۱۰۰۰نفرازاهالی مانندسربازدراین نقطه صفرمرزی برای کشورپهناورایران اسلامی خدمت وپاسداری می کنند لطفا درخواست می کنیم ضمن بازید ازمحل رسیدگی فرمایید.باتشکر اهالی روستای انی علیا

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید