ایجادبازارچه در گمرک «آزادلو» گرمی در دستور کار قرار گرفت

آزادلوفرماندار گرمی گفت: ایجاد بازارچه مرزی مشترک در گمرک آزادلو گرمی در دستور کار قرار گرفت.

ابراهیم امامی ظهر جمعه در حاشیه بازدید استاندار اردبیل از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی شهرستان گرمی به مهر گفت: به منظور رونق گمرک آزادلو، استاندار اردبیل پیگیری احداث بازارچه مرزی مشترک را مورد تأکید قرار داد و این طرح در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: علاوه بر این در بازدید از منطقه آزاد استان محدوده واقع در شهرستان گرمی، مقرر شد گرمی در زون صنعتی منطقه آزاد قرار گیرد.

فرماندار گرمی با اشاره به بررسی ظرفیت‌های گردشگری سلامت و گردشگری ورزشی موران، ادامه داد: همچنین در بازدید از منطقه نمونه گردشگری گیلارلو مطالعه این منطقه توسط مشاور با هدف واگذاری به سرمایه‌گذار در اولویت قرار گرفت.

امامی افزود: با دستور استاندار اردبیل احداث واحد تولیدی شیرآلات بهداشتی توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی تسریع می‌شود تا بتوان به زودی شاهد تبدیل شدن گرمی به قطب تولید شیرآلات بهداشتی بود.

وی تأکید کرد: همچنین چهارراه شهر گرمی مورد بازدید قرار گرفت و دستور لازم برای بازگشایی آن صادر شد.

فرماندار گرمی با ابراز خرسندی از نتیجه بازدید استاندار اردبیل اضافه کرد: امید می‌رود با دستورات صادره بتوان زیرساخت‌های توسعه گرمی را در کمترین زمان تقویت کرد.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. ناشناس گفت:

    گر جذبه عشق اولسا گئتوروخ نئجه گلمز

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. عباسعلی فردی گفت:

    باور کردنش سخت است که د ر ازادلو بازار چه مرزی ایجادگر دد زیرا سالیان سال اینجورحرفها رامردم فهیم شهرستان مغان شنیده اند

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید