ایجاد اشتغال برای ۸ نفر در تعاونی دهیاران موران

آزادلو : بخشدار موران از ایجاد اشتغال برای ۸ نفر با ایجاد تعاونی دهیاران موران خبر داد.

عبداله اصلان‌زاده پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: یکی از مزایای تعاونی دهیاران افزایش نظارت بر حسن هزینه کرد اعتبارات اختصاصی به دهیاری‌ها است که با ایجاد این تعاونی شاهد این مهم هستیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون این تعاونی در بخش موران عملکرد خوبی از خود نشان داده است، افزود: تعداد زیادی جاده‌های زراعی بخش موران شهرستان گرمی مغان با همکاری تعاونی‌های دهیاران تسطیح و شن‌ریزی شده است.

بخشدار موران بیان کرد: نبود کمیته شن و ماسه در شهرستان گرمی مغان باعث متضرر شدن دهیاری‌ها و سایر بخش‌های عمرانی برای کشف منابع مورد نیاز زیرسازی است که باید مورد توجه اداره صنعت، معدن و تجارت قرار گیرد.

اصلان‌زاده زیرسازی، شن‌ریزی، اجرای پل آبرو داخل روستاها را دیگر خدمات تعاونی دهیاران بخش موران برشمرد و گفت: با اقدامات انجام شده اختیارات شورا و دهیاری‌ها افزایش یافته و طبق قانون همه دستگاه‌ها متربط با حوزه خود فعالیت می‌کنند.

وی به استقرار شعب و نمایندگی ادارات در این بخش اشاره کرد و گفت: در طول فعالیت دولت یازدهم نمایندگی ادارات، گاز، دامپزشکی، فوریت‌های پزشکی، برق، کمیته امداد، منابع طبیعی، کانون پرورش فکری، کتابخانه، آموزش و پروش، فنی حرفه‌ای و جهاد کشاورزی در بخش موران فعال شده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید